Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arkfo

Tanie zamienniki tuszy do drukarek

Polecane posty

Gość Arkfo

Szukam dobrych i tanich zamienników tuszy do Brothera, wgłębiałem się nieco w temat i czytałem, że w dobretonery.pl kupię dobre jakościowo zamienniki za około 20zł, ktoś kojarzy sklep, kupować tam? Mam niemiłe doświadczenia z zamiennikami z allegro, także szukam dobrego sklepu internetowego gdzie dostanę zamienniki dobrej jakości w przyzwoitej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domino111
Zobacz sobie tu, jeśli masz złe doświadczenia z allegro http://www.sferis.pl/k/2174-eksploatacja-i-nosniki/filtr-kategoria+Tusze&producent+ACTIS+ACTIVEJET&pasuje_do_urz%C4%85dze%C5%84+Brother.html Tu masz ACJ bardzo dobre jakościowo zamienniki, Actis tańsza wersja ale wg mnie, jakość też jest zadowalająca. Jeśli masz jeszcze blisko siebie jakiś salon Sferis to nie płacisz za wysyłkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierz active jet mają bardzo dobrą jakość w pracy używam toneru 35 kilku znajomych różnych tuszy i nie narzekają. Widziałam też małe stoiska z tuszami w jednym z marketów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj299
Dobretonery.pl znam bo zamawiamy do biura często tam tusze jetworlda, są tanie i bardzo dobre :) Śmiało możesz tam kupować, sklep cieszy się dobrą opinią w internecie, więc przygód takich jak z tymi z allegro mieć nie będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schama145
ja też zamawiam ze sferisu actisy, (mówi się, że są odrobinę gorszej jakości) ale dla mnie do wydruku domowego w zupełności wystarczają. Co prawda ja mam drukarkę hp z wymiennymi głowicami przy każdej wymianie tuszu, ale na Twoim miejscu bym się raczej pokusił o activejety. W brotherze głowica jest w drukarce więc musisz uważać, żeby Ci nie zaschła/zapchała bo wtedy drukarka będzie już raczej do wyrzucenia (za drogi interes, żeby wymieniać głowicę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo zamienników jest dobrych. Chłopak mi kiedyś coś tłumaczył ale zrozumiałam tyle, że ... zamienniki nie psują drukarek : D My od dawna korzystamy z Asarto, ale z tego co wiem to różnice są na tyle niewielkie, że zależy co komu pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamienniki do drukarek zamawiam zawsze ze sklepu www.czarnynabialym.pl. Zamienniki są marki Lambda, są wydajne, wystarczają naprawdę na długo i są świetnej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkfo
Kupiłem na dobretonery.pl zamiennik, bardzo tanie i myślę, że to dobry zakup. Sprzedawca wszystko wytłumaczył i pewnie cały czas tam będę kupował bo mają niedrogie do mojej drukark.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna zasada jak dobre to na pewno nie te najtańsze. Ja polecam zamienniki imprime, dobra jakość i rozsądna cena. Stosuję sam od ponad roku i wszystko się drukuje jak należy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie najtańsze nie znaczy najlepsze. Tak jak w sumie ze wszystkim.lepiej wydać kilka zł więcej na zamiennik ale mieć pewność, że kupiło się sprawdzony produkt. Tak jak pisałam wcześniej - polecam Asarto bo jeszcze mnie ani razu nie zawiodło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mesus
Autor pisał, że już kupił więc nie sensu polecać inne, chodź może komuś innemu się przyda taka wiedza :) Od dobretonery.pl można śmiało kupować, solidny sprzedawca, więc wyboru dokonałeś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im więcej osób się wypowiada nawet po terminie tym większa szansa, że ktoś znajdzie coś dla siebie. Chłopak włąśnie w takim starym wątku odkopał informacje o Asarto i wyszło nam to na dobre, więc chcemy szerzyć dobrą nowinę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina546
Najlepiej kupić drukarki z systemem ITS, gdzie orginalne tusze są bardzo tanie bo buteleczka do dopełniania w Epson to około 30zł. A drukuje się bez końca. Ja mam L365 taką drukarkę i wiem coś na ten temat. Teraz kupując ten model lub inny z strony: http://www.epson.pl/msoffice możesz otrzymać w promocji trzy lata gwarancji lub kupując do 30,06,2016 dodatkowo subskrypcie micrososoft office 365.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porti
