Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość APELANTKA

WEEKEND-WYPAD DLA DWOJGA.CO POLECACIE?

Polecane posty

Gość APELANTKA

Szukam fajnej miejscówki na weekendowy wyjazd dla młodego małżeństwa.Lubimy każdą formę wypoczynku byle razem...Gdzie warto ruszyć na tak krótki okres czasu?P.S.Jestem ze świętokrzyskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyferka
Ja nigdy nie byłam w Poznaniu i Wrocławiu , na pewno te dwa miasta bym zwiedziła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość APELANTKA
Piszcie co zwiedziliście i za ile.Gdzie jest np. fajny plener do robienia fotek, a gdzie można zapomnieć o całym świecie.Niekoniecznie to muszą być miejsca ograne na maxa w przewodnikach Pascala.Interesują mnie WASZE miejscówki...Coś zwyczajnego- nadzwyczajnego, czego być może nie dostrzega rzesza innych ludzi. Wrocek, a w nim Ostrów Tumski...owszem są na mojej liście. Pozdrówki dla lucyferki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimak
Szczawnica jest dla mnie takim super miejscem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość APELANTKA
Zakopiec ODPADA!Bleeee...Nigdy więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy od waszych finansów, ale mazury są fajne, polecam też wyjazd do Krakowa. Ja też mam w ten weekend wypad, ale do Paryża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość APELANTKA
mimak - może coś więcej o tej Szczawnicy..., bo jestem ciekawa :) Co Was tak zauroczyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zależy ci na takich zwykłych miejscach gdzie można coś fajnego pozwiedzać i nie bedzie drogo to polecam Łódź( wiem, że niby brzydkie miasto, ale jak byłam to sie zachwyciłam tym miastem no i cenami:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliaPyszna
pieniny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatralandia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kocham....
Zakopane z całego serca.Tam spędziłam najpiękniejsze chwile we dwoje:) Nie w knajpach,czy na tłocznych Krupówkach,ale w plenerze.Spacery,długie wędrówki przepięknymi szlakami,niezapomniane widoki i cudny zapach zieleni,cudów natury. Jeździmy tam co roku i zawsze przywozimy wspaniałe fotki i wspomnienia.POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
polecam Kotlinę Kłodzką, i w ogóle Dolny Śląsk - sporo do zobaczenia, wiele atrakcji (kopalnia złota, podziemne trasy, jaskinia niedźwiedzia, kościół pokoju w Świdnicy, zamek w Książu, pałac w Mosznej i wiele innych palacyków i zamków) - do tego świetna baza noclegowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanazpamiecia
Kazimierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość APELANTKA
do zakochanazpamiecia: Kazimierz zaliczyliśmy w te wakacje.Faktycznie było bajońsko.Trafiliśmy na Festiwal Filmowy-trochę zamieszania i gwiaz pełno.Potem dla odmiany zwiedzanie 2 zamków, obcowanie z piękną przyrodą, rejs promem do Janowca i ogólnie szwendanie się pośród zabytkowych kamieniczek.Kazimierz Dolny to miejsce z klimatem -w sam raz dla zakochanych i dobre również na weekend.Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerekekreekrrr
Jak był Kazimierz to może teraz Nałęczów. Ja też ze swietokrzyskiego, aczkolwiek przez 4 lata mieszkalam w lubelskim. Tam jest naprawdę uroczo :) Przy okazji podjechać do Lublina można bo bliziutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko praga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
Zdecydowanie Kotlina Kłodzka. Jeśli autem, to obojętnie ktore miejsce - 1) Kudowa: blisko Czech i Skalnego Miasta (40 km), baze noclegowo - rekreacyjna (aqua park, nie najlepsze wprawdize ale są restaucjecje, bary, odizarnie, itp). 2) Karłow - 10 km od Kudowy - pod Szczelińcem (szczyt, fajne widoki). Jest fajny zajazd, 1 sklep, noclegi. W każda strone szlaki spacerowe, ładne planery - tam często jadę. 3) Radków - w rynku jest świetny (tani i o dobrym standardzie) hotel, gdize jest wyżywienie (mój mężćzyzna musie to mieć ...). Pokoje ładne, czyste, łazienki. To ok. 20 km od Kudiwy. Blisko do szlakow spacerowych. rózne ciekawe skały, tarasy widokowe - ale najlepiej podjechać z Radkowa autem ok. 3- 5 km. Bez auta - aspecer nad zalewem, spacer do Czech, spacery po lasach i polach... 4) Polanice - poodbna do Kudowy - duzo pensjonatów, dobra baza restaurecyjna. Są trasy specerowe, podobnie jak w Dusznikach Zdr. Parki zdrojowe, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie zastanawialiście się nad wypadem nad morze? Wiem, ze od was to trochę daleko, ale można troszkę przedłużyć sobie weekend (choćby o ten jeden dzień, albo wyjechać od razu w piątek). A fajnie można się zrelaksować w SPA. W Jastrzębiej Górze w Primaverze mają bardzo ciekawe zabiegi a jeśli jedzie się na krótko to tym bardziej dobrze, żeby wyjazd był relaksujący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka.zelka
możę wypad do jakiegoś spa na weekend? mi się ostatnio właśnie takie coś marzy... ale czas nie pozwala na dłuższy wyjazd. Narazie udało mi się wyciągnąć chłopaka na jedno popołudnie w spa, byliśmy na masażach w salonie CeCe i bardzo mu się podobało- mam nadzieję że i na dłużej się ze mną wybierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spa we dwójkę to świetna sprawa. Nawet jeżeli facet nie jest fascynatem pielęgnacji ciała to z pewnością znajdzie w spa coś dla siebie. Na przykład na pojezierzu brodnickim jest Spa Głęboczek. Wokół jest winnica, piękne tereny pojezierza brodnickiego, więc jest gdzie pobiegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No myślę, że mimo wszystko nawet wyjazd we dwoje może być bardzo relaksujący w spa :) Tylko żeby zaplanować sobie dobrze taki pobyt obydwoje możecie być z niego zadowoleni :) O Primaverze wiem - słyszałam i dla samych nawet widoków warto się tam wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm na weekend tylko więc przydałoby sie żeby to nie bylo zbyt daleko Moje typy: Urokliwy Przemyśl Sandomierz ale to macie blisko więć pewnie nie raz byliście. Gory, np. nasze piękne Bieszczady. Jeżeli chodzi o góry to ja ostatnio chętnie jeżdzę do Krynicy - ale ostrzegam nie w sezonie. My z meżem robimy sobie tematyczne wyjazdy :) np w tamtym roku cała północ Polski wszystkie Krzyżackie zamki potem bunkry.... i cały tydzięn rózne miejscowosci ale ciagle bunkry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, na wyjazd dla dwojga i spa będzie fajnym pomysłem i wyjazd w góry - i tak przecież będziecie razem i to jest chyba najważniejsze - będziecie razem :) Zależy tylko czy wolicie aktywnie spędzać czas czy wolicie raczej poleniuchować sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×