Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MartaMartyna

Wersalka dla syna

Polecane posty

Witam. Planujemy z mężem zakupić dla syna wersalkę i zdecydowaliśmy się na wersalka Azalia (o takie cudo - https://www.meblowy.guru/Wersalka-Azalia-dowolna-kolorystyka-d49.htm) Oczywiście nie w tej kolorystyce, bo mamy sami sobie wybrać tkaniny, ale do rzeczy...Producent namawia nas do maty kokosowej za dopłatą. Proszę o pomoc czy dla 12 latka warto wkładać do środka matę kokosową? Podobno wersalki z matą kokosową są nieco twardsze i lepiej się śpi, ale syn bardzo ciężki nie jest, więc może same pianki wystarczą? Pytam bo mamy inną wersalkę kupioną jakiś czas temu, tam maty nie ma i śpi się wcale nie najgorzej... Dziękuje za pomoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy dla 12 latka warto to nie mam pojęcia bo to jeszcze dziecko i jego waga raczej nie wygniecie klasycznej wersalki i głęboko się nie będzie zapadał, ale wiem, że ja mam wersalkę gdzie dodatkowo dodano matę kokosową i na pewno dla dorosłej osoby warto. Mój mąż waży 100kg i śpi na takiej wersalce jak dziecko. Mata utwardziła i równomiernie rozkłada ciężar dlatego chyba tez mebel wytrzyma dłużej. Cena chyba dobra, my do narożnika pół roku temu dopłacaliśmy aż 250zł. Nie wiem jeszcze czy w tym nie mieliśmy jakiejś lepszej pianki, ale mata kokosowa jest na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×