Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dydaa

10 kg mniej w miesiąc.

Polecane posty

Gość Dydaa

Ostanio czytałam na temat diety amerykańskiej chudnie się na niej ponąć 5 kg na tydzień. Szczerze mówiąc nie wierzę że aż tyle można i trwale itd z resztą każdy ma inny organizm ;) Jeśli będziecie mi mówić że to nie zdrowe ze efekt jojo to lepiej nie piszcie ja wiem dobrze co robię i wiem jak wychodzić z takich diet by nie nabawić się efektu jojo itd. Chce ja zacząć jutro do tego ćwiczenia np z Ewa Chodakowska lub bieganie. Kto się dołącza ? ;->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja rowniez chcialabym schudnac 10 kg . Ja postawie na diete MŻ i duzo ruchu z tego wzgledu ze szybko mnie oslabiaja te diety malo kaloryczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dydaa
Rozumiem ja akurat mam termin do 8 czerwca i bardzo mi zależy na tych 10 kg. Dużo czytałam i naprawdę dziewczyny na tym chudną i umieją wyjąć z takich diet. To trzeba umieć robić umiejętnie ,a nie po takiej diecie nagle 3tys kalorii heh. Powodzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dydaa
Przepraszam chodziło do 8 lipca także nie cały miesiąc mi został nawet takie 7 kg było by dobrze znaczy no o wiele lepiej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jesli pani schudnie te 5 niech sie nie poddaje :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 kg w miesiac to nawet jak sie uda, odbije sie na zdrowiu. no chyba ze ktos wazy ponad 100 kilo a ma 160 cm wzrostu... serio. zreszta nie chodzi o liczbe na wadze a o sylwetke, wyglad. cwicz i sprawdzaj centymetry a nie wage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dydaa
Wiem wiem nie zbyt zdrowe ale kurcze musze naprawdę mi na tym zależy. A takie 2 kg na miesiac bo zdrowo mnie nie motywuje. Tez patrze na wygląd a nie tylko na cyferki na wadze. Ale narazie wygląd się nie podoba mam okropne uda i d**e. Tzw gruszka. Ahhh masakra a muszę za mieisac dobrze wyglądać. Już mam dość tego wszytkiego i poświęce trochę zdrowia żeby schudnąć i później stopniowo np. 100 kcal /tyg zwiększać ale oczywiście zdrowo jeść itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytać to można o wszsytkim. Nie schudniesz 10 kg w miesiąc (chyba, że ważysz 100 KG), a wychodzenie z głodowej diety tylko w teorii jest takie proste. poczytaj to forum: większość osób tutaj zaczynało od zrzucenia kliku kg głupią, głodową dietą, a teraz walczą z duuużą nadwaga od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papuśna
Hej takie 10 kg w miesiąc byłoby super ! Ale jak ? Chętnie się przyłącze tylko piszcie jak to zrobić ? Jestem otwarta na propozycje :-) zdrowe niezdrowe ;-) zbliża się urlop , plaża , imprezy :-) fajnie byłoby wyglądać trochę zgrabniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dydaa
Hej hej Papuśna. Potrzebuje właśnie takich ludzi tutaj którzy są dobrych myśli ;) A więc chodzi mi cały czas o dietę amerykańska. Ponąć można na niej 5 kg w ciągu tygodnia schudnąć ja marze o 10 a nawet takich 13 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dydaa
To jest jadlospis diety amerykańskiej : 10.00 - czarna kawa + kawałek serka topionego (porcja = 1 trójkącik) 12.00 - jajko (bez soli, gotowane na twardo lub na miękko, smażone bez tłuszczu) 14.00 - jabłko (1 szt.) 16.00 - chudy twaróg (150g, może być serek wiejski lekki) 18.00 - porcja chudego mięsa (100g) + świeże warzywa (dowolna ilość, ale bez dodatków, żadnych sosów czy soli, ewentualnie zioła) 20.00 - kieliszek czerwonego wytrawnego wina (100ml, koniecznie czerwonego i koniecznie wytrawnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serek topiony to gowno nie wiem jak moga to dawać w dietach. Trzeba być głupim żeby wierzyć w ogóle w takie diety nie mając pojęcia na czym polega cały proces SPALANIA TŁUSZCZU. Schudnąć można spalając mięśnie albo gubiąc wodę, więc się określcie co chcecie zrobić. Polecam najpierw trochę poczytać a nie brać się z grubej rury za bezsensowne diety które najczęściej nie zawierają ani grama tłuszczu co jest głupotą. Każdy człowiek potrzebuje odpowiedniej proporcji węglowodanów:białka:tłuszczy Przez takie kretyńskie nagonki na tłuszcz ludzie myślą że to od niego się tyje. A że społeczeństwo jest głupie to nawet nie chce tego zweryfikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papuśna
