Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość caffe latte

10 dniowa dieta oczyszczajaca

Polecane posty

Gość caffe latte

Od 15.01 - zaczynam diete oczyszczajaca (owocowo-warzywna) moze dolaczy ktos do mnie ;) , jednak na ta diete nie mozna przejsc "z marszu", dlatego pisze juz dzisiaj, bo moze przez weekend ktoras sie zdecyduje :D ja od jutra zaczynam - wstep 2 dni i w poniedzialek ruszam z wlasciwa dieta :D sa jakies zainteresowane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może dziś
jak się należy przygotować do tej diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffe latte
Właściwa dieta oczyszczająca owocowo-warzywna trwa 10 dni. Nie można jednak przejść na nią "z marszu". Zanim zaczniesz kurację, w dniu ją poprzedzającym odstaw napoje pobudzające - kawę z kofeiną, czarną mocną herbatę, alkohol. Zrezygnuj z pieczywa, makaronów, płatków zbożowych. Zalecane jest za to lekkie danie bezmięsne. Ostatni posiłek zjedz o godzinie 18.00. Powinno to być coś lekkostrawnego, np. porcja sałaty z sosem winegret. Przed snem wypij jedną lub dwie filiżanki chińskiej herbaty Ninghong - ja zamiast tej bede pila czerwona, podobno mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffe latte
podam moze jadlospis :) Jadłospis na 10 dni Dzień 1. i 2. - tylko owoce Na śniadanie wypij świeżo wyciśnięty sok z pomarańczy i cytryny, rozcieńczony wodą. Następnie zdecyduj, jakie "danie" będziesz jeść przez resztę dnia. Możesz wybrać tylko jeden rodzaj owoców: arbuzy, winogrona lub jabłka. Jedz je w dowolnych ilościach, gdy poczujesz głód. Jeśli jednak wybrany owoc szybko ci się znudzi, możesz zmienić go na inny, pod warunkiem, że nastąpi to dopiero w drugiej połowie dnia, a odstęp między "posiłkami" z różnych owoców wyniesie minimum dwie godziny. Dzień 3. do 8. - wprowadzamy warzywa do diety Śniadanie: codziennie dowolne owoce Obiad: duża porcja surówki warzywnej z dodatkiem kiełków, nasion i migdałów Kolacja: warzywa na parze lub duszone Przed snem: koniecznie wypij herbatę Ninghong. Między posiłkami możesz "podjadać", ale wyłącznie owoce, ewentualnie wypić ziołową herbatkę. Dzień 9. i 10. - nadszedł czas na nabiał Śniadanie: świeżo wyciśnięty sok z dowolnych owoców II śniadanie: muesli z jogurtem lub mlekiem sojowym Obiad: porcja sałaty Kolacja: świeżo wyciśnięty sok z warzyw, porcja ryby lub piersi z kurczaka z purée z zielonego groszku lub porcją surówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffe latte
tylko, ze ja nie chce glodowac :D te dziesiec dni to dla mnie taki wstep przed "zdrowym odzywianiem", po tej diecie chce zaczac zdrowo sie odzywiac, ograniczyc rozsadnie kcal, wiecej warzyw, owocow, wody, odstawic uzywki itd.ale nie moge sie do tego zabrac, moze ta dieta mi pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swan Lake
chcę spróbować, chcialabym oczyscic swój organizm, to jest mi potrzebne, podoba mi sie ta dieta , tym bardziej że nie jest to typowa glodówka, a 2 ostatnie dni są calkiem przyjemne. już od dawna myslalam o diecie warzywno -owocowej, ale sama nie moglam sie zebrac. zaczynam od poniedzialku, niedlugo napisze, co i jak pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez sie dołącze bo najwyższa pora. Odezwe sie w pn. :) podrawiam i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffe latte
Swan Lake zapraszam do wspolnego oczyszczania :) jak pisalam ning honga - zastepuje czerwona herbata, postanowilam sobie rowniez wypijac 1,5l wody mineralnej, bo ja bardzo malo pije a jak oczyszczac to oczyszczac :) i co drugi dzien cos niecos sie poruszac (choc pol godzinki na poczatek) ps.mam nadzieje, ze jeszcze ktos do nas dolaczy - bo razem zawsze razniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffe latte
terenia 82 - ja tez jestem 82 :) i zapraszam w poniedzialek ja przez weekend bede podnosic topic - moze jeszcze ktos sie oczysci z nami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna nawet ta dietka
