Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

witka1

torebki prawie jak chanel,gucci,lorenzo-gdzie kupie na zagranicznych e-stronach?

Polecane posty

chcialabym sobie kupic ktoras z tych torebek,prawie taka jak oryginal:)wiecie gdzie moge szukac takich torebek?slyszalam ze na e-bay wlochy cos takiego kupie. piszcie.dzieki wielkie ps a moze wiecie jaki projektant ma torebke z klodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem gdzie to robią
kupisz prawie na xxx tce,prawie u wietnamca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy masz inne jeszcze modele od tych ktore moge obejrzec na tej stronce?b interesuje mnie jednak ten model z klodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urock
Chodzi Ci pewnie o Chloe z kłódką. Szukaj na allegro, ja w tej chwili nie mam. Obejrzyj sobie modele na allegro i ceny i jesli jestes powaznie zainteresowana napisz na maila to sprowaszę specjalnie dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urock
U mnie masz za 290 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Urock a mozesz mi przeslac zdj tej torebki-z zewnatrz i w srodku. asiapp@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urock
miss Ukraina, to tam gdzie kupiłaś swoja sliczną LV, na widok której pól kafeterii umarło ze smiechu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martap3333
posiadam na sprzedaz -dostepne od reki w Polsce repliki torebek kontakt martap3333@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariuaaaaa
Dostałam w prezencie taką torbę multicase24.pl/pl/p/TORBA-LISTONOSZKA-VINTAGE-REVIVAL-1965-22/807 od mojego faceta i przyznam, że zaskoczył mnie dobrym gustem :) Miałam tendencję do częstej wymiany torebek, ale do tej akurat się mocno przywiązałam. Wszystko na swoim miejscu, ciemny brąz do wszystkiego mi pasuje, podszewka super zrobiona. O torbę mnie wiele osób pytało :) No i z czasem torebka zmienia delikatnie wygląd, moim zdaniem na jeszcze lepszy. Jakby uszlachetnienie występuje. No i jest zatrzask magnetyczny, który preferuję. Z takiego prezentu jestem niezwykle zadowolona i gdybym miała wybierać to kolejny produkt od Greenburry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonie kupowałem portfel Hermes, replika co prawda ale wygląda rewelacyjnie. Skóra, piękne etui, żona do dziś dnia jest przekonana, że to oryginalny wyrób, a ja nie mam zamiaru jej z tego błędu wyprowadzać. Skoro nie widać różnicy, to nie ma sensu przepłacać. Takie w lepszym standardzie duplikaty można na stronie www.dobre-repliki.pl ustrzelić. Darmowa dostawa, szybko doszło, mimo że jechało aż z Chin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne okularki Dita zamawiałam parę tygodni temu przez stronę www.dobre-repliki.pl . Mogę ten sklep polecić, mają rzeczy prosty z Chin, są dosyłane z Azji bez dodatkowych opłat. Ja robiłam zamówienie do Niemiec, to powiem, że wyjątkowo szybko dostałam paczkę, bez jakiś problemów z cłem i tego typu przygód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×