Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *Ya*

Temat związany z recenzjami kosmetyków na kafeterii

Polecane posty

Gość *Ya*

www.torebka.kafeteria.pl Czytacie tutejsze recenzje kosmetykow? Ja czytam i powiem, ze pod kilkoma wzgledami wole to niz wizaz (choc oczywiscie pod wzgledem popularności wizaż rules). Piszcie tutaj o swoich odczuciach odnośnie tej części kafe, o tym, które recenzje wydają Wam sie szczegolnie ciekawe, o Waszych ulubionych recenzentkach. Czy jest cos, co byscie zmieniły w Torebce? Ja chyba postawiłabym na częstsze dodawanie nowych recenzji. Dobra, piszcie - cokolwiek na temat bedzie mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piszę recenzje-nie sa moze jakies super,ale lubie to robic:) Tez wole czytac recenzje na damskiej torebce niz na wizazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Ya*
ja najbardziej lubię czytać recenzje Uriko, Witchblade, *Beaty* i pewnie jeszcze ktoś by się znalazł. Lubię tresciwe recenzje, z pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sadzisz o moich?? Chcialabym,zeby ktos je obiektywnie ocenil;) Czy cos powinnam zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Ya*
Myślę, że są pisane rzetelnie, a to przecież najważniejsze. Najbardziej denerwuje mnie, gdy ktoś zamiast recenzji zamieszcza opis producenta, a ledwie dwa ostatnie zdania na końcu to twór autorki. A takie recenzje też przecież się zdarzają. Jako smaczek polecam dziś recenzję tygodnia pani G. - póki oczywiście komentarze nie znikną i literówka w jej recenzji nie ulegnie korekcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonecznikowy
"Jako że ja sama mam żel na paznokciach, o ocenę lakieru poprosiłam też osobę o naturalnej pytce." :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Ya*
Sporo osób się tym ucieszyło :P Bardzo niefortunna omyłka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swego czasu pisałam (L\'etoile) teraz nie mam czasu ani natchnienia ;) Lubię recenzje Uriko, High-heels, Leanne również:) ostatnio Kaczki i Kornelli (aczkolwiek one recenzują głównie Faberlica, którego nie używam, więc czytam raczej z ciekawości) i inne:) pozdr. dla wszystkich autorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki🌻 Fajne recenzje pisalas,szczegolnie perfum:)namawiam do powrotu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Ya*
Ojojoj, L'etoile, czytałam większość Twoich recenzji. Zdecydowanie powinnaś powrócić. Takie recenzje jak Twoje to właśnie te perełki, z których nie tylko można wyciągnąc mase informacji, ale i po prostu nacieszyć się tym, że są jeszcze u nas recenzentki kładące nacisk na formę. Sporo osób ostatnio pisze mniej niż kiedyś. Brakuje mi nowych recenzji takich dziewczyn jak Ziuuta, Headline, Pantyna, Koniczynkowy Duszek (choć jej recenzje czytałam raczej z ciekawości, bo na większość recenzowanych przez nią kosmetyków mnie nie stac :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leanne :) pomyślę ;) *Ya* wiedziałam, że o połowie recenzentek zapomniałam ;) A pamiętacie Nafazowaną artystkę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Ya*
:D :D :D jak mogłabym zapomnieć ... jej recenzje szczoteczek do zębów nasuwały różne dziwne skojarzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Ya*
Kolejne recenzentki, których recenzje bardzo lubię czytać to Yagna, Coco, Hot Chocolate, Moni_kb i na pewno ktoś by się jeszcze znalazł. Hanna1 recenzuje głownie kosmetyki made in Biedronka itp., ale czasami i w tym przedziale cenowym warto wyłowić jakąś perełkę. Lubię teksty i-w-ony, ale coś ostatnio rzadko pisze. Podoba mi się szczególnie styl tych recenzentek, które potrafią kulturalnie odpowiadać na najbardziej kretyńskie pytania i są przy tym na luzie (nie tak jak pani G., ale jej też trzeba przyznać jedną wspaniałą zaletę: cięte riposty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano, Gidyńska górą :D jakkolwiek wyzwala dość dziwne reakcje w ludziach ;) Jak tak zaczynamy wymieniać, to okazuje się, ze jest całkiem sporo dobrych recenzentek :) SZkoda, że tak rzadko piszą :) *Ya* przyznaj się- Twój nick na DT to... ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Ya*
Hehehehe, Elle, skoro już zaczęłam anonimowo to postaram się kontynuować wątek w ten sposób. Może jestem, może byłam recenzentką, a może po prostu fanką DT. To nieistotne. Fakt, że często prowadzę rozważania na temat Damskiej Torebki i szczególną frajdę mi sprawiają, gdy mogę się wypowiedzieć pod pomarańczowym nickiem. Przydałoby się takie forum z prawdziwego zdarzenia dla zaangażowanych w odwiedzanie DT. To mogłoby być całkiem zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Ya* swego czasu było jakieś forum, prowadzone bodajże przez Uriko. Ale bardzo mało osób się tym wypowiadało i chyba forum padło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Ya*