hmmm to i ja sie dolacze:) od poniedzialku:) wtedy sie tez zwarze:) a teraz moje pytanka pod 3 do 8 dnia... obiad to moga byc np takie gotowe surowki w opakowaniu?? a np warzywka na parze?? lub gotowane?? to takie z torebki?? czy jakis inny smaczniejszy pomysl macoie? bo ja nie przepadam za takimi gotowanymi warzywami :( ale dietka fajniutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna nawet ta dietka
a ile mozna na takim czyms schudnac?? i po iej jak jesc aby nie przytyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffe latte
surowki jak najbardziej moga byc gotowe, choc lepiej by bylo przyrzadzic swieze :) moga byc z dowolnych warzyw, salata, pomidory, ogorki, papryka,kukurydza, kapusta p.pekinska itd. oczywiscie bez sosu czy majonezu, nalezy tez unikac soli (ja bede uzywac ale malutko) warzywka jak najbardziej z mrozonki - na parze, lub gotowane mozna posypac przyprawami lub zielenina schudnac mozna od 3 - 6kg. oczywiscie zalezy od wagi wyjsciowej :) i konsekwentnego przestrzegania diety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffe latte
By utrzymać efekty odtruwania, należy po zakończeniu kuracji przejść na dietę 1000 -1500 kcal (zwykle lekarze zalecają 2 tygodnie). Potem także trzeba uważać: ograniczyć do minimum tłuszcze zwierzęce, czerwone mięso i słodycze, a nie żałować sobie warzyw, owoców, ryb oraz chudego nabiału. Z teorii to tyle - teraz tylko praktyka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna nawet ta dietka
hmm wiec jesli waze 76 kilo to moze do 70tki zejde:) a stosowalas ja juz kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffe latte
nie, ale czytalam wypowiedzi dziewczyn(i nie tylko :) ), ktore ja stosowaly i po tych wypowiedziach bylo wyraznie widac, ze przeprowadzona od poczatku do konca daje efekt nie tylko w tych 10 dniach ale i po jej zakonczeniu :) oczywiscie jesli ktos sie nie rzuci od razu na jedzonko ;) w mega ilosci !!! - dieta ta podonbno nie tylko oczyszcza organizm ale i przyspiesza przemiane materii - wiec cos dla mnie :) mysle, ze warto sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna nawet ta dietka
no pewnie, warto sprobowac.... najwazniejsze to sie zawziac :) a ile masz wzrostu i ile wazysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaassssqqqqqqqqq
upoupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffe latte
:D dzisiaj ograniczam produkty niedozwolone w diecie rozpoczynam popijanie wody na poczatek choc 5 szklanek dziennie i czekam do poniedzialku - najtrudniej bedzie odmowic sobie kawy, co widac po nicku ;) i ciemnego pieczywka, ktore bardzo lubie, ale w sumie to tylko 10 dni bedzie dobrze :D - jutro podniose raz jeszcze a w pn. zaczernie nicka i podam wymiary zapraszam - im bedzie nas wiecej tym lepiej ;) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffe latte
podnosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swan Lake
co tam u was? jak wam idzie? ja dzis zjadlam 6 jablek i 2 mandarynki poza tym bylam 2 godz na silowni, dziewczyny,zglaszajcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swan Lake
hej zglaszc się :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak laseczki
jak dieta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cde
chciałam zqacząc ale nikogo tu nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
na tym sie nie chudnie. Tego rodzaju diety kończą sie wielkim obżarstwem w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna666_84
Elo :) Ja od jutra też zaczynam :) już kupiłam owocki :) w pon napisze jak mi idzie Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym zaczac ta diete :) moze jest ktos kto chcialby mi towarzyszyc ? zamierzam zaczac od soboty ... jutro dzien przejsciowy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicius123
A zaczynam od jutra. Muszę do świąt zrzucić z 5 kg. Trzymać kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×