Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nagietkaaa

supermodne ostatnio BOLERKO- do jakiej figury pasuje je nosić?

Polecane posty

Gość nagietkaaa

mam figurę tzw jabłka..tzn mam sadełko na brzuszku, ale tyłek i nogi zgrabne..i zastanawiam sie czy takie bolerko by mnie optycznie odchudziło, czy w odwrotna stronę.. podoba sie wam taki typ ubierania się? z czym je nosic zeby wyglądać fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia22
pogrubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie te bolerka
to istna wieś!!!! cale allegro jest tym zasypane...juz widze jak wiosna wypelzna wszystkie panny wystrojone w te bolerka :-0 kazda tak samo ubrana :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkusia
nom..faktycznie..te bolerka to chyba najładniej wygladaja na szczupłych dziewczynach..powiększaja biust jak narazie to nie widziałam zeby duzo osób je nosiło.. ale moze faktycznie..na wiosne bedzie wysyp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bereniczka
hm, ja jestem przy kosci, a kupilam sobie bolerko :p z tym, ze ja je nosze do topiku z lekko rozkloszowanym dolem, co miom zdaniem troche to moje sadelko zaslania...ale moze sie myle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bereniczka II
czesc Bereniczka wiesz tez mam na imie Berenika :):):):):) ostatnio kupiłam śliczną bluzeczke i choć bolerka mi sie tak sobie widzą ta wygląda super z nim i ma sliczne kolorki..polecam- choc nie lubie jak wszyscy chodza tak samo ale to jest wyjątkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejkiaviczka
wiesz w spdniach tez chodzą , jak" jeden mąż ubrane"!!!! i co? Buty tez i kolorystyka raczej dobierane są w modnych fasonach i kolorach. A ty jak taka inwidualistka, to niby w czym chodzisz? Chetnie bym cię zobaczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejkiaviczka
o kurcze indywidualistka, od inwidum, absolutnie nie chciałąm cie wyzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xander23
Bolerko?Lepiej kup sobie lusterko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×