Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michał36

Wyprzedaż rocznika najlepsze oferty

Polecane posty

Gość Michał36

Cześć ludki, koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Pojawiają się już pierwsze oferty wyprzedażowe rocznika 2017. W tym roku postanowiliśmy z żoną, że zmienimy samochódi kupimy coś nowego (2017 rok, nic starszego nas nie interesuje) i w rozsądnej cenie. Jakieś rekomendacje, polecenia, coś ...? Będę wdzięczny za jakieś konkrety, bo o ile plany zakupowe są, to przedmiot zakupu jeszcze nie jest określony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peugeot ma w tym roku bardzo fajną ofertę wyprzedaży rocznika, sami się zastanawiamy nad 208 dla żony bo jest w dobrej cenie a to bardzo dobre autko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mnie też kusi zakupic nowy z salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmilDarewski
No z tego co wiem to już sezon wyprzedaży zaczyna się w większości salonów. Ja przymierzam się do skupu Hondy CR-V i słyszałem od znajomego, że w Hondaplaza przygotowali dość duże obniżki w tym modelu. Chyba wezmę jeden wolny dzień w przyszłym tygodniu i umowię się na dokładne obejrzenie i jazdę próbna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyinRed99
Moim zdaniem bardzo fajną opcją jest Dacia Duster. To bardzo dobre rozwiązanie jeśli szuka się autka, które jest ładne, tanie i przy okazji bardzo funkcjonalne. Osiągi też ma niczego sobie co można sobie prześledzić np tutaj - https://www.dacia.pl/samochody/pelna-gama.html . Jako alternatywę, gdy do dyspozycji jest więcej pieniążków to pewnie poleciałabym na fantazji i kupiłabym sobie jakieś fajne terenowe BMW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
peugeot ma dobrą ofertę jeśli chodzi o wyprzedaż rocznika. Ale trzeba się spieszyć bo mają takie upusty, że niedługo wszystko zostanie wyprzedane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię peugeot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ci się podobają koreańskie autka to zajrzyj do salonów ssanga mają dobre wyprzedaże. A auta tez robią ok śmigam od ponad 2 lat samochodem od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliś
Jak się znajdzie dobrego dealera, to można kupić samochody w dobrej cenie i opcji lesingowania na przykład cały rok. Na przykład salon Bawaria Motors MINI z Katowic, Warszawy i Janek ma klasa ceny w każdym miesiącu, a do tego pomaga w uzyskaniu opcji finansowania. Sama się nimi zainteresowałam i mam nadzieję, że uda mi się obejrzeć salon z bliska jeszcze tego lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

ja czekam na tegoroczne wyprzedaże i jestem ciekawa co takiego przygotuje Carolina Toyota Wola. Oni zawsze mają jedne z najlepszych cen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

my w zeszłym roku kupiliśmy rav4 w wersji hybrydowej w Carolinie Toyota Wola na wyprzedaży rocznika 🙂 nie powiem, oferta była mega atrakcyjna i to był dobry deal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×