Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość JaniszynMonia

Wspólny prezent dla dziadków

Polecane posty

Gość JaniszynMonia

Hej, w tym roku postanowiłam kupić jakiś wspólny prezent dla dziadków. Co roku mam problem z wyborem prezentu dla dziadka więc w tym roku chcę im dać coś wspólnego. Macie może pomysły na jakieś takie wspólne prezenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koc elektryczny, serwis do herbaty/ kawy, fotel bujany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasian89
A np kryształ 3d? Wspólny prezent, bo możesz na nim wygrawerować życzenia dla nich obojga i będą mogli postawić go sobie gdzieś na komodzie, szafce, półce itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaniszynMonia
Czekaj, czekaj, bo brzmi nieźle (bo uwielbiają zbierać różne rzeczy i mają mnóstwo pamiątek na półkach) ale o jakie kryształy Ci chodzi? :D Spodobał mi się też bardzo pomysł z fotelem bujanym !! Tylko szkoda, że dziadkowie mają bardzo małe mieszkanie i nie wiem nawet gdzie by mieli go sobie wstawić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dla moich dziadków kupiłam dwa masażery do ich zmęczonych stóp z electro.pl Mam nadzieję, że będą zadowoleni ;) Myślę że to przyniesie im lekkie ukojenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli faktycznie nie masz pomysłu to wpisz w googlach "wyjątkowy prezent dla dziadków" i na bank wyskoczy Ci jakaś stronka z gotowymi prezentami, jak nie prezent to jakąś inspirację znajdziesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł z fotelem bujanym jest całkiem niezły. Pamiętam, że moi dziadkowie kiedyś mieli coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasian89
Hehehe no tak, myślałam, że to takie oczywiste bo ja już zamawiałam nie jeden na różne tego typu okazje :P Takie kryształy znajdziesz tutaj https://www.krysztaly3d.pl/prezent/roza_3d_prezent_dla_niej To jest oczywiście przykładowy wzór. Możesz przejrzeć stronkę i wybrać coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczorek
Jeśli dziadkowie są jeszcze na chodzie to możesz też pomyśleć o jakimś wspólnym wyjściu dla nich. Np teatr? Chociaż ten pomysł z kryształem też całkiem niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaniszynMonia
Dzięki za pomoc. ostatecznie zamówiłam ten kryształ 3D. Wczoraj do mnie dotarł i jestem zadowolona z efektu. Mam nadzieję, że dziadkom też się spodoba. Jutro jadę w odwiedziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrkatyrka
też jestem za masażerami, ja kupowałam babci, bardzo wam polecam, bo babcia mówi że na panoramie to jak zbawienie jest :) jada frytki i się masuje :) ja kupowałam na avans.pl taką matę, ma ona kulki i jest podgrzewana więc w zimie jak znalazł na zmarznięte stare kości babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelkaPoznań
A może coś takiego jak np ciśnieniomierz? Nie wiem czy twoi dziadkowie mają problem ze zdrowiem, ale ja np moim kupiłam ciśnieniomierz i glukometr, bo mają cukrzycę. Zależało mi, zeby to były intuicyjne aparaty, bo wiadomo, zę dziadkowie już są wiekowi :) Bardzo są z nich zadowoleni, bo działają jak nalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoim kupiłam ciśnieniomierz w http://www.cezmed.com.pl/. Bardzo byli zadowoleni z takiego prezentu, bo ostatnio jak babcia miała skoki ciśnienia, to musiała chodzić na mierzenie do przychodni. A jak mają swój w domu to i dziadek będzie częściej mierzył ciśnenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym podarowała jakąś książkę , takie prezenty zawsze są na czasie. Ewentualnie album czy płyte z ulubionym wykonawcą. Można wiele takich prezentów znaleźć w księgarni matras. Mają duży asortyment , jest w czym wybierać jak coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeb91
