Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jajajaja33

Zniżki i rabaty w sklepach

Polecane posty

Gość jajajaja33

Postanowiłam założyć wątek o zniżkach i rabatach w sklepach odzieżowych albo innych :) Tzn. chodzi o zniżki i rabaty z gazet, czasami coś jest i można wyciąć i dać w sklepie i jest rabat A może w sklepach jakieś są? Zapraszam do tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa4444
już nie ma ten zniżki niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa44
nie ma żadnych zniżek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia2856
Polecam zniżki na kosmetyki do cery trądzikowej w sklepie internetowym anemon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina879
ja wyczaiłam 10% zniżki na cały rok jak sie teraz zarejestrujesz do sklepu bizu-art.com.pl. ja sie zapisałam, bo w sumie jak nie teraz to za pol roku moze cos kupie a znizka bedzie :D kolezanka kupila ostatnio kolczyki, cos tam w nazwie bylo z orientu, są po prostu zaje....iste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga888
Jeżeli interesują was zakupy dotyczące agd/rtv polecam mój ulubiony sklep internetowy 1komp.pl. Mają tam naprawdę korzystne ceny, duże zniżki, a w razie czego zawsze udzielają korzystnych rat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze poluję na zniżki w internetowych sklepach odzieżowych. Ostatnio prawie codziennie przeglądam stronę centersport.pl, bo są wyprzedaże markowych, sportowych ciuchów. Np. butów Pumy, Adidasa. Ja poluję na damską bluzę z kapturem albo jakieś fajne buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam grupon
http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ znizki na rozne uslugi w roznych miastach minimum 50% taniej ale roznie czasem jest 60, czasem 70 dochodzi nawet do 90% taniej- niestety to rzadkosc , kosmetyczka fryzjer paintboll, restauracje, kino, teatr i wiele innych. Bon mozna kupic dla siebie lub dac w prezencie. Napewno facet ucieszy sie z wejsciowki na koncert albo do kina czy zaproszenie na paint boll. To czeste oferty ale czasem zdarza sie cos nprawde odjechanego np skok ze spadochronu albo wynajem super bryki, to dla panow... a dla pan spa, depilacje laserowe i inne drogie zabiegi. wejdz zarejestruj sie wybierz swoje miasto. Za kazdego poleconego 10zl do wykozystania na oferty grupon. Przykladowo ja zakupilam bon na mikrodermabrazje za 45 zl a kosztowala 120 zl ( w tym 30 zl grupon wyplacil za poleconych wiec reasumujac ma mikrodermabrazje za 15 zl... a normalnie jakbym poszla do salonu to zaplacilabym 120 zl) a tu paczka slodyczy za darmo http://freesweetsite.pl/join/206852 tez trzeba paru znajomych zaprosic zeby dostac punkty ktore sie wymienia na nagrody, za rejestracje pierwsze 100 punktow przy okazji prosze tez o glosik na moja Uleczke glosuj na Ule http://www.bebiko.com.pl/home/konkurs/pogodnie-sie-usmiecham-gdy/galeria-konkursowa/?start=5928&showPhoto=8877 pierwsza na tej stronie z rozowa kokardka nacisnij "lubie to"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj macie sporo rabatów do sklepów odzieżowych, rtv i inne sklepy online www.rabatyzadarmo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goadsaść
Zniżki na portalu shopwalker.eu jest tam wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa87
Hej dziewczyny! Znalazłam super stronę gdzie podobno można wygrać kartę podarunkową do Rossmanna :D Już się zgłosiłam i przyszedł mi sms że weryfikują i zaraz przyjdzie potwierdzenie chyba :P Macie link: http://konkursy-w-sieci.strefa.pl/karta_podarunkowa_rossmann.html . Jak wygram i mi przyjdzie to wyslę wam zdjęcia i napisze co sobie za nią kupiłam. Już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość4566
Hej, Ja osobiście polecam stronę z rabatami: http://www.swiatrabatow.pl :) Strona nie ma tak wielu opcji jak niektóre, ale przynajmniej jest przejrzysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam z http://alerabat.com - mają bardzo dużo tych rabatów, ciągle praktycznie przybywają nowe i to do sklepów z ciuchami, rtv agd, kosmetyków, jedzenia... słowem wszystko, czego potrzebuję ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też alerabat.com polecam bo też korzystam :) głównie z odzieżowych of kors :) DeeZee ma promocję np. - 20 % - warto poszperać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe rabaty i promocje możecie znaleźć w sklepie internetowym www.alkapask.pl galanteria skórzana, paski na zamówienie, atrakcyjne ceny i wysoka jakość produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bela_mari
Pierwsze co przychodzi mi na myśl o zniżkach i rabatach to portale typu eurobon.pl. Ja tam kupuję często i mają fantastyczne oferty. Moim zdaniem opłaca się tam kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam konkurs może komuś się przyda, jest na stronie na samej górze www.facebook.com/mywishlistpl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karu_zella
sporo rabatów i to do tego aktualnych i działających jest na http://alerabat.com :) ja zawsze korzystam z tego serwisu jak chcę zrobić jakieś zakupy on line :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZGARNIJ zniżki w komunikacji miejskiej, PKP, PKS, KINO, BAR, BASEN itp ! Zapisz się do naszej szkoły a otrzymasz legitymację lub potrzebne zaświadczenia do ZUS-u, MOP-su, zakładu pracy. Z nami same korzyści ! Rabaty u partnerów handlowych, zajęcia w centrum, własne pracownie, wykwalifikowana kadra! Ciekawe zajęcia i odpowiednie podejście do słuchacza! Co najważniejsze – BARDZO WYSOKA ZDAWALNOŚĆ EGZAMINÓW! Zacznij naukę już dziś! Zapraszamy do sekretariatu NOVA Centrum Edukacyjne przy ul.Dworcowej 39/1, czynnego od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 - 18:00. Kontakt możliwy także pod nr telefonu - 883070678, 683070678, lub za pośrednictwem naszej strony internetowej - www.nova.edu.pl Czekamy właśnie na Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi U
Ja praktycznie już nie zaglądam do stacjonarnych sklepów, szkoda czasu i nerwów. Masz rację, że tłumy i nic więcej, a w sieci można bez przepychanek kupić wszystko i tak samo taniej. Kilka dni temu właśnie w promocji kupiłam sobie do pokoju fajny zestaw nino w mebluj dom. Piękny stół ze szklanym blatem i do tego cztery tapicerowane krzesła. Ekstra wyglądają i jeszcze w tym tygodniu zapewne do mnie dojadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelania
Duże rabaty dostępne są na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunominka
A ja odkryłam błąd na stronie sklepu firmy Łucznik (to Ci od maszyn, tosterów, prostownic :P). Śledzę ich fanpage i zauważyłam, że w marcu pod jednym postem wrzucili kod rabatowy ważny niby tylko dwa dni, ale na stronie się chyba ktoś pomylił, bo jest ważny do marca, ale 2019 roku :D Rok chyba źle ktoś wpisał. W każdym razie podrzucam Wam link jakby ktoś też chciał skorzystać, bo warto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×