Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Frania1F

Tanie lampy do pokoju dziecka

Polecane posty

Jakie lampy beda najbardziej odpowiednie do pokoju malego dziecka? Bo gdzies slyszalam, ze niektore swiatlo moze draznic malucha. Jakie zatem kupowac, aby nie dopuscic do powstania takiej wlasnie sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba najlepiej to szukać w ikea, jak zakładałam lampy u dzieci to wybrałam taką http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00226749/ - wygląda bardzo ładnie, ma takie mleczne plastikowe dno i przez to bardzo ładnie rozprasza światło, nie razi małych oczu. Sam wygląd też jest ok i cena przystępna. Do tego dokupiliśmy ledową żarówkę o ciepłej barwie i jestem w sumie bardzo zadowolona. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sieci jest sporo fajnych sklepów. Ostatnio kupiłam sobie naprawdę cudowną lampę do salonu. Wygląda nieziemsko, a nie kosztowała sporo. Dla dziecka też na pewno są jakieś fajne lampy tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasza
Może pomyśl o jakimś kinkiecie o cieplej białej barwie, żeby nie drażniła oczu dziecka, a najlepiej zobaczy czy w OBI są już takie o neutralnej barwie, bo takie miały się pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Agek i zasza :) bardzo cenne wskazowski. jesli chodzi o internet, to obawiam sie, ze przysla mi cos innego niz w opisie itd to jednak ryzyko chyba kupowac przez siec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba też postawić na delikatne światło przy łóżku. Wtedy sama lampa ma naprawdę duże znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ciotka stawia przy łóżeczku mojej 3 letniej chrześnicy taką małą ledową lampkę, mała boi się zasypiac po ciemku...;/ na stoisku sferisa w tesco ją kupiła, podstawka lampki dodatkowo mieni się różnymi kolorami no i można ja ładować przez usb, więc nie wyda fortuny na żarówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne i niedrogie lampy są w agata home, warto tam zajrzeć bo ceny są niewygórowane a wybór jest ogromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramzojak
My kupiliśmy kinkiety w OBI do pokoju córki, z takim fajnym białym ciepłym światłem od którego nie bolą oczy. Kinkiety można malować w zależności od wystroju pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja tez w agata home kupowłam, wybór jest niesamowity i ceny przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaB
Przede wszystkim piękne i faktycznie w dziecięcym stylu oświetlenie ma http://www.galerialimonka.pl/oswietlenie,1069. ja kupiłam u nich i jestem bardzo zadowolona z jakości, która jest pierwsza klasa. W dodatku taka lampa to nie tylko zwykłe oświetlenie ale również wspaniała dekoracja nadająca charakter i odpowiedni klimat, a to jest bardzo ważne w pokoju dziecięcym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz kupić sznur lampek i "owinąć" wokół domu. Dodatkowo mocniejsze światło przy biurku i jakieś delikatne przy łóżku. Kiedyś u znajomego widziałam takie coś no i powiem, że wrażenie niezłe. Chyba sama sobie w sypialni coś takiego zrobię. A co do zakupów - kiedyś kupiłam coś w markecie i też okazało się czymś innym :) więc nie ma co przesadzać, jak się ma pecha to nie ma znaczenia gdzie kupujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dokładnie tą samą lampkę, którą wiolka pokazała ze sferisu, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się podobają lampki z activejet, które widziałam w obi chyba kupimy taka kolorową córce na biurko, pewnie się ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekne kryształowe kinkiety kupiłam w agata home, prezentują się w moim pokoju wspaniale, cena tez dobra jak na tak dobrą jakość, polecam sa super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz nowoczesnych i sprawdzonych lamp to mogę ci polecić te z activejet W OBI mają bogatą ofertę naprawdę designerskich produktów Ja u nich kupowałam lampy do swojego mieszkania i jestem w 100% zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramzojka
Racja, ja kupiłam w OBI taką tęczową lampkę na biurko dla córki. Podstawa lampki zmienia kolory, pięknie wygląda i dobrze oświeca miejsce do odrabiania lekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opila
Lampy do pokoju dziecka kupiłam w ikea, szukałam też lamp do sypialni ale chciałam coś innego i zdecydowałam się na lampy 3d które zamówiłam w sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×