Odpowiedz na ten temat

Szukam Hurtowni Odzieży Używanej

• gość 2017.01.03 [12:24]
    Sprzedam odzież używaną zakupioną do bdb prosperującego ciucholandu. Odzież kupiona jako sorty 1 gatunkowe min. z hurtowni Anglo/ Texland. Każdy woreczek przed zakupem był skrupulatnie przeglądany. Towar jeszcze nie wystawiany na sprzedaż.
    - z przyczyn zdrowotnych sklep musiał być zamknięty praktycznie z dnia na dzień. Pech chciał że tuż przed zamknięciem zdążyliśmy się w hurtowniach do pełna, a nawet z pewnym zapasem zatowarować. W najbliższym czasie nie wrócimy do "biznesu" tak więc musimy wszystko odsprzedać.
    Towar jest naprawdę wart zakupu, Nie zniszczone, trochę nowych z metkami, masa firmówek, Gwarantuję że ten kto kupi zrobi dobry interes!
    Przedmiot ogłoszenia( moje ceny zakupu):
    - Czapki, szaliki 13kg (zakupione 20zł/kg) 260zł
    - Sport 13.5kg (zak. 18zł) 243zł
    - Męskie 16kg (zak 25zł) 400zł
    - Cream 11kg (zak 35zł) 385zł
    - Swetry/bluzki 81kg (zak 25zł) 2025zł
    - Mix wiosna/lato 155kg ( zak 25zł) 3875zł
    - Mix 2gi gat 30kg (zak 5zł ) 150zł
    Waga całości : około 320kg
    Wartość całości:7338 zł
    oddam wszystko za 2000 zł !!
    można obejrzeć wszystko przed zakupem. Tzw "Turystom" i oglądaczom bez zamiaru kupna z góry bardzo dziękuję; szanujmy swój czas.
    Sprzedaję tylko w całości ! Zależy mi na czasie!
    kontakt telefoniczny w godz 8-21
    Rafał (okolice Warszawy) 504262027
  • gość 2017.01.13 [14:18]
    czy ktoś mi poda namiar do jakiejś fajnej hurtowni interesuje mnie odziez dziecieca cream, jestem z woj. slaskiego .
  • gość 2017.01.13 [14:25]
    mam pytanie czy ktoś bral z hurtowni ANETA z OGRODZIENIEC ? jakie tam maja ciuchy .
  • Monikaxd 2017.01.14 [18:43]
    Witam dziewczyny poszukuje dobrej hurtowni w kujawsko pomorskim żebym nie miała daleko dojeżdżać oczko.gif ;p interesują mnie sorty a w szczególności dużo dziecka od 3 lat w górę bo to mi schodzi dobrze . Obecnie kupuje w Lipnie w tej hurtowni w Złotopolu i we Włocławku.
    W Lipnie towar dobry nie narzekam ale większość dziecka mają małego a potrzebuje większego. We Włocławku na początku było dobrze ale teraz całkiem zrezygnuje dlatego szukam jeszcze jakiejś dobrej hurtowni żeby dopierać tego co nie mają w Złotopolu. Polecam w Złotopolu MIX LUX niemiecki! i wielki plus że weszli w końcu w rożnego rodzaju asortymenty typu spodnie koszulki swetry itd o i Leginsy!!!!!! oczko.gif większość leginsów w mojej szafie hehe ;p
  • gość 2017.01.17 [20:01]
    Skupimy każdą ilość odzieży letniej. Stała współpraca
    Szczegóły telefonicznie
    888 301 518
    Zapraszamy
  • gość 2017.01.17 [20:09]
    Proponujewww.hurtownia-kesi.pl
    Fajny odziez i tanio .polecam
  • The Jutro Futro 2017.01.18 [13:31]
    Cześć
    Jesteśmy zespołem który prowadzi hurtownię i sklep online.
    Dzięki temu możecie sprawdzić jakie mamy ubrania i czy byście byli zainteresowani współpracą. Podajcie e-mail wyślę ofertę.
  • gość 2017.01.26 [13:39]
    Witamy!
