Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fruttis999

zamienniki do drukarki

Polecane posty

Poszukuję sklepu, gdzie mogę kupić tanio zamienników do drukarki. Zależy mi na tym, żeby sklep był dobrze zaopatrzony i żeby ceny były niskie. Kolega polecił mi sklep doktortusz.pl i jak zajrzałam na stronę tego sklepu przyznam, że ceny są bardzo przystępne a wybór duży. Zanim się jednak zdecyduję na zakup chciałabym zapytać was, czy może znacie jakieś inne sklepy?? Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papuga ARA
A skąd jesteś? Ja polecam PRINTERIE w Katowicach, kupuje tam zamienniki i napełniam :) tu masz stronke http://sklep.printeria.pl tylko lepiej zadzwonic bo ceny czasem są niezaktualizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy lepszy hipermarket? Nie ma sensu, bo zazwyczaj to, co jest pierwsze lepsze jest kiepskie i sie psuje po jakimś czasie, a przynajmniej tak mój mężczyzna zawsze mówi :) dlatego w jego ręcę oddaję sprawy z komputerami związane :) Zamów tam, gdzie polecaja moje poprtzedniczki, albo popytaj specjalistów w dziale obsługi klienta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsiareczka69
No, na doktor tusz mają faktycznie dużo zamienników i w niezłych cenach. My ich używamy w biurze i przyznam, że są one w sumie całkiem okej. Przynajmniej mi się wydaje, że nie ma sensu kupowanie oryginałów, skoro można kupić sobie takie zamienniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem zdania, że nie warto jest przepłacać za tusz skoro można kupić zamienniki. Ja też dość często kupuję zamienniki do drukarki i jakoś nie narzekam na ich wydajność, ani też na to, żeby coś nie tak było z drukarką i jakością wydruku. Także moim zdaniem można śmiało kupować zamienniki do drukarki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto zaopatrywać się w tanie zamienniki, bo bardzo często są równie dobre jak te oryginalne. Ja już od dawna oszczędzam na tuszu i całkiem nieźle na tym wychodzę-a muszę dodać,że drukarkę mam naprawdę porządną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablica pierwszy lepszy hipermarket? No chyba żartujesz! Przecież są zamienniki i zamienniki. Wiesz, zamiennik zamiennikowi nie równy! Ja bym prędzej uderzała w dobrą firmę, która ma w swoim asortymencie porządne zamienniki. W sklepie doktortusz.pl się z pewnością takie kupi. Sama dużo drukuję i ich uzywam i do hipermarketu bym nie poszła kupić jakiejś beznadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest u nich fajne to to, że skupują zużyte tonery. Jak dla mnie bomba, bo dzieki temu nasza matka ziemia jest zdrowsza, czyściejsza, a nasze sumienie spokojniejsze :) oby tak wszystkie sklepy robiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, to tak samo jak ze zbieraniem zużytych baterii. Myslisz, że gdy oddasz puste tonery do doktortusz.pl to uniekniemy efektu cieplarnianego i tych wszystkich armageddonów, które mają nastapić w 2010? Nienie... i tak wszyscy zginiemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D mój znajomy zawsze tak mówił :D I tak wszyscy zginiemy :D też nie jestem jakoś zakręcona na punkcie ekologii, ale to że ktoś to skupuje w sensie tonery itd, i że mamy segregację śmieci i inne działania to plus. I to cieszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwazam ze najlepsze sa oryginalne kartdridze ale moze dlatego bo drukuje zdjecia i wtedy widac roznice miedzy zamiennikiem a oryginalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje zawsze do mojej laserówki - HP zamienniki na e-atramenty.pl Mają tam naprawde dobry towar i mam do nich zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie widziałam różnicy pomiędzy zamiennikiem i oryginałem... nie wydaje mi się, by w domowych warunkach miało to duże znaczenie, a oryginalne kardridże niestety swoje kosztują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech...........................
AUTORKO KRYPTOREKLAMA JAK CHÓJ ALE NA KAFE SĄ ZA GŁUPI ŻE REKLAMUJESZ :) ZAMIENNIKI = ALLEGRO Instrukcje napełniania = agawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka balkonetkowiczka
to zalezy bo np to wielu canona drukarek nie podejdą żadne zamienniki a jak podejdą to pokazuje brak tuszu i wyczerpany kadridż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej Przez allegro, w sumie to zawsze zamawiałam tylko przez allegro;p, tak samo i tym razem do swojego HP chociaż nie do konca bezpośrednio.Zamówiłam w środe a toner miałam juz w domu w piątek poki co jak najszybszy sprzedawca chociaż cena ta sama,dobry kontakt wiec polecam tego sprzedawcę :) http://admicom.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markon36
Od kilku ładnych lat zamawiam zamienniki ze sklepu https://dobretonery.pl i jestem bardzo zadowolony z jakości. Dodatkowo... jakbym mial policzyc ile zaoszczedzilem przez ten caly czas to byscie z krzesel pospadali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadeusz66
Polecam Ci zerknąć sobie zamienniki na drukujesz24 pl!Mają spory wybór i ceny niższe niż w sklepach stacjonarnych;) Zamawiam od nich i jestem bardzo zadowolony z jakości i wydajności zamienników!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sferisie mają dobre tonery ActiveJet, ich firma główna tj. Action je produkuje, tak że ceny są dobre. Od jakiegoś czasu korzystam i jest wszystko okey, nie wysychają nawet jak jakiś czas są nieużywane. Polska jakość najlepsza! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnina99
Tanie zamienniki do drukarki można znaleźć w tym sklepie https://sklep.mpdgtonery.pl/ Jest to sklep z usług, którego korzystałam niejednokrotnie i nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Zamienniki, które są oferowane to propozycje, obok których nie wolno przejść obojętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamienniki do drukarek niszczą drukarki, wolę jednak oryginały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekok
skąd ten pomysł że niszczą drukarkę? może jak ktoś kupi jakie mega tanie zamienniki to wtedy jest tkie ryzyko, kupuję active jety i producent daje gwarancję ze jeśli by uszkodził drukarkę to płąci za naprawę albo za nowe urzadzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberson27
masz racje, a dobre zamienniki w sklepie dobretonery.pl mozecie dostac sprawdzcie sobie ich strone bo maja naprawde szeroki wybor do wielu modeli drukarek sa dostepne zamienniki sam korzystam i nigdy sie nie zawiodlem ich jakoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej jakości zamienniki nie powinny niszczyć drukarki. Mowa oczywiście o tych ponownie nie napełnianych :) Ogólnie sprawdzone marki to Activ, czy ActivJet - mogą być trochę droższe od zwykłych zamienników ale ciężko dostrzec różnice w druku względem oryginałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertS
Zamienniki ok ale tylko lepsze. Tzw chinczyki za 2 zł do niczego się nadają sam woda zamiast atramentu. Fajną ofertę mają w sklepie https://allebiuro.pl polecam zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlin43
to prawda lepiej omijac typowe chinczyki, ja zamawiam na dobretonery.pl i chwale sobie.. swietnie sie drukuje za ich pomoca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noturogue
Dużo jest stron z dobrymi zamiennikami do drukarek, ale ja korzystam z jednej sprawdzonej a mianowicie https://dobretonery.pl/ od dawien dawna zamawiam i pelna satysfakcja. Zamienniki nie zasychaja, a druk jest dobrej jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×