Gościu głupie nie głupie ale dawka serka topione go to niezła dawka tłuszczu - tak dla twojej wiadomości - a nam chce się wyglądać w wakacje ok i te 10 kg to niezła figura no i jakie efekty !!! Świetna kieckę na imprezę i niezła kondycja podczas seksu ;-) Tak czy siak i tak warto !! Dzięki za jadłospis :-) wygląda fajnie i do zniesienia :-) trzeba spróbować :-) plaża tuż tuż :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dydaa
Gościu słuchaj nie mów od razu ze zacznijcie czytać nic nie wiecie bo uwierz ile ja spędziłam czasu na czytaniu na te tematy odchudzania to sobie nie wyobrażasz i jeśli wchodzisz tu żeby krytykować i pisać jak źle robimy to lepiej poprostu nie wchodź. Wiem dobrze co robię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannaana
Dziewczyny, ja po ciąży próbowałam schudnąć z wieloma dietami. Efekt niestety był, jak się można domyślić, chwilowy. W końcu porzuciłam te wszystkie diety załamana, że co schudne to przytyję. Moja przyjaciółka będąc na wakacjach w usa przywiozła mi tabsy iqgreen(z tego co wiem są dostępne i na allegro chyba) i powiem wam, że kg fajnie lecą w dół. ale to już nawet nie o kg chodzi bo zauważam, że w końcu zaczęły spadać centymetry. Nie stosuję żadnych diet, staram się tylko nie jesć słodyczy, fast foodów itp. Z ruchu to jedyny ruch za moją córeczką ale to potrafi zmęczyć(mamy zrozumieją) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Papuśna dziś Gościu głupie nie głupie ale dawka serka topione go to niezła dawka tłuszczu - tak dla twojej wiadomości x Idź do maka tam też dostaniesz dawkę tłuszczu. Nie masz pojęcia czym jest serek topiony. O wiele lepiej zjeść zwykły najnormalniejszy żółty ser. W takim kawałeczku rzeczywiście tego tłuszczu tyle że hoho :D Głupie baby... przez 11 miesięcy mieć gdzieś dietę tylko dbać o siebie przez 1 msc bo WAKACJE :D Dydaa dziś Gościu słuchaj nie mów od razu ze zacznijcie czytać nic nie wiecie bo uwierz ile ja spędziłam czasu na czytaniu na te tematy odchudzania to sobie nie wyobrażasz i jeśli wchodzisz tu żeby krytykować i pisać jak źle robimy to lepiej poprostu nie wchodź. Wiem dobrze co robię oczko.gif x Widać spędziłaś czas na czytaniu głupot bo nic mądrego nie napisałaś w temacie dodatkowo dałaś g*wnianą dietę którą równie głupie panienki będą teraz próbować :D Takim podejściem gdzie ignorujesz krytykę(uzasadnioną) tylko pokazujesz jak płytko myślisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dydaa
Słuchaj ja nie chce nikogo obrażać i to ty pokazujesz swoją wypowiedzia jak płytki ty jesteś bo zaczynasz po mnie jeździć. Mówiłam ze to nie ma być forum osób które wchodzą i tylko ci dogadują swoimi mądrościami. Poza tym poprzednia moja wiadomość pisałam w pośpiechu co też swiadczy o tym ze jest nie w pełni napisana. Czytałam wiele i byłam na zdrowej diecie i dobrze wiem ze to jest najlepsze dla organizmu. Wiem o wszytkim i nie chce tu wymieniać tych różnych podstawowych rzeczy typu 5 posiłków dziennie największe śniadanie 3 godz przed snem lekka kolacja najlepiej na białku lub wazywach i inne takie. Chce zastosowac ta dietę ( niezdrowa ) ponieważ rąk jak wczwaniej wspominałam mam termin do którego musze schudnąć te 10 kg. A to ze komuś to nie pasuje i zaczyna mi gadać pierdoły to mam to gdzieś. Wiem co robię musłysz ze jestem głupia kobieta która usłyszy o diecie i zaczyna ją stosować nie wiedząc o niczym także się mega mylisz. Lepiej nie pisz tutaj znów i nas nie zniechęcaj! Kto jeszcze się dołącza do niezabardzo zdrowej ale efektywnej diety przy której później można utrzymać trwały efekt ale trzeba stopniowo powracać do zdrowego żywienia i powoli zwiekszac ilość kalori ? :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko na glodowce ci sie uda.Ja jestem na glodowce 14 dniowej.Ogolnie odchudzam sie z wagi 62.kg. 2 kg mi spadlo w trakcie 7 dniowego przygotowania