Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pięta

zielony cień

Polecane posty

Gość pięta

Znacie jakiś ładny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
inglot ma fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikit
moze cos z niskiej polki wibo np ma teraz nowe cienie rozswietlajace sa w rossmanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynka__
długo szukałam fajnego zielonego cienia i znalazłam dwa :) jeden z Inglota (taka mozaika trzech kolorów, dwa zielone i jeden biały) i jeden w palecie Ruby Rose :) w palecie też jest pare odcieni, a kosmetyki tej firmy bez problemu kupisz na allegro :) tylko lepiej weź Inglota jeśli masz wrażliwe oczy, bo RR może uczulać :) ale poza tym jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynka__
i jeszcze tylko dodam że Wibo i innych takich też próbowałam, ale zielony nie był tak intensywny jak chciałam i do tego szybciutko znikał :) więc z tych taniutkich cieni kupuje raczej naturalne i delikatne kolory, po których zabójczego efektu raczej sie nie oczekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Loreala - taki fajny kompakt - jasny i ciemny zielony, taki troche w oliwke mi bardzo sie podoba jesli idzie o inglota to moim zdaniem za szybko sie obsypuje a ja lubie jak oczy sa ok caly dzien a moze ktos zna zielony cien w plynie? chodzi mi o takie jak proponuje loreal np ale u nich zieleni nie znalazlam lubicie te cienie z pedzelkiem? bo ja wlasnie takie plynne uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×