Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dj-ossa

TAMPKI CONVERSE

Polecane posty

Hey! Mam pytanie. Chce zakupić wyżej wymienione trampki, ale nie wiem czy warto. Jeśli ktoś z was ma te trampki niech napisze ile \"wytrzymują\" i kosztują. A i jeszcze 1-no: czy sądzicie, że osoby niechodzące w glanach itp. (chodzi mi o ten styl wogule ubierania sie) mogą nosić trampki?? Ja uważam że tak bo to bez znaczenia przecież, ale wyraźcie opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę w glanach, a za skarby nie włożyłabym trampek, bo to nie mój styl :D Myślę więc, że to bez znaczenia :) Jak masz ochotę chodzić w trampkach, to to rób, co Cię reszta obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madai
wydaje mi sie, ze nie oplaca sie kupowac tych trampek, bo pekaja po bokach rownie szybko, jak jakies zwykle trampole. Wybor nalezy do Ciebie. Wg mnie spokojnie mozesz ubrac trampki, nawet jesli na codzien nosisz glany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup te tańsze
po miesiącu i tak pęknie podeszwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trampki converse
są czadowe, glany beznadziejne to taka moja skromna opinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liluś
mam, kupiłam w zesżłym roku, w kwietniu, przebiegałam w nich caaałe lato i jescze w tym roku je będę nosić:) jsienią kupiłam sobie jescze jedne, ciemniejsze ( bo te "letnie" sa kremowe), i też na nie narzekałam. mogę polecić je Tobie z czystym sumieniem:D ps. w żadnych nie pękła mi jescze podeszwa, a może ja jakos specjalnie chodzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trisss
Właśnie niedawno zakupiłam sobie trampki Convers'a z najnowszej kolekcji - dłuższe, czarne, z odpinaną górną częścią. Prezentują się super - nie są pospolite (choćby jak Adidas Superstar czy Nike Cortez), oryginalne i szałowe. Na trampki dostałam roczną gwarancję - jakby trzeba reklamować. Uważam, że to był bardzo dobry zakup. Trampki możesz obejrzeć sobie na stronce: www.converse.pl Co do noszenia glanów, to je także noszę, ale jedno nie wyklucza drugiegoi wcale nie zobowiązuje do bycia punk'iem czy metalem. Wszystko opiera się na ideologi a nie butach:] Pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda
trampki jak trampki. modne sa i wszystkie je musza miec choc wiele je krytykowalo swego czasu... pomysl o czyms mniej pospolitym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy przenigdy
nie kupuj Conversa, wydalam na nie 130 zl a moglam kupic na bazarze za 10. Wytrzymaly 2 miesiace noszenia, normalnego noszenia, poprzecieraly sie na dole i zanioslam do reklamacji a tam mi powiedzieli, ze zle w nich chodzilam, a za drugim razem, ze za dlugo w nich chodzilam!!!!!! A chodzilam 2 miesiace. Nigdy juz u tych skurwieli nic nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trisss
Pospolite? No raczej nie. Pospolite tą są wielkie łyżwy na butach czy trzy paski rzucające się na kilometr. Wszyscy lecą na trampki? Jestem jedyną osoboą z mojego środowiska (szkoła do której chodzę ok. 250 osób) z trampkami tego typu (bo jednak to nie są zwykłe trampki) i nie słyszałam o czymś takim jak "moda" na ten typ obuwia. No ale może nie jestem na czasie. Czy się niszczą? To się okaże. Ja swoje kupiłam za 179 zł i jak narazie czuję się w nich świetnie.. Przynajmniej nie farbują mi skarpetek jak pewien model Adidasa. Ja Ci trampeczki serdecznie polecam. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssssssssiiiiiiuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego nikt nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvb
a co sądzicie o adidas superstar II i nike cortez ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj co Wy mówicie
Superstary to buty kultowe wręcz, superstar II podobają mi się bardziej bo mają cieńsza podeszwę, ale mimo wszystko polecam jednak model Adidasa Samba Classic jak dla mnie - genialne :D A co do conversów zamierzałam kupic ale popatrzyłam u ludzi których znam i mają buty tej marki, to nie byli zadodowoleni, buty ( zwł. skórzane te z części Lifestyle ) bardzo szybko niszczyły się, przecierała się skóra, odklejały się podeszwy przy czubkach buta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
