Odpowiedz na ten temat

Wyprzedaż rocznika najlepsze oferty

• Michał36 2017.10.13 [00:18]
    Cześć ludki, koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Pojawiają się już pierwsze oferty wyprzedażowe rocznika 2017. W tym roku postanowiliśmy z żoną, że zmienimy samochódi kupimy coś nowego (2017 rok, nic starszego nas nie interesuje) i w rozsądnej cenie.
    Jakieś rekomendacje, polecenia, coś ...?
    Będę wdzięczny za jakieś konkrety, bo o ile plany zakupowe są, to przedmiot zakupu jeszcze nie jest określony oczko.gif
  • gość 2017.11.07 [13:01]
    Peugeot ma w tym roku bardzo fajną ofertę wyprzedaży rocznika, sami się zastanawiamy nad 208 dla żony bo jest w dobrej cenie a to bardzo dobre autko
  • gość 2017.11.13 [16:13]
    No mnie też kusi zakupic nowy z salonu
  • EmilDarewski 2017.11.23 [01:58]
    No z tego co wiem to już sezon wyprzedaży zaczyna się w większości salonów. Ja przymierzam się do skupu Hondy CR-V i słyszałem od znajomego, że w Hondaplaza przygotowali dość duże obniżki w tym modelu. Chyba wezmę jeden wolny dzień w przyszłym tygodniu i umowię się na dokładne obejrzenie i jazdę próbna usmiech.gif
  • LadyinRed99 2017.11.24 [20:11]
    Moim zdaniem bardzo fajną opcją jest Dacia Duster. To bardzo dobre rozwiązanie jeśli szuka się autka, które jest ładne, tanie i przy okazji bardzo funkcjonalne. Osiągi też ma niczego sobie co można sobie prześledzić np tutaj - https://www.dacia.pl/samochody/pelna-gama.htm l . Jako alternatywę, gdy do dyspozycji jest więcej pieniążków to pewnie poleciałabym na fantazji i kupiłabym sobie jakieś fajne terenowe BMW smiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...