Wspomniana wyżej drukarka epsona jest bardzo dobra dla osób, które drukują dużo i regularnie, ja raczej niezbyt dużo, mam drukarkę hp i kupuję zamienniki w sferisie, pierwsza sprawa to dlatego, że naprawdę są dobrej jakości (zdarza mi się drukować zdjęcia), a druga- kwestia wygody bo mam bardzo blisko do centrum handlowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milter
A jak z jakością zamienników tonerów w tym sklepie dobretonery.pl ? Tusze często tam kupuje bo jest dużo do mojej drukarki w ogarniętej cenie, ale będę kupował drukarkę laserową HP dla mamy i czy te tonery, które tam mają są dobrej jakości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrib89
Milter, tak tonery od nich są w porządku, w moim HP mam toner, który nie był wymieniany już prawie 1,5 roku, zależy to od modelu drukarki, do każdej drukarki toner ma inną wydajność, ja mam o wydajności 1600 stron, więc posłuży mi jeszcze długo zapewne, a koszt niecałych 90zł za taki toner http://dobretonery.pl/toner-zamiennik-dt85ah-do-hp-laserjet-pro-m1130-m1132-m1134-m1136-m1137-m1138-m1139-m1200-m1210-m1212-m1213-m1214-m1216-m1217-m1218-m1219-p1002-p1100-p1101-p110-p-11023.html , który starczy na kilka lat to nie jest duży wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cały czas kupuję zamienniki Imprime i powodów do narzekań nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sprawdzaliście zamienniki Asarto? Moim zdaniem są najwydajniejsze z zamienników, drukują dużo i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DyersEve
@Flynnek - tak, ja drukuje na Asarto od dłuższego czasu i jestem naprawdę zadowolony z jakości ich produktów. No i najważniejsze - mają naprawdę świetną obsługę klienta. Polecam, serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co nie sprawdzałem Asarto, bo nie mam potrzeby. Jestem przekonany do Imprime, nie miałem nigdy problemów z ich zamiennikami i już się przyzwyczaiłem. A na takie domowe drukowanie to ich zamienniki wystarczają mi na ok. 4- 5 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flynnek
Jeśli jesteś do nich przekonany to nie ma sensu zmieniać, ale ważne że nie wybrałeś byle czego. Ja mimo wszystko zostanę przy Asarto, bo firma wydaje mi się pewniejsza, jakoś bardziej im zaufałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny "gościu" przeglądałem stronę firmy, o której wspomniałem i nie zauważyłem nic o gwarancjach. Jednak wolę używać zamienników firmy, takiej jak Asarto, gdzie mam zamienniki z niekończącą się gwarancją oraz gwarancję na drukarkę w przypadku zniszczenia drukarki ich tuszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsin
Tylko w zamiennikach jest ten problem, że nigdy do końca nie wiesz co kupujesz. Moim zdaniem lepiej zainwestować w drukarki z ITS gdzie pojemniki z tuszem napełniamy samemu. Jest to o wiele tańsze bo oryginalne tusze kosztują 27 zł za pojemnik w przypadku drukarek Epson poczytajcie sobie troszkę o tym http://www.epson.pl/zwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta5544
A jaki papier do drukarek kupujecie? Czy na tym też można przyoszczędzić, czy raczej nie warto? Do tej pory kupowałam zawsze papier renomowanych firm. No ale że w firmie schodzi go dość dużo, zaczynam kombinować, jakby tu wydawać na niego mniej. No i natknęłam się na ten artykuł:. https://www.morele.net/wiadomosc/jaki-papier-do-drukarki-laserowej-i-atramentowej-jak-wybrac/3302/ . Jak myślicie, warto się stosować do zawartych w nim wskazówek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doboszek
Edyta czy to takie istotne jaki papier? Skoro jest jak Sunsin napisał, że Epson daje Ci zwrot do kupionej drukarki i z tego co widzę, również zapas tuszu na 2 lata to czego chcieć więcej? Moim zdaniem papier kosztuje na tyle mało, że w przyapdku zakupu drukarki z ITS z tymi promocjami nie będzie to jakiś odczuwalny wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theproblem
Chcieć dobrego tuszu po dwóch latach. Wolę mieć tanie materiały eksploatacyjne bo na tuszach można umrzeć jeśli chodzi o cenę. Wolę kupić na spokojnie Asarto i nie martwić się kosztami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadowbroker
Edyta ja kupuję zwykłą ryzę w papierniczym. ceny nei są wysokie, wolę zaoszczędzić na tuszu, asarto które kupuję jest o tyle tańsze, że starcza mi spokojnie na ryzę albo dwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, podobnie jak ktoś wyżej, również polecę zamienniki sklepu http://czarnynabialym.pl - mają konkurencyjne ceny i równie dobrą jakość produktów. Naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×