Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KAROLINA WICZKOWIK

ZNÓW TO SAMO...BRAK ROZ. 34 I MUSIAŁAM KUPIĆ...

Polecane posty

Gość KAROLINA WICZKOWIK

36 ciutkę za duża ta kurteczka, ale na sweter moze być czy wiecie jak ciężko kupić 34 rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem kochana wiem bo sama
mam ten sam problem, ale ze spodniami daję sobie radę, na szczęście nie ma problemu z numeracją, gorzej właśnie z kurtkami czy marynarkami - koszmar...zapominają producenci o takich malutkich kobitkach jak my!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie narzekajcie
Ja noszę górę 40/mam spory biust/ i tez wiecznie mam problem z płaszczami czy kurtkami,nawe sweter to prawdziwe wyzwanie,jak coś jest to w stylu starej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem malutką kobitką..i z reguły 36 było na mnie ciut za duże..było bo sotatnio mi sie troszkę przytyło i teraz jest w sam raz..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam trochę za duża kurtka
trudno...ja też jestem szczuplutka i miniaturowa i tez rozmiar 34 a noszę kurty i płaszcze 36, bo co zrobić jak mniejszych nie ma! nie przejmujmy sie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię i tyle
dołaczam do klubu rozmiaru 34 i też mam trudności w zdobyciu ciuchów tego rozmiaru i jeszcze stopa 36-na szczęście od paru lat są rozmiary butów nr 36!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 48
A wiesz jak ciężko kupić rozmiar 48 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupiłam wczoraj
w lumpie biały golfik rozmiar 34, czasem w lumpie uda się coś wygrzebać...bo te nasze sklepy? najmniejszy to 36!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki macie wzrost i wymiary
dziewczyny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupiłam wczoraj
ja mam 159 i 43 kg.....jestem malutka no nie? w pasie 60 cm, więc ze spodniami zero kłopotu gorzej sweter, top, kurtka czy płaszcz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz 60cm w pasie i mówisz
że masz zero kłopotu z zakupem spodni? przecież wszystkie jeansy zaczynają od rozmiaru 26 (na 66cm w pasie), no może czasem 25 (jakieś nieznane firmy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupiłam wczoraj
dwa dni temu kupiłam Montanę i mieli taki rozmiar a firm nieznanych....można również nabyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLA MICHALSKA
mozna dostac spodnie w tym rozmiarze - stoisko mlodziezowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz 60cm w pasie i mówisz
albo dziecięce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlaa
a ja chcialabym kupic plaszczyk wiosenny i tez nie moge upolowac. mam rozmiar 36 chodziaz czasmi jezeli chodzi o plaszcze tez jest za duzy no ale coz zrobic:( moze znacie kobitki jakies fajne stronki z plaszczykami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problem z płaszczem
bo nie ma na prawdę 34, ale 36 wcale nie jest aż tak za duży! poprzymierzaj 36 różnych firm a dobierzesz, bo numer numerowi nie równy... a spodnie? Ktoś tu gada głupoty: mam w pasie 62 i dostaję jensy bez problemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile razy...
...wchodze do sklepu i szukam rozmiaru-38 ubranka ktore mi sie spodobalo to niestety...posucha!!Wszystko wykupione...a rozmiary 34,36,40,42...kurza sie na wieszakach bo oczywiscie nikt nie mysli o tym ze przecietna Polka nosi rozmiar 38...i zazwyczaj zamawiaja tyle samo sztuk tego rozmiatu co innych ehh...zycie!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pasie masz 62cm
i mówisz, że bez problemu dostajesz spodnie więc pytam jakie to spodnie? jakiej firmy? bo np. sławne Levis`y zaczynają się od rozmiaru 26, a ten rozmiar jest na 66cm w pasie, więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mam zludzeń
trudno, bardzo trudno o rozmiar 34...ale czsami faktycznie 36 pasuje a buty 36? czasem yeż nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplaaa
To wy jestescie nizsze a ja potzrebuje tez czasami 34 bo mi jakas marynarka wisi ale niestety rece potem sa za krotkie ogolnie 36 kupuje ale tez czasami rece za krotkie ja mam ponad 170 wiec to jet dipiero problem bo jak maly rozmiar to i rece krotkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kauket
mnie ostatnio szlag trafial bo byla w sklepie bardzo ladna kolekcja rinascimento-plaszcze, niektore zakiety, spodniece...i co z tego skoro rozmiary byly od s i nic nie moglam sobie kupic bo masakrycznie na mnei wisialo?:( mam 165, ok 51 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala la
czemu ktos sie tak czepia tych spodni i obwodu w pasie 60cm???? przeciez wiekszosc dzinsow nawet nie siega do tego miejsca, tylko konczy sie na o wiele szerszych biodrach... tym bardziej nie wiadomo dlaczego jeden z wymiarow to waist

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczeeeta
coraz wiecej sklepow sprzedaje 34 troll,orsay,ups,butik,h&m..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka muszka
Ja mam 152 cm wzrostu waze jakies 46-7 kg i nie mam problemu z kupnem sobie ubranek.Jedyny moj problem to za dlugie spodnie ale wtedy siadam przy maszynie i po klopocie.co do sweterkow bluzek itp to 36 pasuje idealnie w 34 nie wbila bym sie z powodu dosc duzego biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze większy problem........bo noszę rozmiar 32. Do tej pory był jeden sklep, w którym uwzględniano takie kruszyny jak ja, ale wycofali ten rozmiar.........i teraz mam nielada problem, żeby się ubrać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terra terra
w terranovie jest kupa ciuchow 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli talia ma jednak
róznorakie znaczenie, bo wiadomo, że spodni nie nosimy na wysokości najwęższego miejsca tułowia tylko dużo niżej i właśnie dlatego przewrotnie spytałam osobę, która twierdzi, że mając 62cm w talii bez problemu znajduje spodnie na swój wymiar, gdzie i jakiego producenta spodnie kupuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłammmmm
a ja nosze 34 i nie mam problemu z kupnem ciuszków - jak cos za duze a mi sie podoba to po prostu zanoszę do krawcowej dobrej i zawsze mi super zwęzi. aha i mam 167 i waze 45 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teigerin
Też noszę 34, które i tak mi jest za duże. tak się zastanawiam, jak udaje się innym osobą z rozmiarem 34 kupić tak łatwo spodnie. Może to kwestia proporcji?! Na mnie żadne nie psaują 26 są mi z reguły za duże, cZasami trafia się 25 ale ostatnio i te wisiały. Całkiem niezłe są spodnie w Espricie, ale tylko z serii ABC (czy jakoś tak), bo inne pomimo tego że są w rozmiarze 32 (rozmiarówka nie taka jak zwykle w jeansach, tylko zwykła, taka jak przy innych ubraniach) są dość spore. Jeśli chodzi o spodnie materiałowe, to jeszcze nie udało mi się znaleźć takich któreby pasowały. W supie czytając inne posty to się zastanawiam z czego to wynika, skoro niektór dziewczyny są sporo szczyplejsze ode mnie. Mam 159 i ważę 46 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×