Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faneczkka

torebki louis vuitton

Polecane posty

Gość faneczkka

hej czy wiecie gdzie w 3miescie mozna dostac torebki Louis Vuitton ?? ile u was takie kosztuja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próżna
W krakówku takie podroby chodzą za około 300 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------LOL---------
Oryginalna tylko w butikach Louis Vuitton....chyba nie ma go w Polsce?! a podrobe...ewww czy nie lepiej kupic mniej znanej marki, ale za to oryginalna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------LOL---------
Apropo: 300 zl za podrobe to lekka przesada. W Rzymie na targu widzialam po 20 Euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro
jest pełno podróbek LV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro
jest pełno podróbek LV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella rosa
w Rzymie na Via Condotti w sklepie firmowym takie oryginalne malenstwo LV kosztuje ok 300 euro, torebka tak do ktorej mozna mozna wlozyc cos wiecej niz szminke i telefon ok 1200 euro podrobki mozna odroznic z daleka na oryginalnych LV szycie bokow nie przebiega nigdy po logo LV moze za 20 euro mozna tu lupic podrobke, ale niskiego lotu widzialm torby swietnie podrobione, ale spiewali sobie za nie najmniej 40 E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------LOL----------
Bella Rosa- owszem ale nawet podrobka za 100 Euro (sa i drozsze!) nadal bedzie to tylko podrobka. Czy nie lepiej wiec kupic oryginalana najwet tanszej firmy. P.S. Osobiscie nie jestem fanka LV. W USA co druga babka nosi taka (oczywiscie wiekszosc tych torebek jest pochodzenia azjatyckiego). Wczoraj spotkalam Murzynke- z torebki LV, wyciagnela portfel tejze firmy, a z portfela karte zywnosciowa-forma pomocy spotecznej dla najubozszych. To byl zalosny widok! A ja i tak kocham torebki Gucci-ego ! Oczywiscie oryginalne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella rosa
do ---lol--- Alez ja sie z Toba zgadzam!! Przyznaje sie bez bicia, ze jestem snobka i lubie rzeczy oryginalne, dlatego nigdy nie kupilam podrobki. Moja uwaga o cenach podrobek odnosila sie do wczesniej zamieszczonej przez Ciebie informacji ze widzialas podrobki za 20 euro. Mnie sie to wydaje troche malo. Mam kolezanke, ktora jak do mnie wpada na kilka dni to chodzi i oglada je wszystkie, a poniewz nie zna wloskiego to sluze jej za tlumacza, wiec mam spora wiedze na temat tego na ile ostatnio wyceniaja podrobki. Zgadzam sie z Toba, ze moga byc podrobki i Podrobki. A osoba ktoraz zakladal topic nie uscislila czy chodzi jej o oryginal. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maharet
A ja ostatnio kupiłam genialny kuferek LV w second-hand . Jest naprawde super . Wykonany ze skóry i naprawde fajny. Jedyna wada to mała plamka w środku która musze doczyscic vanishem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Moskwie w butiku sa te torby, ceny zaczynaja sie od 120 Euro/portfel, a torby 400-1500 Euro. Ja mam brazowa, z USA. Fajne sa te torby, ale wydaje mi sie, ze stanowczo za drogie, przereklamowane. Tez widzialam u jednej Murzynki-studentki z Nigerii taka torbe LV, podrobe, w ksztalcie worka na ciapy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm coz podroba to podroba:P niekotre sa moze i fajne ale ja wole kupic se 2 torby Pumy niz jedną podrobke..gdybym miala duzo aksy owszem kupowalabym se oryginaly LV ,Diora,Gucciego czy marca Jacobsa....ale i tak na ulicy mysleliby,ze to podroba jak to w naszym kraju:O wyjde se w oryginalnych jenasach ralpha laurena i t-shircie D&G9oryginal) a i tak ogladaja sie na mnie i glupowato chichrają,ze to podroba :O:O:O Jak bym im paragon pokazali to by uwierzyli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Manhattanie jest taki sklepik z podróbami roznych firm, w Alfie też jest taki z podróbkami...ale tam czasem zdarzają sie jakieś oryginały w ciuchach (wiem bo to sklep znajomej). O innych sklepach z \"diorami,LV, chanelami\" i innymi mi nie wiadomo ale na bank są, musisz poszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina*
Nie wiem o co wszystkim wam chodzi ,jak komuś podobają się torby LV a nie ma kasy ( bo przeciesz min 3000 euro za taką trzeba dać) to nie widze problemu żeby kupić sobie podrabianą o kilka tysięcy zł tańszą. Ja nie widze żadnego wstydu w chodzeniu z podrabianą torebką( chyba ze różnica jest diametralna) Przeciesz nie ważne co powiedzą inni ważne żeby mi samej się podobała i żeby sprawiało mi przyjemność noszenie jej. Jestem ZA PODRÓBKAMI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
ja mam podróby LV - białą (white monogram) i brązowa. I moge sprzedac za 120 zł. To nie jest szajs tylko naprawde porządnie zrobiona rzecz.Moge przesłac fotki na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA ATTENNZIONE