    Mamy do zaoferowania odzież używaną sprowadzaną prosto z sortowni w zachodnich Niemczech. Jest to niewielka rodzinna firma stawiająca na jakość towaru i dbałość o szczegóły.
    Towar jest selekcjonowany zgodnie z aktualnymi trendami odzieżowymi, pakowany w 15 kg worki, co ułatwia jego przewóz i magazynowanie. Oferowana odzież pozbawiona jest wad, zabrudzeń, uszkodzeń i nadaje się do bezpośredniego wywieszenia na wieszaki. W workach znajdują się rzeczy nowe, w bardzo dobrym oraz w dobrym stanie znanych firm jak Zara,
    H&M, Esprit, Primark, Tom Tailor, Mango oraz wiele innych. Odzież oferowana jest według następujących gatunków i asortymentów:
    CREAM wiosna/lato Cream Sommer - 26 zl/kg
    CREAM jesień/zima Cream Winter - 26 zl/kg
    CREAM męski Cream Herren - 26 zl/kg
    CREAM dziecko Cream Kinder - 26 zl/kg
    CREAM akcesoria Cream Accessoires - 26 zl/kg
    XXL XXL ab 42 Größe - 20 zl/kg
    Pościel Bettwäsche - 18 zl/kg
    Obrusy Tischdecke - 16 zl/kg
    T-Shirt - 15 zl/kg
    Koszule męskie Herren Hemden - 17 zl/kg
    Bluzki Blusen - 16 zl/kg
    Sukienki / spódnice Kleider/Rocken - 16 zl/kg
    Polary Fleecejacken - 15 zl/kg
    Bluzy Sweatshirts - 15 zl/kg
    Swetry Pullover - 15 zl/kg
    Kurtki wiosna Frühlingsjacken - 20 zl/kg
    Kurtki zima Winterjacken - 22 zl/kg
    Spodnie rurki damskie Slim Fit Hosen - 18 zl/kg
    Spodnie proste damskie Damen Hosen - 10 zl/kg
    Spodnie meskie MIX Herren Hosen - 15 zl/kg
    Spodnie garniturowe Anzug Hosen - 12 zl/kg
    Spodnie dresowe Jogginghosen - 16 zl/kg
    Spodenki kurze Hosen - 16 zl/kg
    Dziecko Mix Kinder Mix - 9zl/kg
    Zapraszamy do stałej współpracy, oferujemy pomoc w doborze asortymentu, dowóz towaru pod wskazane miejsce oraz atrakcyjne rabaty i promocje dla stałych klientów.
    Jako nieliczni bierzemy pod uwagę opinie naszych klientów i oferujemy możliwość dostosowania asortymentu pod oczekiwania kupującego. Gwarantujemy stale dostawy, szybkie terminy realizacji i konkurencyjne ceny.
    Dane kontaktowe: 577 996 241
    woj. Opolskie
    Brzeg
  • gość 2017.01.29 [16:04]
    Witam -szukam ciekawej odzieży dziecięcej i dłuższej współpracy .
    Niestety z góry błagam nie polecajcie mi P.Edyty bo mi już z szafy wypada. Ogólnie jak czytam na tym forum to SAMA EDYTA ogarnęła naszą Polskę .A tyle ma towaru,ze AZ na allegro i na OXL się ogłasza.
    Pierwsza podstawa -DOBRY TOWAR SIĘ NIE REKLAMUJE. Druga -NIKT Z ODBIORCÓW NIE PODA NAMIARU NA DOBRĄ HURTOWNIE . Więc pani Edyto bez kszty czasu . Wszędzie pani pełno .A na emeile ma pani tyle czasu ,że odpowiada pani po sekundzie . Idzie zwymiotować!!!
