Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta8

Szukam proszku do prania Bold 2w1

Polecane posty

Czy ktoś wie w jakim sklepie we Wrocławiu można kupić proszek do prania Bold 2w1? Byłam w wielu sklepach i nigdzie go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki,zobaczę,ale wątpię.Na takich stoiskach też szukałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma.Może ktoś zna jakiś sklep internetowy,w którym mogę kupić ten proszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skałka
ooooo, Dash jest dobry :) potwierdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe,Bold np.Aqua pachnie ładniej od innych proszków i jest z płynem do płukania. Cypryjskie słoneczko,na pewno Bold to Dash? Dzięki za linki a masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz
nie ma sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz
mozesz spokojnie kupowac, dash to bold tylko Polacy nie maja kasy wykupic praw do uzywania nazwy marki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa dlaczego Bold zniknął ze skepów,nawet internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz
dlatego, ze segment sredniej polki barduo zle sie sprzedaje od dluzszego czasu w Niemczech i chyba w ogole wycofia ten proszek, bo Niemcy kupuja albo Persil albo Tandil z Adiego, mr Proper , sunil,omo i inne tez maja duze straty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno Bolda można kupić w innych krajach,ale nie wiem tego na pewno. Wydawało mi się,że Bold to górna półka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz
persil , ariel, vizir to gorna polka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A...jeżeli Bold to Dash, to potwierdzam, jest faktycznie bardzo dobry. Kupuje go w Niemczech. Polecam tez Sunil i Dalli, ale faktycznie Dash jest najlepszy z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dash to na 100% bold.W Niemczech nazywa sie tak,w Anglii to nadal Bold,w Grecji tez.Czasami te same proszki maj inne nazwy,np nasz krajowy rex ma w Niemczech nazwe Weiber Reisen,a w innych krajach Neomat-ale to jedno i to samo.A w Grecji Persil nazywa sie Dixan.Tak wiec Dash 2w1 to na pewno Bold.Poszukaj na rynku,na pewno znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz
odradzam Sunil, bo dostalam od niego takiej reakcji alergicznej, ze atopowe zapalenie skory mam do dnia dzisiejszego, a uzylam go 2,5 roku temu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba kwestia indywidualna, bo ja jestem z Sunila Baardzo zadowolona. A, i słyszałam, że Weisser Riese to Vizir a nie Rex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz
Weisse Riese to to samo co Spee, czyli stara formula Persila.. tu sie placi wylacznie za marke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odwiedzi. A jednak Dash 2w1 pachnie zupełnie inaczej niż Bold(może dosypują do Bolda jakieś granulki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz
i do cho... jasne to zdzierstwo z tym proszkami w PL, bo w Niemczech 10 kg kosztuje 10 e, czyli 40 zl!!!! nie mowie o innych proszkach, bo duzo jest promocji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to stara formuła persila?To to samo? Spee, Weiser Riese i persil? A sunil i dash i dalli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Bold pachnie ładniej od Dasha. Podobno do płynów,np.do mycia naczyń lub do płukania dolewają wody,dlatego lepiej kupować je w saszetkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×