Odpowiedz na ten temat

Wasz ulubiony kosmetyk

• gość 2013.10.22 [20:21]
    Czyli jakie macie ulubione marki :
    Szamponu do wlosow
    Odzywki do wlosow
    Balsam do ciała
    Krem do twarzy
    Pasta do zebow
    Bardzo was proszę o pomoc. Planuje otwarcie małej Drogerii i mam problem z do krem kosmetykow które bedą dobrze się sprzedawać mam problem głownie z szamponami do wlosow. Z góry dziękuje za pomoc.
  • Własny biznes 2013.10.23 [23:45]
    Kobiety moje drogie pomóżcie proszę.
  • gość 2013.10.24 [03:16]
    Szampon: płyn do hig. int. Facelle albo Babydream
    Odżywka: aloesowa NaturVital, Kallos latte, Organique, Anti - Age
    Balsam: Joanna z Apteczki Babuni
    Krem: Sylveco brzozowy, Avene Ystheal, Roc Retinox
    Pasta do zębów: Biocalcium, ApaCare
    A jak masz problem z kosmetykami do włosów to zacznij od przeczytania np. tego wpisu:www.anwen.pl/2013/02/wosowe-must-try.html
  • Własny biznes 2013.10.24 [19:12]
    Maseczkę latte sama kiedyś używałam i jest naprawdę super. Zamierzam mieć ja w sklepie, szampony Radical z farmony tez są super. Joanna napewno bo przystępne ceny a jakość naprawdę dobra, zwłaszcza seria profesjonalna. Moze znajdzie się ktoś , kto pomoże bo jak patrzę po sklepach to Polki pełne Garnier, loreal i inne, a tu po blogu okazuje się ze jednak polskie niedeogie kosmetyki wiodą prym usmiech.gif
  • gość150 2013.10.24 [19:15]
    Szamponu do wlosow - Sante kosos&pomarańcza
    Odzywki do wlosow - maska stapiz sleek line
    Balsam do ciała - żel żurawinowy sulphur
    Krem do twarzy - olejek khadi + żel hialuronowy
    Pasta do zebow - często zmieniam jezyk.gif
  • bogata pani 2013.10.24 [19:20]
    Ja używam tylko 2 kosmetyki,drogie ale rewelacyjne Estee Lauder idealist serum buzia gładka i krem Chanel kosztują ok 1 tyś i starcza mi to na 2 miesiące.
  • gość150 2013.10.24 [19:26]
    czemu ja napisalam żurawinowy?! borowinowy oczywiście jezyk.gif
  • gość 2013.10.25 [00:20]
    bogata pani, i na zdrowie, efekt placebo za 1000 zł to jest to, tr0lu smiech.gif
  • Własny biznes 2013.10.25 [01:05]
    Kobiety naprawdę nie macie ulubionych kosmetykow? Nie chodzi kino chwalenie się tylko zwykła pomoc w doborze asortymentu w sklepie. Z góry dzięki.
  • gość 2013.10.25 [10:47]
  • gość 2013.10.25 [11:08]
    Od jakiegoś czasu moimi ulubiony kosmetykami są te mineralne,ekologiczne. Przekonałam się do nich kiedy zaczęłam widzieć efekty,naprawde warto,a zamawiam na
    www.e-Fontanna.pl
  • klaudyn_ka 2014.02.15 [19:14]
    mam bzika na punkcie kosmetyków, ale wole sprawdzone kosmetyki, nie lubie kombinowac z nowymi, zwlaszcza jesli chodzi o kosmetyki kolorowe- podklady, pudry, bo wiadomo moga zapchac i pojawiaja sie wypryski. ale ostatnio kupilam krem na zaczerwienienia 10 w 1 z bielendy i nie zaluje usmiech.gif wystarczy mala warstewka i skora ma jednolity koloryt, wyglada swiezo usmiech.gif
  • gość 2014.02.15 [19:24]
    jakoś bardziej wierzę dziewczynom z wizażu i na pewno tego nie kupię:
    http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt =62821
  • klaudyn_ka 2014.02.16 [10:49]
