Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kiniaczek

Szpilki

Polecane posty

Gość Kiniaczek

Czy ktoś wie gdzie w Warszawie dostanę sandalki na szpilce? Teraz jest moda na takie grube podeszwy, platformy czy jakt to tam się nazywa, a ja po pierwsze nie umiem w czymś takim chodzić, po drugie większość mi się nie podoba. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
...we Wro mogłabyś zacząć od Prima Moda i Baty, ale w Stolicy to nie wiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
na stadionie i tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniaczek
Jak już naprawdę nigdzie nie ma to chyba na ten stadion się wybioirę. Dzięki wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keeeeeeeee
jesteś najbardziej bezduszną istotą ,którą na tym forum spotkałam,po prostu głaz ja doskonale wiem ,ze to dział''zakupy'' i że tu się pisze rzeczy z tym związane,ale wkleiłam ten tekst na zasadzie porównania i myślałam,ze ktoś coś mądrego napisze albo przynajmniej w emocji skomentuje...o k...,i tyle ale pierwszy komentarz jaki był ''Szpilkie to nieslychanie ważna sprawa, bo ja zaraz nie będę miala w czym chodzić!!!'' myślałam,ze spadne z krzesła(nawet posądzałam o ten wpis gówniarza )ale nie ty brniesz dalej,znalazłaś ...błąd ortograficzny BRAWO wiesz co ,przeczytaj ten tekst dokładnie ,pewnie i tu znajdziesz bład,ale uwierz ja wolę być sobą niż mieć tyle uczuć co worek kartofli ... w szpilkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniaczek
Czego ty się spodziewalaś? Co mam w emocji komentować na forum dotyczącym zakupów? Ale jeśli już tak bardzo się upierasz....... Fakt, dramat kobiet który opisujesz wywarl na mnie wrażenie. Ale potrafię również zrozumieć postawę Matki Teresy. Zgodnie z wiarą nie mogla godzić się na aborcję - taka jest postawa Kościola. A jakie jest moje zdanie w tym temacie? Uważam, że decyzja powinna należeć do kobiety wkażdym przypadku; niezależnie czy ciąża byla spowodowana gwaltem czy też nie. A na koniec wypraszam sobie epitety którymi mnie obrzucasz i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keeeeeee
drobne sprostowanie-temat nie dotyczył Matki Terresy i jej poglądów,tylko ''krzyknełam'' dlaczego świat jest taki niesprawieliwy,że dla jednych problem stanowi wybór pęsety,rexony czy tych nieszczęsliwych szpilek a gdzieś tam dzieciak ginie w tak brutalny sposób albo kobiety są gwałcone przez zwyrodnialców i czy dopiero taka straszna rzecz musi się stać ,zeby człowiek odzielił rzeczy istotne od tych mniej(czyt dupereli) wiem,wiem świata nie zmienię ,ale czytająć komentarz cyt ''bez szpilek jak w Bangladeszu'',poczułam się jakby kto mi obuchem przywalił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniaczek
Witam. Sorki, ale porównujesz skrajności. Nasze codzienne życie skada się z takich wlaśnie "dupereli" jak np. zakup tych nieszczęsnych szpilek. Nie mialaś nigdy problemu z kupieniem czegoś co Ci się podoba? Ja często mam, bo nie podążam ślepo za tym co jest modne. Co moge poradzić na zlo i glupotę tego świata? Honorowo oddaję krew, 10% każdej wyplaty przeznaczam na cele charytatywne, bo uważam że zarabiam zbyt wiele, a mam świadomość, że inni ludzie zyją w skrajnej nędzy; ich dzieci nie mają cieplych ubrań na zimę, butów, książek, zabawek, często glodne idą do szkoly..... Nie wyrzucam ubrań których juz nie noszę - oddaję na PCK lub do kościola. Robię co mogę. Czemu więc uważasz, że każdy kto zada tak infantylne pytanie jest pusty i nie dostrzega zla tego świata? Mój prostacki komentaż wziąl się z tego,iż wchodzę na forum generalnie w celach rozrywkowych. Na codzień mam zbyt wiele na glowie by jeszcze tu poruszać problemy natury egzystencjalnej. Jeśli w jakikolwiek sposób urazilam Twoje uczucia to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keeeeeeee
ja jestem osobą dość wybuchową i raczej gwałtownie reaguję,przeczytałam ten tekst ,bardzo wziełam sobie to do serca,weszłam na pierwszy lepszy dział i naskrobałam,ty mi w tem sposób odpisałaś ,no i się zrobił efekt kuli śniegowej.... ale myślę ,ze w ostatecznym rozrachunku rękę byśmy sobie mogły na zgodę podac ps .z tym 10 % Ci nie wierzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniaczek
Tak to bywa jak spotkają się dwie temperamentne kobitki. Wiem, wiem ja czasem tak coś walnę jak chora w kubel- jak z tym Bangladeszem. Ogaszamy rozejm? :-). Ale tych szpilek to nie odpuszczę! Muszę je gdzieś kupić, choćby od Koreańczyków na tym Stadionie. ps. 10% nie musisz wierzyć, nie będę starala się nikogo przekonywać, bo robię to z tylko mi znanych przyczyn. Nie rogrzebujmy tego tematu bo zaraz znowu się pożremy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniaczek
Mogę tylko dodać że te pieniążki są przeznaczone na Fundajcę im.Matki Teresy z Kalkuty. Zbieg okoliczności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keeeeeeee
tak zapytam ,z jakiego miasta jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniaczek
Z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×