Nosiłam się z zamiarem kupienia trampków i kupiłam Conversy. Jestem bardzo zadowolona kupiłam tę za kostke. Co prawda model dziewczęcy ale z czasszkami. Converse ma tak szeroka game produktów ze znajdziesz i cos dla dziewczęcej dziewczyny np. w kwiatki. zwykłej np. beżowe i punk girl np. w czaszki. A co do czy pasują ja uważam że tak tylko musi być odpowiednie zestawienie ciuchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to czytam to
mi się podstawówka przypomina :) Trampki były tylko na Wf, poza tym był to obciach na całego (a było to 11 lat temu :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w zeszle wakacje kupilam sobie trampki w diversie i naprawde swietni mi sie w nich chodzilo... tylko gdzies mi sie zapodzialy :( a chetnie bym w nich pochodzila... ogolnie polecam do wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie w szkole prawie wszyscy mają te trampki. Kosztują od ok. 139zł. Dziewczyny je sobie chwalą, są lepsze jakościowo. No i wybór nie mały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenc
to jak sie ubierasz to twoja sprawa... jesli nosisz glany to czemu nei miałbyś noscić trampek... ja sama noszę glany, trampy, adidaski, kozaczki..... to zależy od tego jak sie chcesz ubrać... nie musisz nonstop nosić tego samego.... to tak jakbys nosił przez cały rok ta samą bluze :D hehe.... napewno tego nei robisz..... pozdrawiam... NOŚ CO CI SIE PODOBA A NEI TO CO PODOBA SIĘ KOMUŚ :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trampki converse są zajebiście wytrzymale (przechodzialam w nich calutkie lato, a inne to mzna sobie na 3tyg, kupić i od razu sie drą:) a w trampkach moze chodzić kazdy, nie zależnie od subkultkuty ;] powodzenie przy wyborze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy znaki zapytania
hej mam pytanko:na jakiej stronie mozna sobie obejrzec trampki z conversa bo ta www.converse.pl nie chce mi sie otworzyc?? moze macie jakies zdjecia u siebie albo cos?? no i jeszcze jedno jakie polecacie trampki na terza czyli na wiosna/lato???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwUsi
Ja mam takie trampki od 2 miesiecy i jestem bardzo zadowolona ! Sa super, maja takie fajne wzorki ... Fakt, ze sa okropnie drogie ale naprawde fajne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Green Duck
Moja siostra ma conversy od kilku miesięcy, jest z nich bardzo zadowolona. Są wygodne i wytrzymałe. Kosztują sporo, ale chyba warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mart
ja mam zamiar sobie kupic trampeczki z converse chyba jutro i dokldnie to nie wiem czy dokonac tego wyboru... ale czytajac te wszytkie opinie na ten temat az zal sie nie skusic :) jade jutro i sobie kupie , pod warunkiem ze bedzie rozmiar i egzemplaz ktory mi sie podoba. odezwe sie jutro :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monow
Ja kupiłam swoje trampki converse w marcu tego roku i do tej pory chodze i nic się nie rozkleiło, jestem z nich zadowolona i są po prostu super. kupiam na www.eastend.pl. w przyszłym roku napewną kupię nastepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diversesys+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diversesys+
odnosnie trampkow conversa,, to nie moge duzo o nich powiedziec,, moja kolezanka ma,, i jakoas sie trzymaja,, ale jak masz brac trampki conversa to tylko skorzane bo te szmaciaki,,, to wiadomo zaraz sie przedzieraja,,, ja mam trampki z croppa... jedne wysokie w czaszki i sie trzymaja zawliscie,, a drugie slip-ony tez w czaszki i rowniez chodze w nich do dzisisj a kupilem je w czerwcu,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam conversy jak ktoś
wyzej napisał "szmaciaki". I są super. Wytrzymałe i wygodne. Godne polecenia. Warto, warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep.dlaurody.pl
Conversy sa bardzo wytrzymale! Moj facet ma je od 2 lat i nosi bardzo czesto, a jesli na jego stopach tyle wytrzymaly, to znaczy, ze sa bardzo solidne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×