Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Optymistkamimowszystko

Szczegolna okazja jaki prezent

Polecane posty

Witam Moi rodzice w sylwestra obchodzą 40-stą rocznicę ślubu. Będę wdzięczna za Wasze pomysły, podpowiedzi. Dodam, że mama jest elegancką kobietą, dbającą o swój wygląd. Tata lubi byc w ciaglym ruchu, bardzo lubi jeździć na nartach. Myślałam o wręczeniu w tym dniu vouchera np. na pobyt w hotelu z wykupionym pakietem Spa dla mamy a tata byłby osobą towarzyszącą. Gdy mama byłaby na zabiegach tata mgłby szusować na nartach. A potem spędzali by wspólnie czas. Hmmm sama nie wiem Czekam na Wasze sugestie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdxcvgbfgcvbn
fajnie tez podarowac im zestawm do picia Yerba MAte, tu sa fajne promocje: http://yerbomania.pl/?zestawy-swiateczne,31 Yerba Mate mocno pobudza, można nią zastąpić kawę, bądź pić jako wsparcie w okresie wzmożonego wysiłku umysłowego, np. w sesji egzaminacyjnej. Wzmacnia koncentrację. Pomaga w odchudzaniu, hamuje uczucie głodu i przyspiesza przemianę materii. Usprawnia trawienie. Zawiera wiele witamin, co korzystnie wpływa na kondycję włosów, paznokci, skóry i całego organizmu. Idealny prezent dla osób aktywnych, dbających o zdrowie i sylwetkę ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może byc taki voucher i fajnie by było gdyby było to połączone z pobytem w SPA!! dla obojga:D Co tam tylko dla mamy:P Oboje niech zaszaleją:) Poza tym ja kupiłabym tez np jakieś karaoke, czy Xboxa do domu (o ile nie mają) z jakimis grami ruchowymi (tenis, golf może bardziej, ale jest i joga), co by troszkę rozruszać "staruszków" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie pisałam o pobycie w ramach pakietu SPA :-) Tata do Spa nieeee, znam go bardzo dobrze to nie ten typ mężczyzny który do Spa lubi chodzić. Źle by się tam czuł. Mama natomiast jak najbardziej :-) Ale z tym Spa chyba nic nie wyjdzie jednak... Prawdopodobnie kupimy im jakiś prezent/y. Dla obojga jeden będzie chyba ciężko coś wybrać nie mam pojęcia co by to mogło być. Dla każdego osobny myślę nieco mniejszy problem, nie wiem dla mamy zestaw kosmetyków, fajny zapach z wyższej półki a dla taty hmmm Znacie jakąś wodę toaletową czy perfumowaną o ciekawym zapachu dla kobiety i może dla mężczyzny też. No wiecie takie odpowiednie dla sześćdziesięciolatków. Sprawa nie jest prosta a czasu coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwigaa89
A może złożyć się w większą ilość osób i kupić coś wyjątkowego? Ja z rodzeństwem kupiliśmy rodzicom projektor na teletorium i teraz całą rodziną możemy oglądać filmy prawie jak w kinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Jeżeli poszukiwany jest prezent dla taty to świetnie trafiliśmy! Co powiecie na coś do ubrania? Z doświadczenia wiemy, że praktyczne prezenty są najlepsze. Dla mężczyzny w wieku 60 lat fajnym podarunkiem może być elegancki zestaw: koszula + marynarka. Jeżeli jesteście na TAK, to musimy się polecić. Jesteśmy internetowym sklepem Ombre.pl i specjalizujemy się w odzieży męskiej. Wpadajcie do nas na rozeznanie -> www.Ombre.pl W razie pytań służymy pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatun
Swoim rodzicom podarowałem ramkę cyfrowa, wgrałem ich wspólne zdjęcia, rodzice bardzo się wzruszyli :) może coś takiego? ja swoją kupiłem na jakiejś promocji bodajże w sferisie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×