    hm rozumiem, tez sugeruje sie opiniami na kwc, przed tym kremem uzywalam puder mineralny z Loreala True Match z pędzlem i byl naprawde swietny, potrafil pokryc wszystko, nie musialam uzywac zadnego korektora ani poprawiac makijazu co pare godzin ale niestety wycofali go ze sklepow- nie wiem czemu smutas.gif ale wiem ze maja w ofercie takie pudry w kamieniu, chyba sa dosc podobne
    jesli chodzi o pozostale kosmetyki o ktore pytasz:
    szampon- uzywam zwyklego zielonego Garniera
    odzywka do wlosow- nie uzywam, kiedys jednak uzywalam z Gliss Kura z pompką, mialy ladny zapach
    balsam do ciala- obecnie uzywam Dove intensive nourishment czy cos takiego, z czerwonym emblematem
    krem do twarzy- pisalam juz. poza nim na co dzien kiedy zostaje w domu uzywam krem wodny It's skin
    pasta do zębow- zwykla blendamed
  • PałkaZapałka 2014.02.17 [14:16]
    szampon- bardzo lubię serię Aussie, ale Loreal też ujdzie
    odżywki- mam bzika na ich punkcie, mam ich mnóstwo. Ostatnio kupiłam loreal intense repair
    balsam- kocham kakaowe masło do ciała Ziaja, wcześniej używałam przez długi czas garniera z hydro urea
    krem do twarzy- na zaczerwienienia mixa, nawilżam w sumie różnymi, przeważnie nivea, na zmarszczki mam lagrend
    pasta- sensodyne
    mam nadzieję, że pomogłamoczko.gif
    życie jest jak pudełko czekoladek , nigdy nie wiadomo na co się trafi
  • gość 2014.04.03 [17:49]
    a ja nie mam ulubionych non stop coś zmieniam i probuję usmiech.gif
    Nie ważne co o mnie mówią, ważne żeby mówili.
  • gość 2014.04.09 [16:27]
    Ja jednego ulubionego też nie mam. Najbardziej lubię kosmetyki z tej serii: http://www.dexplus.pl/oferta.php?cat=2&amp ;subcat=24&initItem=dolce1&mainMenuItemToSlide=2 Są świetne owocowe. Polecam serdecznie, bo dla mnie są fenomenalne.
  • gość 2014.10.20 [19:18]
  • Słonko92 2017.02.14 [08:26]
    Hejka. Polecam gorąco stronęwww.cozacena.pl mają bardzo szeroki wybór ubrań, kosmetyków, obuwia. Do tego bardzo fajna porównywarka cenowa sprawia, że nie musimy wychodzić z domu , szukać w zwykłych sklepach najtańszych produktów. Super sprawa
    edytowano 2017.02.14 [08:51]
  • gość 2017.02.14 [09:01]
    Szamponu do wlosow - mrs potter, zielony garnier
    Odzywki do wlosow - używam olejku marionu
    Balsam do ciała- bielanda ujędrniający
    Krem do twarzy- nivea care
    Pasta do zebow- colgate
  • gość 2017.02.14 [09:07]
    Szamponu do wlosow: alterra z rossmana i oleoplex tahe
    Odzywki do wlosow: jw
    Balsam do ciała: moje tegoroczne odkrycie palmers z masłem shea - kocham go
    Krem do twarzy: seria naczynkowa Bandi
    Pasta do zebow: elmex
  • Zlosnicazla 2017.02.14 [17:16]
    szampon do włosów: Radical
    odżywka: Revitacell kuracja do skóry głowy i włosów
    balsam: palmers
    krem do twarzy: revitacel na dzień i na noc
    pasta: elmex
  • gość 2017.09.13 [14:07]
    Aktualnie to cienie do powiek Alilla, bo to pierwsze cienie które mnie nie uczulają, mają super skład no i są bardzo trwałe
  • gość 2017.09.20 [23:08]
    Gdzie te cienie kupowałas? bo pierwszy raz o takich słyszę
  • gość 2017.09.21 [21:30]
    Na ich stronie internetowej usmiech.gif powinnaś bez problemu znaleźć

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...