Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dyspotrata

wasze zdanie na temat bon prix i quelle...

Polecane posty

Gość dyspotrata

z quelle zamowilam 2 razy.. twoar swietnej jakosci... ale.. zdarza im sie ze przysla inny kolor niz zamowiony.. natomiast bon prix - nie mam pojecia.. bardzo prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quelle ma zawyzone rozmiary
a bon nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellu066
zamawialam w bon prix bluzke i spodniczke, o ile bluzeczka dosc fajna to gdy zobaczylam spodnice to mnie zatkalo- wstretna tkanina, kolor i brak podobienstwa ze zdjeciem w katalogu!!!!!!!! przepraszam za brak polskich liter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon prix to badziewie
dwa razy sie nadziałam na jakość i do widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon prix błlłleeeee
z bon prixu moja kolezanka zamawiala kurtke miala byc bezowa z tyrgrysimi wykonczeniami i byla ala jaka obrzydliwa ,wstretnie wykonczona i tandetna na zdjeciu ovczywiscie wygladala zachecajaco, mam wrazenie ze na zdjeciach sa inne rzeczy albo przerobione graficznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja za to
jestem bardzo zadowolan z zakupow w bon prixie, za to quelle jest duzo drozszy,a ubrania sa po prostu paskudne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce byc upierdliwa
chcialabym cie zobaczyc w tych ciuchach...ja nie znam ani jednej rzeczy z bonu zeby byla oki. Ten drugi katalog to tez szajs niestety, a drogi jeden i drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale jestes
zalosna, a nie upierdliwa, moze nie masz farta w zamawianiu tych ciuchow. Skoro jednak nie widzialas mnie to nie krytykuj! Ciekawe ja ty pieknie wygladasz w swoich?? Mam duzo kolezanek ktore tez tam zamawiaja ciuchy i jakos nie strasza na ulicy. Ale sa gusty i gusciki. Dla jednych kolorowe rajstopy, leginsy i getry w paski to super eleganckie ubrania... Do tej pory zamowilam 3 kostiumy kapielowe i wszystkim sie strasznie podobaja, poza tym sa oryginalne i niewiele osob takie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie no gdzie
quelle? a co to za firma? gdzie dostane katalog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qusia
ja zawsze zamawiam z quelle lub neckermanna jestem zadowlona ale pierwszym razem zamowilam spodnie rozmiar 40 takie jakie zawsze nosze w polskiej romiarowce to sie przerazilam, byly dobre na moja mame z rozmiarem 44 wiec od tamtego momentu zamawiam 36 i wszystko lezy jak ulal:) bardzo czesto korzystm z ich uslug nie polecam bon prixa 1 rzecz tylko ladna zamowilam z tego katalogu, reszta to byly szmaty i zwrocilam im te badziewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×