Pamiętam, że cośtam było, ale ledwie kilka recenzentek coś pisało, chyba było z 5 tematów, czy jakoś tak ... Ostatnio sobie o tym przypomniałam, chciałam znaleźć przez wyszukiwarkę, ale nie udało się i przypuszczam, że mogło zostać skasowane. Allegrowiczka - czyżbyś była jedną z recenzentek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wole recenzje, które oprócz fachowych informacji zawierają też opis samej recenzentki odnośnie osobistych przemyśleń dotyczących kosmetyków. Lubię recenzje Uriko i pani Gidyńskiej i czasem podziwiam je za cierpliwość, bo ludzie potrafią się czepiać najróżniejszych rzeczy. Lubię też komentarze ukanamanki - ona chyba mało recenzuje, ale często wpisuje swoje komentarze pod recenzją. Zwykle jest to 1-2 zdania, ale jak ona trafi w sedno...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przyznam, że chociaż recenzje Pani Gidyńskiej cenię za fachowość i rzetelność, to ich nie lubię. W moim odczuciu autorka ..nie wiem jak to określić...\'nieudolnie snobuje\', jeśli wiecie co mam na myśli :) Poza tym recenzje wydają mi się napuszone i sztywne :O Podkreślam jednak, że jest to moje zdanie z którym nikt zgodzić się nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Ya*
Aggie - co do Ukamananki, zgadzam się w 100%. Napisała jedną recenzję, ale niewątpliwie jest to jedna z najlepszych, jakie posiada w swoich zasobach Kafeteria. Przyznam, że czasem czytałam komentarze nawet pod perfumami, których nigdy bym nie kupiła, no chciałam zobaczyć, co ona napisała. Zero snobowania - po prostu szczerość i to podana z taką wyobraźnią. Co do recenzji pani Gidyńskiej są po prostu dobre - może nie rewelacyjne, ale widać, że kobieta się stara. Na pewno trafiają do niej głupkowate komentarze i pewne jest to, że działa na wielu jak płachta na byka. Ludzie się czepiają, niezależnie od tego, czy napisze recenzję w poważnym tonie, czy próbuje zażartować - na 10 recenzji przynajmniej pod czterema znajdzie się złośliwy łańcuszek docinków. Nie wiem, jak to wyjaśnić - czy chodzi o to, że jest redaktorką? Nie sądzę, Uriko wszyscy traktują z należytym poważaniem i widać, że w DT jest prawdziwym autorytetem. Chyba jednak jest coś w tym snobizmie, o którym wspomniała Elle. Ale mówiąc już ogólnie, fascynujące jest to, jak różni ludzie piszą recenzje i jakie ciekawe to nieraz efekty daje. Np. jakiś czas temu czytałam recenzje, której 75% opowiadało o tym, jak autorka szła do sklepu z zamiarem kupna kosmetyku. Inne to suche fakty, zdarzają się czasami również plagiaty - sama napotkałam przynajmniej na dwa, ale to od razu było widoczne - po prostu gryzło się z poprzednimi recenzjami ich "autorek", szybko zostały wychwycone i usunięte. Ale smutne to, że czasem ktoś ma dobre chęci, ale zupełnie nic do powiedzenia od samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O paniach redaktorkach...
Pani G czy uriko? Skąd te rozbierzność w poziomie respektu użytkowniczek? Uriko jest zawsze, można ją pytać o wszystko, w każdej chwili i zawsze odpowie, mailem, na gadu (ciekawe czy ktoś z Was zna ją osobiście?). A Pai G ma w szanownym poważaniu wszystko, pytania trafiające do niej zwykle przekierowuje do uriko. Pytania w komentarzach? Często reaguje tylko na złośliwości. Kiedyś myślałam, że to jedna i ta sama osoba, taki chwyt marketingowy. Ale to nie możliwe! Chyba, że ciężki przypadek schizofrenii. Pozdrawiam wielmożnie zgromadzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Ya*
Nie no, już bez teorii spiskowych. Pani Gidyńska jest znana większości użytkowniczek kafe z wyglądu - ktoś zamieścił kiedyś jej zdjęcie pod recenzją. Poza tym podobno występowała kilka razy w tvn Style. Można rzec, że jest osobą publiczną, więc jej tożsamość nie pozostawia wątpliwości. Uriko jest dobrym duchem Damskiej Torebki, ale przy tak obszernym zadaniu przydałaby jej się na pewno jakaś pomoc. Na pewno ciężko jest nadzorować to wszystko. O, są nowe recenzje, spieszę poczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O paniach redaktorkach...
Więc zna ktoś może osobiście uriko? Widział jej fotki, widział ją w tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Ya*
Tak, ja znam i wiem, że Uriko to Uriko. Nie podlega to najmniejszej wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozbrajacie mnie ludzie! Te wątki spiskowe :). Jakby co, to jest moje portfolio www.uriko.hdwao.pl bo nie mam niestety galerii swojego oblicza online, chociaż może to i nie głupi pomysł, a kamer unikam bo to dla mnie profanacja sztuki :). No i mam imię i nazwisko, co może nawet dziwić - w stopce pod hasłem \"zastępca redaktora działu\", wolę jednak podpisywać się nickiem. Mam nadzieję, że rozwiałam wszelkie wątpliwości. Swoją drogą, przydałoby się kiedyś w końcu zrobić jakiś sabat czarownic, com? :))) Reszcie dziękuję za miłe słówka i serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście najbardziej lubię recenzje Uriko (chyba jak zresztą wszyscy), Kaczki, Witchblade, Moni_kb, Yagne i jeszcze pare by się znalazło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przy okazji, co sądzicie o kopiowaniu opisów ze sklepów internetowych lub wizażu, dodawania jednego zdania od siebie na końcu i wysyłaniu takich \"recenzji\" do DT. Ostatnio dzieje się to nagminnie i mam z tym problem :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×