z tymi masażerami to różnie bywa, ja swojej mamie kupiłam na urodziny, zainwestowałam już w taki trochę lepszy (chociaż na szczęście i tak trafiłam na wyprzedaż w sferisie) i jak dla mnie to był jeden z tych prezentów trafionych w setkę bo często ją już nogi bolą itp:) w ostateczności był użyty klika razy a teraz już chyba nawet o nim zapomniała;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakol
Jeśli poszukujesz oryginalnego prezentu mam dla Ciebie idealną propozycję - słodki bukiet wykonany z rozmaitych słodkości w dowolnej kolorystyce. Prezent idealnie się sprawdzi jako upominek w dniu ślubu, imienin, czy urodzin. Wszystkie moje bukiety to małe dzieła sztuki, wykonane ręcznie z największą starannością. Możesz mieć pewność, że prezent będzie wyjątkowy, niepowtarzalny i przygotowany specjalnie dla Ciebie. Zapraszam do polubienia mojej strony. https://www.facebook.com/slodkieeebukieciki/? fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka94
Myślę, że to najwygodniejsze rozwiązanie, bo zazwyczaj i tak na dzień dziadka i dzień babci odwiedza się dziadków w tym samym czasie. Fajnie mogą sprawdzić się upominki z http://www.sklepikseniora.pl/strefa-upominkow-c3720.html Sprawdźcie je i jeśli Wam się spodobają, to zamówcie. Dziadkowie na pewno będą zadowoleni z takiego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helika
wspólny prezent to może być problem ale może jakiś wypad na trzy dni do tego coś dla zdrowia jakiś suplement? Ja taki zestaw im dałam na dzień babci i dziadka w tym roku, wysłałam ich do Karpacza na 3 dni, a dla zdrowia dałam im suplement na stawy arthroblock forte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowakasia
najlepiej coś praktycznego i eleganckiego. jeśli potrzebuje dziadek lub babcia to dobrym pomysłem może być ładna modna laska do podpierania np jakas z tych www.ortomoda.pl/laski-inwalidzkie/laski-drewniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milexica
Wszystko zależy oczywiście od tego ile chcesz wydać, ale nie da się ukryć, że zakup telewizora to dobry pomysł, szczególnie jeśli to ma być zrzutka. Wiadomo, że starsi ludzie lubią sobie tv pooglądać. Jeśli zależy Ci na tym by był to dobry, solidny telewizor, który ma już rozdzielczość 4K a więc zapewni doskonałą jakość obrazu sprawdź http://www.lg.com/pl/telewizory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliaa0
Ja dziadkom na rocznice slubu kupilam wypiekacz do chleba z morphy richards. Byli zachwyceni bo od dawna juz narzekali, ze chleby, ktore kupuja w piekarni sa kiepkie i niezbyt smaczne. Tera pieka takie jakie chca, dziadek szuka przepisow, babcia piecze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jeszcze nie macie prezentu pod choinkę, to sprawdźcie ofertę sklepu https://e-zegarek.pl/ Zaczęły się przedświąteczne promocje. Zniżki do 50% Prawdziwa okazja. Poza tym, możliwość kupna na raty, transport gratis, możliwość zwrotu lub wymiany w ciągu 14 dni. A ceny teraz są super. Łapcie okazje. Dla dziadków też coś jest w zakładce akcesoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może taki sztuczny penis, co go sobie kobieta montuje, żeby swojego lubego analnie zaspokoić. Dziadek w razie niesprawności swojego sprzętu też mógłby sobie przyprawić i babci przyjemność sprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulkaKulkaGulka
moja mama kupiła moim dziadkom na imieniny (maja tego samego dnia) alkohol i..... WYCIERACZKĘ :D wycieraczkę do butów oczywiście, ale taką mega fajną od wycieraczkowo.com ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namina
Jako wnukowie (jest nasz sześcioro) kupiliśmy nowy telewizor, dziadkowie mieli jeszcze taki z wielkim tyłem:) udało się skorzystać z promocji na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×