Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość littleblackdress

Ziaja - seria oliwkowa - wasze opinie

Polecane posty

Gość littleblackdress

Czy ktoś już może wypróbował oliwkową serię Ziaji? Pojawiło się kilka nowych produktó w linii - żel oczyszczający, krem w 3 wariantach- zwykły, z filtrem i o lekkiej formule, maska do rąk i paznokci. Pamiętam tę serię jeszcze z dzieciństwa - moja mama używała kremu, który pachniał dość przyjemnie i teraz sama mam ochotę się skusić będę wdzięczna za opinie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam żel do mycia twarzy i lekki krem. Żel jest REWELACYJNY, bardzo delikatny i zupełnie nie powoduje zaczerwienienia twarzy czy ściągnięcia i pachnie ślicznie jak cała seria oliwkowa natomiast jeśli chodzi o krem mam mieszane uczucia, bo chyba mimo wszystko jest i tak za ciężki dla mnie, a poza tym raz jak go wsmaruję jest ok, a innym razem skóra reaguje zaczerwienieniem:O na pewno jednak warto wypróbować, bo są to niedrogie kosmetyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubowska
Wypróbowałam maskę do rąk. Zapach ok, ale aplikowanie dosyć uciąliwe, jak dla mnie, bo trzeba trzymać na dłoniach ok. 15 minut. Efekt kiepski. Może gdybym nałożyła na dłonie rękawiczki, żeby wzmocnić działanie, byłoby ok? Szcerz mówiąc, mam gładsze dłonie po dobrych kremach. No i to "uziemienie" na 15 minut.... Nie dla mnie. Cena za to zachęcająca- między 5 a 7 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×