Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzula546

Wypadanie włosów

Polecane posty

Gość zuzula546

Szukam rady, ponieważ w ostatnim czasie - jakoś od 2 miesięcy zaczęły mi wypadać włosy. Nigdy nie miałam tego problemu. Jeszcze w czasie wakacji zaczęłam brać skrzyp itp na wzmocnienie, ale okazało się że po wakacjach zaczęły mi wypadać włosy. Już nie wiem co mam zrobić. Po kąpaniu wypada mi ich tyle, że nawet się nie czesze; na łóżku rano znajduje kupkę włosów, ograniczam czesanie do minimum. Jestem młoda (16 lat) i dlatego mnie to martwi. Skrzyp biorę do teraz i to nic nie dało. Morfologię mam w porządku, żelazo i wapń też. Trochę mało sypiam i czasami się stresuje ale nie aż tak bardzo. Czuję mocno zanikanie włosów, a mam je dość zniszczone i tak krótsze niż do ramion, więc nie wiem co mam zrobić. Proszę niech ktoś mi coś doradzi albo poleci jakiś lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nd ddd
humavit skrzyp i pokrzywa oraz seboren ( nie seboradin, bo w aptekach myla produkty ) wcierac w skore glowy. dziala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzula546
ja biorę SKRZYP VIT + pokrzywa od 2 miesięcy i nic nie wiem czy brać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym Ci polecila: - nafta na wlosy i wax - stana sie bardziej sliskie i gladkie, ale bez obciazajacych silikonow, nafta kosmetyczna jest tania - herbatki z pokrzywy - ogolne oczyszczenie organizmu i poprawa stanu wlosow - capitavit balsam do wcierania ok. 9zl na bazie alkoholu - smierdzi jak zul. ale bardzo mocno odzywia ;-) na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzula546
bo mi strasznie wypadają włosy po kąpaniu Czy to możliwe bym w tak młodym wieku miała niedoczynność tarczycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ten sam problem, ale od dawna. Używam szamponu z kofeiną Alpecin (nie wiem, czy jest dostępny w Polsce). Co prawda po nim nie wypada mniej włosów (no może trochę), ale bardzo szybko odrastają po nim nowe. Podobno więcej włosów wypada na jesień, więc może to przejściowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzula546
Ale to bardzo dziwne , bo nigdy mi nie wypadały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o niedoczynność tarczcy to można mieć w takim wieku, ale tylko odziedziczoną lub po ciąży (wiem, bo sama mam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też kiedyś nie wypadały, a przynajmniej nie tyle. Z tym, że mi żadne tabletki nie pomagały. Nic. Ratuje mnie ten szmpon, bo przynajmniej odrastają i to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzula546
mi tak wypada ok 40 włosów po kąpaniu (nie licząc tych podczas kąpania), przy czesaniu po kąpaniu (czekam aż włosy wyschną) tak ok. 20 ( ostatnio nie czesze sie po kąpaniu tylko rano)rano na poduszce znajduje ok 30, przy czesaniu porannym ok 10 + te oczywiście których nie dostrzegam. dziennie czesze się ok 5 razy. jednak w moim pokoju na podłodze jest pełno włosów wypadają mi długie i w miarę zdrowe włosy i to mnie martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgodka
mam ten sam problem :( od końca sierpnia garściami wypadaja mi włosy. robiłam wszelkie badania i sa ok... więc nie wiem dlaczego tak się dzieje :( jestem juz zrozpaczona bo kiedy po umyciu włosów zaczynam je rozczesywać na szczotce jest ich cała masa, ponad 300. Nie licze juz tych które w ciągu dnia samoistnie wypadaną, ale tez bedzie ich okołlo 100! wcieram od miesiąca seboran i łykam skrzyp polny i nic. Pije tez herbaty z pokrzywy i drożdze. Powiedzcie co mam robić?? boje się ze wyłysieję, została mi polowa z tego co miałam wcześniej na glowie. Wypadają mi zdrowe włosy! POMOCY :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert Gelacet
Witaj, przyczyn pogorszenia się kondycji włosów i ich wypadania, może być bardzo wiele. Ze względu na Twój młody wiek, rozsądne byłoby wykonanie dodatkowych badań pod okiem lekarza dermatologa. Być może w Twoim organizmie pojawiły się braki pewnych kluczowych substancji i witamin, odpowiedzialnych za kondycję włosów. Przy okazji chciałabym zwrócić Twoją uwagę na suplement diety Gelacet, który ma pozytywną opinię lekarzy dermatologów, a w Polsce pojawił się dość niedawno. Jego wyróżnikiem jest unikalna duo formuła połączenie odpowiednio dobranej dawki dwóch kluczowych składników. Pierwszy z nich to biotyna, czyli witamina z grupy B, która pomaga odżywić i zregenerować włosy, oraz nadać im blasku. Drugim składnikiem duo formuły jest natomiast żelatyna substancja białkowa. Uważa się, że pomaga ona odbudować komórki włosów, paznokci oraz skóry. Gelacet jako suplement diety jest dostępny w aptekach bez recepty, w kapsułkach oraz w saszetkach z proszkiem do rozpuszczania w wodzie. Pamiętaj, że zalecany czas przyjmowania preparatu wynosi co najmniej 3 miesiące, poprawa powinna następować stopniowo już wcześniej. Mam nadzieję, że Ci pomogłam. W razie pytań lub wątpliwości, jestem do Twojej dyspozycji. --------------------------------- Ekspert Gelacet, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące kondycji włosów i paznokci. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawowowowow
ale te tez fajny specyfik www.showup.tv/pp/apocominick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nani*
Miałam ten sam problem i pomogło mi siemię lniane. Kupuję na stoisku ze zdrową żywnością. Siemię powinno być zmielone. na efekt trzeba trochę poczekać ale warto było. Od dobrych dwóch miesięcy wsypuję do zimnego mleka 3 łyżeczki siemienia (kupuję opkowanie z napisem - dobra kaloria). Naprawdę polecam- i do tego jest to smaczne i pozytywnie wpływa na paznokcie i skórę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za chory swiat
zbadaj hormony, gl testosteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuup
Nikt Ci tu skutecznie nie doradzi co masz robić dopóki nie będziesz wiedziała jaka jest przyczyna wypadania włosów a przyczyn jest mnóstwo. Więc idź do trychologa na badania i tam się dowiesz czegoś więcej :0 https://www.youtube.com/watch?v=dxU4g21YEuI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×