Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Adaśko 1717

Złe opinie o SklepieBurleska pl , Czytajcie OPINOE przed zakupem

Polecane posty

Napiszę szeroko o wielkim rozczarowaniu. Nawet nie dane było mi zobaczyć wybrany, zapłacony gorset . Nie polecam zakupów w tym miejscu. Wpłaciłem ponad 600 zł i czekałem, czekałem i się nie doczekałam. Mało tego teraz nie mogę doczekać się zwrotu swoich pieniędzy. Zamówienie złożyłem 12 lutego do 10 kwietnia nie dostałem gorsetu - nie był mi już potrzebny - było dawno po jubileuszu- miał to być prezent. Dziś mamy 21 kwietnia od 11 dni nie mam kontaktu ze sklepem ani nie mam zwrotu pieniędzy .ponad 2 miesiące ktoś żyje sobie za moje pieniążki. Przestrzegam przed pośrednikami -bo kto mądry kupuje w "sklepie" , który nie ma towaru- tylko taki głupek jak JA. Mam nauczkę wczoraj zamówiłem taki sam towar w innym sklepie i już od rana mam potwierdzenie, że towar czeka na mnie w Pacz komacie . Tym razem prezent będzie na czas już na nową okazję :) Trzeba było tak zrobić od razu ! denerwuję się TERAZ STRASZNIE o zwrot pieniędzy-ciekawe czy je odzyskam?- z tych nerwów dopiero dziś przejrzałem opinie o sklepburleska na Opineo. Opieno jest dość wiarygodne bo sprawdzają kto i co piszę, a niestety tam ten sklep ma same złe opinie. Dlaczego nie wpadłem na to wcześniej ?? :( PRZESTRZEGAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×