TEN OSTATNI TO FACET KTOREGO ZBANOWALI NA ALLEGRO STAD WCZORAJ WYRZUCILI! OSTRZEGAM TYLKO! moge sie mylic ale szkoda ze nie widzieliscie tego cyrku wczoraj- pan conajmniej niezrownowazony psychicznie i z rozdwojeniem jazni :) dlatego juz go tu nie ma! :) ale mysle ze powrocil pod innym nikiem! ale jak to ten oszust-spoko-zaraz go tu nie bedzie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podrobce
malwina-jestes za podrobkami?...jak to wyglada kochana ze sprzataczka,sklepowa od miesa,bezrobotna nosi LV...zalosne...na calym swiecie LV nalezy do drogich mozna by powiedziec luksusowych toreb i walizek-bo przeciez z tego lv zaslynal a my w polsce pokazujemy tandete,wstyd nqwet w oryginale sie pokazac...niestety ale tak jest ze takie drogie rzeczy w pewien sposob ukazuja twoja zawartosc portfela,wiec nie masz to sie nie pchaj...takie jest moje zdanie...to tak jakbys ubrala HERMES torebke ktore siegaja kilka tysiecy euro czy dolarow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie to nie jest
cebeleira czy jak on tam mial :D! tamtego juz wylapali i za drzwi go wyrzucili ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabolanna
Słuchaj Attenzione, to Tobie ten gościu powiedział że masz za duże ciśnienie na zwieraczu? Pomyśl o tym bo na starość ze złości będziesz miała permanentne nietrzymanie moczu. Mam. torebki LV , mam Chloe , Diora, mam ich fotki, mam okulary Diora, Burberry i mam alergie na JEDYNYCH MADRYCH WYBRANCOW NARODU pouczających innych, mówiących im co dobre a co złe . Więc prosze wyluzuj, napij się mleka, bo mała gnidka - donosicielka z Ciebie wychodzi.Faceta na pewno przez Ciebie wywalili ale mniejsza z facetem- ja mówie co mam, fotki moge podesłac, piszcie annabolanna@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panda mis
a czy ty nie jestes czasami tym facetem co wczoraj tak ostro walil w h@#? bo patrze ze go nie ma (uff i naszczescie) bo to byl dziwolag ja tam nie mowie ze oszust bo niewolno oskarzac bezpodstawnie ale chyba nie bez powodu go usuneli co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabolanna
Słuchaj, jestem kobietą a najlepszy dowód to ten że NA PEWNO nie uda mi sie tu wkleić linka do fotek- po prostu beztalencie i linki sie nie otworza czy coś. Faceta trochę bym broniła - nie żebym nim była tylko z zasady bronię ludzi troche zakreconych.Nic jednak nie przebije ludzi na forum erotycznym, radzę zajrzeć i gościowi dac spokoj, miał towar chciał sprzedac, ok. Mam to co napisałam, adres jest podany, mozna pisać - to wolny kraj, pozdrówka i nie dajmy się zwariować, kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy na
stadionie w wawie sa podrobki lv? jesli tak po ile? wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie potrafisz wkleic
linka ? kopiujesz go wklejasz tu i naciskasz po wklejeniu enter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabolanna
Sa ale tych naprawde dobrych replik na pewno nie znajdziesz na stolikach...:-) Badziewie za 50 zł byc może i tak. Ostatnio podróbka LV była na wystawie sklepu na Chmielnej, he, he, he..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos za szybko
sie ten watek reaktywował.Bardzo podejrzane.Zastanowilabym sie kilka razy, zanim zdecydowalabym sie na kupno takiej "trefnej"torby.Widac,ze (jezeli to on) facet ma potrzebe uzyskania pieniedzy w prostu sposob....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabolanna
jak miło, sami mali rutkowscy na forum, czapki z głów.Uważaj bo jak sie będziesz logować to Ci ktos wyjmie kase z kieszeni. Ludzie, wiecej wiary w siebie, to naprawde wolny kraj.Ale abys spał spokojnie jak niemowlę po kapieli to Ci powiem: weszłam na to forum, zobaczyłam taki temat a poniewaz tez mam repliki postanowiłam o tym napisać.Temat rodzi temat, ludzie tu wchodza i czytaja - pomyslałeś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos za szybko
ostatni wpis byl 6 lipca,co robisz scieme, ze weszlas i zobaczylas.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybys nie byl oszustem
to byc niby nie bronil faceta ktory zrobil tu totalna kiche to raz! a dwa to przeciez to dla ciebie konkurencja to co? to byc mowila ze ktos tam jest niedobry bo go wykopal>? cieszylabys sie a nie miala komus za zle ze wywalil oszusta stad za morde! to ty jestes albo tym zamotanym facetem albo jego jakas wspolniczka wiadomo ze on juz jest spalony to teraz ciebie tu poslal! proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panda mis
nie zreszta chyba jednak ta osoba jest taka jakas elokwentna i blyskotliwa bo tamten to byl beton okrutny!:D i nie dziw,ze nigdzie nie moze tych torebek sprzedac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×