Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Telefon do 1000zł

Polecane posty

Gość gość

Hejka! Możecie polecić jakiś dobry telefon do 1000zł :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek to gość
Praktycznie wszystkie xiaomi w przedziale 800 - 1000zł będą najlepszym wyborem. najlepiej polecami Mi A1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzymiSzyms
Nie pakuj się w xiaomi, z autopsji nie polecam. Samsung Galaxy J7 myślę będzie fajnym wyborem, dobry średniak z półki Samsunga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Ci tego Xiaomi https://www.al.to/p/361733-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-4x-32gb-dual-sim-lte-black.html 5" ekran, android 6.0, aparat 13 mpix. Bardzo wygodnie leży w dłoni, pozwalając obsługiwać ekran jedną ręką, żywotna bateria, wytrzyma nawet 18 dni w trybie czuwania. Aplikacje startują natychmiastowo., gry działają płynnie. A wisienką na torcie jest czytnik linii papilarnych. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jakiś samsung? tylko nie bierz przez abonamnet błągam. Ja tak zrobiłam i przeplaciłam, teraz nie mam abonamentu i jestem w mobile vikings i jestem mega zadowolona, następny telefon biorę na raty :) już raczej nie wrócę do abonamentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś od Xiaomi lub Prime 18x9 LTE? Wydaje się być całkiem fajnym modelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej kwoty chyba najbardziej polecałabym Xiaomi Redmi Note. Duży ekran, wzmocniona konstrukcja, podwójny aparat a i wydajnościowo prezentuje się bardzo dobrze, poza tym jest trwale wykonany i dostępny w wielu kolorach. Jak dla mnie ciekawie wygląda ten niebieski. Jest też złoty i czarny wiec każdy dopasuje coś do siebie kolorystycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja postawiłam na wspomnianego wyżej Prime'a, jestem zadowolona z niego. Ładny, dobrze działający telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz te telefony coraz droższe , przydałyby się jakieś zniżki na telefony i nie tylko , bo przecież generalnie sprzęt elektroniczny nie należy do najtańszych , przynajmniej takie jest moje zdanie na ten temat... wiecie może gdzie relatywnie tanio można kupić telefon itp. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, bez przesady, te ceny nie są takie duże, jak można było spodziewać się na pierwszy rzut oka. Zauważ, że te telefony mają rozmaite funkcje i bajery itp. Tylko trzeba poszukać przede wszystkim w internecie bo tam konkurencja jest duża i można znaleźć fajne, atrakcyjne ceny, zresztą są też zniżki przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do sklepu sprzedawca ci doradzi , kazdy potrzebuje czegos innego w telefonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaszłyk
tez możesz sobie w Komórkomacie sprawdzić specyfikacje i porówać kilka modeli. To na pewno pomoże Ci w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaszłyk
tez możesz sobie w Komórkomacie sprawdzić specyfikacje i porówać kilka modeli. To na pewno pomoże Ci w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwo się mówi , że trzeba poszukać w internecie , ale konkretnie na jakiej stronie ? Szaszłyk: No to już bardziej konkretna informacja , na pewno zobaczę , dzięki ! jak można na czymś oszczędzić , to po co przepłacać . Jeśli o mnie chodzi , to telefon nie musi mieć jakiś dziwnych bajerów itp . przede wszystkim żeby dzwonił , można było wysłać wiadomości , może zrobić jakieś zdjęcie w miarę dobrej jakości itp . To generalnie wszystko . W ogóle co jakiś czas podobno różne sklepy urządzają promocje , ale trudno nad tym wszystkim zapanować , żeby wiedzieć , że dokładnie w tym i w tym dniu jest promocja bo człowiek musiałby chyba cały czas siedzieć przy Internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ty narzekasz... A bozia nie dała ci rączek, żeby samodzielnie poszukać? OK, ułatwię ci, bo już nie chcę patrzeć na to lamentowanie... na stronce  https://www.kody.pl/ masz różne kody rabatowe i promocje w sklepach internetowych. Wystarczy, że poszukasz sklepów z branżą elektroniczną, gdzie są telefony itp. Dzięki temu możesz znaleźć promocję i po prostu kupić naprawdę dobre telefony w fajnych cenach. Gdybyś generalnie mniej narzekała itp. a więcej działała, to no na pewno byłoby ci łatwiej robić dobre i tanie zakupy, ale dzisiaj takie czasy, że ludzie chcą mieć już wszystko na gotowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę komentowała tych uszczypliwości ale za linka dziękuję bo wygląda to naprawdę obiecująco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriel

Sprawdź sobie tutaj: https://tiny.pl/thv37
Do 15 grudnia są promocje nawet do 34%. Sprawdzałem czy to faktycznie okazja, czy jedynie chwyt marketingowy i w stosunku do allegro ceny adekwatnie pomniejszone :)

Natomiast osobiście polecam Ci ten model: https://tiny.pl/thbh9
Za 988 zł masz telefon z parametrami, które są na poziomie o dużo droższych modeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
Dnia 25.04.2018 o 11:40, Gość gość napisał:

Hejka! Możecie polecić jakiś dobry telefon do 1000zł :)?

zdecydowanie to mój faworyt - mam go od 3 miesięcy i jestem nadal pod wrażeniem

https://www.xiaomi4you.pl/produkt/xiaomi-mi-8-lite-4-64gb/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia12

widziałam na stronie empiku XIAOMI Redmi Note 7 za ok.740zl a jak sie ma empik premium to jeszcze taniej. wedlug mnie warte uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×