  • alka32 2017.02.02 [19:52]
    Zapraszam do naszej hurtowni ALKA która mięsci się w TURZA MAŁA 44 06-545 LIPOWIEC KOŚCIELNY tel 509799167 lub na stronę internetową www.hurtownia-alka.pl
    Jesteśmy na rynku od 2004 roku nie posiadamy sklepów a mamy atrakcyjny modny i dobrze sprzedający się towar.
    edytowano 2017.02.02 [19:53]
  • anetkazaremba 2017.02.04 [15:31]
    haha dobre wpierw pisze ze nikt nie poda namiaru na dobry towar oczernia babkę a potem prosi o namiary dobre wręcz przezabawne sama sobie kobieto zaprzeczasz.Ja kupuje caly czas od jednej osoby nie będę pisać od kogo i tez na @ odpowiada po kilku minutach bo ma na tel aktywną pocztę i co z tego ...czy to oznacza że nie ma co robić byś się zdziwiła .Myslę że lubisz po prostu o kimś żle pisać i tyle.powodzenia w poszukiwaniach
  • dorotowcz 2017.02.04 [20:42]
    Poszukuję hurtownii zeby móc wybrac z wieszaka w woj łodzkim lub mazowieckim prosze jesli ktoś wie gdzie kowa sie znajduje o kontakty maeilowy- dorotowcz@poczta.onet .pl
    Odzież damska i dziecieca
  • Reniausiec 2017.02.05 [08:27]
    Ja tylko chcialam napisac ze jestem klientkom tej na ktora tak jedziesz od ponad 2 lat i sobie chwale .Kazdy sam decyduje z kim wspolpracuje i od kogo kupuje towar.Zawsze doradzi nie wciska nic na sile malo tego nawet porobi zdjecia worka ktory do mnie wysyla.Moze po prostu piszemy o dwoch roznych osobach ale ja namiary tez tutaj znalazlam od p.Gosi zreszta z nia utrzymuje kontakt do dzisiaj i ona tez jest zadowolona.pozdrawiam
  • gość 2017.02.07 [15:11]
    Witam mam do sprzedania odzież outlet z Anglii sezon wiosna /lato z przewagą lata.Odziez nowa z metkami .
  • dorotowcz 2017.02.08 [23:10]
    Witam,ponawiam pytanko gdzie w Łodzi lub okolicy znajde hurtownie godną polecenia ?
    Tak cięzko cos sensownego znalezc .Jestem zainteresowana dobrym cremem dzieciak damski i męski
    Prosze o oferty dorotowcz@poczta.onet .pl
  • sylwuaniM 2017.02.09 [14:16]
    Ja kupuję od babki która wystawia na Olx ma odziez dziecko metka i swietny cream damski ja biorę mix oraz cream xxl swietnie się u mnie sprzedaje.Wcześniej kupowałam ze Sztumu ale jeden raz ok a potem chłam mi przysłali a tu super ciuszki wprost na wieszak.
  • gość 2017.02.09 [14:32]
    moge prosić namiary modnieiwygodnie79@ gmail.com ,miałam też fajny kontakt do babki , ale niestety jest w ciązy i juz nie sprowadza odzieży z Anglii więc szukam nowego kontaktu .pozdrawiam
  • gość 2017.02.09 [14:40]
    sorki ale nie mam czasu pisać @ ja weszłam w olx wpisałam cream damski , wyszukiwanie współpraca biznesowa .wyskoczyło mi wtedy jako pierwsze .Szukajcie .pozdr
  • SylwiaKrupska 2017.02.12 [08:33]
    dzięki znalazłam , zamówiłam na próbę 30 kg babka żebym się nie bała zrobila mi trochę zdjęc z mojego worka...mam nadzieję że będą fajne w piątek wysłała to w poniedziałek powinno być u mnie w Poznaniu.Napiszę co i jak.Trzymajcie kciuki
  • gość 2017.02.12 [19:13]
    Importer odzieży używanej A & B Quality Clothes,prosto z Anglii!!! Nasza odzież to gatunek 1 Mix Lux + cream!!!Zero odpadu,Wszystkie rzeczy nadają się idealnie na wieszak, odzież jest ułożona profesjonalnie w każdym worku , u Nas towar można w 100% sprawdzić!!! Dowozimy pod wskazany adres do klienta. (Cała Polska) Więcej informacji udzielę telefonicznie 662 339 760 lub +447845132580 na życzenie klienta wystawiam faktury.Cena za kilogram 14zł, przy większych zamówieniach dajemy rabaty!!!Zapraszamy do współpracy!!!
