Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fruttis999

Waga elektroniczna

Polecane posty

Witam. Planuję sobie do domu kupić wagę elektroniczną, bo miałam taką zwykłą lecz szybko się zepsuła i zaczęła pokazywać błedne pomiary wagi. I zastanawiam się czy ktoś z Was ma w domu taką wagę i czy dobrze się spisuje, czy taka waga jest czegoś warta? Wybrałam sobie jedną i cały czas się zastanawiam... http://www.1komp.pl/produkt-41-173-1957-36285,wagi_lazienkowe_waga_lazienkowa_camry_adler_cr_106.htm Jeśli ktoś ma elektroniczną wagę w domu proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga elektroniczna to naprawdę przydatny wynalazek :) sama mam jeden z najtańszych modeli od kilku lat, działa bezawaryjnie, no i posiada te wszystkie funkcje obliczania procent tłuszczu i wody w organizmie, bla bla bla... no takie nieniezbędne, ale robiące wrażenie bajery :D jak tylko masz kasę, to kupuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w domu wagę elektroniczną, ale odkąd moja siostra upuściła ją na podłogę przy przenoszeniu już jej tak do końca nie ufam :D le generalnie przydatna rzecz- no i dużo dokładniejsza od takiej zwykłej wagi :D duży wybór jest też na electro.pl, więc mogłabyś tam też rzucić okiem :) Powodzenia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancur
Z tymi wagami elektronicznymi to różnie bywa. Moja siostra kupiła sobie ostatnią taką wagę i zauważyła, że jak w przeciągu godziny potrafi pokazywać wahania wagi do 1 kg. co jest raczej niemożliwe. Ja jakoś bardziej ufam tym tradycyjnym wagom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zwykłą elektroniczną wagę łazienkową bez tych bajerów i jestem zadowolona. kosztowała naprawdę niedużo a wygląda przyzwoicie i dokładnie mierzy http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=834 Moja mama ma w domu taką full wypas z pomiarami i co u niej jestem to sobie sprawdzam i.... za każdym razem od ponad roku mam ten sam wynik! wiec po co mi to w domu żebym codziennie dowiadywała się tego samego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze były stare wagi, wcale nie elektroniczne, przed każdym ważeniem można było je wyskalować i mieć pewność że to co wskazują to jest prawda. Teraz na tych nowoczesnych to gdzie się postawi to zupełnie inny wynik, a im więcej bajerów tym gorzej z dokładnością pomiaru. Taka waga jak ta z wasserman.pl jest wystarczająca na domowy użytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co ja kojarzę, to właśnie różne wskazania miała ta tradycyjna waga... Zdecydowanie lepiej wypadają te elektroniczne, mówcie co chcecie. No i wcale nie są takie drogie, w magicznejplanecie można już za niecałe 5 dych kupić całkiem przyzwoity model eldomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena1706
ja mam wage elektroniczną i chyba jest z nią cos nie tak, mam bzika na punkcie swojej wagi i warze sie pare razy w ciągu dnia i ciągle wyskakuje mi inna waga np. o 0.5-1 kg wiecej lub mniej a jak sie zwarzyłam u babci na tej starej to pokazała mi o 4 kg wiecej to juz nie wiem ile warze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w ciagu dnia waga moze wksazywac roznie, wazyc powinno sie tylko rano na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
Aguti, coś chyba fantazjujesz... albo wagę przestawiałaś z miejsca na miejsce. wiadomo, waga musi stać w poziomie, najlepiej na twardej i gładkiej powierzchni (wskaże inny wynik na dywanie, a inny na płytkach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phoenix30
JA chce kupić wagę elektroniczną w lidlu niedługo ma być w ofercie, ale zastanawiam się czy taka waga kupiona w markecie ma sens chociaż oni daja na nią 5lat gwarancji, więc może będzie ik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynka88
Jeśli potrzebujesz dobrej wagi elektronicznej, to możesz sprawdzić na www.wagiwlkp.pl. Dostałam na święta wagę właśnie z tego sklepu i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta62
Ja mam wagę z Wag Wielkopolskich i nigdy się na niej nie zawiodłam. Nigdy nie miałam takiej sytuacji jak Ty, żeby coś mieszało się z wynikiem. Zawsze wychodzi poprawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka92
Też planuje zakupić w najbliższym czasie wagę elektroniczną. Moja przyjaciółka korzysta z urządzenia z Wag Wielkopolskich i jest z niej bardzo zadowolona. Czy ktoś z Was korzystał z usług tego sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantra52
Dobrą wagę można kupić w sklepie Wagi Wielkopolskie. Mam stamtąd wagę, która służy mi już kilka ładnych lat i nigdy nie miałem z nią problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminka8121
Dobrą wagę można kupić w sklepie Wagi Wielkopolskie. Mam stamtąd wagę, która służy mi już kilka ładnych lat i nigdy nie miałem z nią problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kilka lat temu kupiłam w sferisie wagę i sprawdza się do tej pory idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia923
Sprawdź Wagi Wielkopolskie. Mają tam naprawdę dobre urządzenia. Korzystam z ich wagi od dawna i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antabak
ja również kupiłam taką najtańszą elektroniczną w sferisie, dla mnie waga to waga, nawet jeśli będzie różnica w pomiarze o ten 1 kg to nie ma dramatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam ją jakiś czas temu w sferisie bo akurat była na wyprzedaży i naprawdę do tej pory nie było z nią żadnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakimś hipermarkecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula81s
W wagach Wielkopolskich są bardzo fajne. Świetnie się sprawują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam najprostszą w jysku za jakies 40 zł i dobrze mi sie trzyma. W sumie już z rok. www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kminka81
Porządną wagę możesz kupić w Wagach Wielkopolskich. Mam jedną i jestem z niej bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia88a
Sprawdź Wagi Wielkopolskie - mają naprawdę dobre produkty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna882
Ja jestem wierna Wagom Wielkopolskim :) Świetnie się sprawują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×