  • Błażej 2017.02.12 [19:27]
    Importer odzieży używanej A & B Quality Clothes,prosto z Anglii!!! Nasza odzież to gatunek 1 Mix Lux + cream!!!Zero odpadu,Wszystkie rzeczy nadają się idealnie na wieszak, odzież jest ułożona profesjonalnie w każdym worku , u Nas towar można w 100% sprawdzić!!! Dowozimy pod wskazany adres do klienta. (Cała Polska) Więcej informacji udzielę telefonicznie 662 339 760 na życzenie klienta wystawiam faktury.Cena za kilogram 14zł, przy większych zamówieniach dajemy rabaty!!!Znajdujemy się woj.mazowieckie Gostynin k/ Płocka
  • gość 2017.02.22 [20:09]
    Hurtownia odzieży używanej z UK. Hurtownia ma siedzibę w Uk.
    W ofercie cream jak i I gatunek. Dla hurtowników jak i małych biznesów.
    Kontakt
    004407527299022
    Mail
    ania.szczotka1987@ gmail.com
  • gość 2017.02.22 [22:37]
    Nazywasz się szczotka, czy tam zamiatasz?
  • gość 2017.03.03 [12:47]
    Pory Roku Hurtownia dzież-używana sortowana Odzież używana sortowana i Hurtownia. Zapraszamy do współpracy małe i duże sklepy ciucholandy i lumpeksy posiadamy sort w rozsądnej cenie prosto na wieszak ! Bez odpadów. Ubrania dla kobiet dzieci mężczyzn , Sort lato-wiosna. kurtki buty bielizna ubrania wierzchnie i sportowe. Zakupy na partnerskich warunkach z możliwością obejrzenia wybranych worków. Prowadzimy też wysyłkę w paczkach po 15 kg/ 20 ZŁ KURIER Mamy stałą cenę od kilku lat 16 zł za 1 kilogram odzieży sortowanej Ubrania są z Europy. Zapraszamy! used clothing sorted - wholesale Warszawa,Piaseczno ul Osiedlowa 60
  • Sylwia2323 2017.03.07 [22:43]
    Witam, poszukuję hurtowni z odzieżą używaną w okolicach Warszawy w której będę mogła sama wybrać sobie towar. Interesują mnie tylko sukienki (ewentualnie marynarki i tuniki damskie) i tylko cream. Będę wdzięczna za namiar na godnego polecenia sprzedawcę.
  • Firma USPOLCLOTHING 2017.03.08 [13:11]
    Największy bezpośredni polski importer odzieży używanej z USA, firma USPOLCLOTHING pragnie zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą.
    Nasza siedziba znajduję się w Wałczu, woj. Zachodniopomorskie ul.W.Witosa 65, Nip 765-104-38-53, Regon 330978865
    Zaopatrujemy także hurtownie oraz sieci sklepów wielkopowierzchniowych www.facebook.com/UsPolClothing/ www.uspolclothing.pl
    tel. 697531149
    W naszej ofercie znajduję się ponad 70 asortymentów ! w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny, nasza hurtownia jest do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu o każdej porze. od 1 kwietnia 2017 otwieramy filie naszej hurtowni na dolnym śląsku.
  • werka8999 2017.03.08 [14:09]
    Poszukaj w internecie, jest dużo różnych fajnych propozycji
  • tamarka33 2017.03.09 [15:56]
    Bardzo fajnie urozmaiciłam sobie ofertę sklepu poprzez odzież z hurtowni Megabrand. W końcu mam dobrej klasy sukienki których mi wcześniej brakowało, bo nie mogłam trafić na sensownego dostawcę. Modne, nowoczesne fasony, ciekawe wzornictwo i kolory, a przy tym wszystko dobrze uszyte. Jak sukienki wyglądają widać na zdjęciach na stronie hurtowni – http://hurtowniamegabrand.pl.
  • gość 2017.03.10 [13:46]
    Bardzo dobra hurtownie odzieży używanej znajdziemy tu http://www.polcan-odziez.pl/. Bardzo dobra oferta cenowa i ubrania bardzo dobrej jakości.
  • gość 2017.03.12 [14:58]
    Poszukuje dostawców super creamu dzięcięcego ,prosze o kontakt mo.ob@wp.pl

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...