do glodowki. Tak wiec schudlam w 15dni 5.6kg.Zostalo mi jeszcze 6 dni glodowki,mysle ze jeszcze zleci 1.5kg-2kg.Niestety zeby przetwac glodowke trzeba miec silna wole ale sie oplaca bo szybko widac efekty.Ja duzo spaceruje,pije duzo wody i kawe z mlekiem. Start 03.06.2016 Dzien 1-60.1kg. Dzien 5-57.9kg Dzien 7-57.2kg Dzien 8-56.4kg Cel 1: 56kg Cel 2: 54kg Cel 3: 52kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu 23; 15 proponuje odpuścić ten wątek, bo nie ma, o czym gadać- jak ze ślepym o kolorach (to takie polskie powiedzenie). Są głupiutkie i nie mają wiedzy o podstawowych zasadach żywienia, a my niepotrzebnie podkręcamy temat. Wątek i tak za chwile upadnie, bo dłużej jak 3 dni nikt na tym serku nie wytrzyma. Dyda, a ty nie siedź tyle przed komputerem (i tak nic mądrego nie wyczytałaś), rusz tyłek i boczki same ci spadną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna głupota; to co stracilaś to wwiększości woda, a teraz juz pewnie zjadasz własne mięsnie. NO i pochwal się (ale szczerze) za pół roku ile będzie na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wode stracilam podczas przygotowania ok 2kg reszta to w 80% tluszcz .Ja mam 167cm wzrostu i widze po sobie ze duzo zlecialo tkanki tluszczowiej,mieszcze sie w stare spodnie ktorych 15dni temu nie moglam dopiac.Uda mi wyszczuplaly i zniknal calkowicie cellulit.wiec prosze nie pisz mi ze to sama woda.Znam sie na glodowkach i wiem dokladnie jak cialo funkcjonuje podczas postu.A co do efektu jojo to wystepuje w kazdej diecie!! jesli sie znowu rzuci na jedzenie.Polecam filmik na ktorym dokladnie jest przedstawione ile sie traci tluszczu bedac na glodowce. https://youtu.be/KaJfRjq6Ln8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wam dziewczyny :) Ja na glodowce nie moge byc chocbym chciala ale jem mniej i lzej niestety wczoraj juz wszystko bylo na dobrej drodze a tu sie zlamalam i zjadlam cos niezdrowego :( Dzis z rana platki z mlekiem i kawa . Musze ten zoladek w te dwa dni skurczyc co by w poniedzialek w jak pojde do pracy tyle nie jadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papuśna
Ale upierdliwego gościa się dorobiłysmy ;-) pani Zbawicielka świata :-( zajmij się sobą i swoim otłuszczonym ciałem a nas zostaw w spokoju to nasza sprawa co robimy ze swoim ( laska pewno z PiS -u ) pilnuje cudzych dup zamiast swojej :-( A może wszyscy zacznijmy zdrowo żyć - nie imprezować , nie cieszyć się życiem - uprawiać asceze i modlitwę (na pewno schudniemy i będziemy szczęśliwe ) :-):-) Dziewczyny y nie dajmy się takim durny dewotom !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłyście że baby które same się zapuściłam do kolosalnych rozmiarów L albo i większych mają tyle mądrości do powiedzenia !? Gdzie te ich rady były kiedy się tak zaniedbywać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dydaa
Gość 6:45. Hehe śmieszny jesteś tylko obrażać ludzi potrafisz. Kocham sport i biegam po 15 km lub ćwiczę więc weź się odwal debilu. Wszytkim innym rzycze powodzenia ja za półtorej godziny serek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dydaa
Gość 6:10 szczerze mówiąc boje się robić głodówki nie wiem jak później będzie mi utrzymać łatwo wagę żeby nie przytyć oczywiście gratuluję silnej woli i chudnięcia ale chyba zdecyduje się narazie na dietę ale dzięki ze jesteś i piszesz o swoich postępach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dydaa
Hej hej :-D taka cisza. Słuchajcie patrze na różne diety cały czas i kurde juz jestem na jednej ale przejdę na inna bardzo mi się spodobała a dopiero pierwszy dzień także wielkiej różnicy mi to nie zrobi. Czytałam na temat diety 10 dniowej. Mogę później dać jadłospis jest równiez bradzo efektywna i szybko się chudnie ;-) Co lepsze łatwiejsza do stosowania i raczej zdrowsza. Jak wam idzie bierzecie się w końcu za coś ?! :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dydaa
DZIEN 1 - kefir w nieograniczonych ilosciach DZIEN 2 - kefir w nieograniczonych ilosciach DZIEN 3 - bialy ser w nieograniczonych ilosciach DZIEN 4 - bialy ser w nieograniczonych ilosciach DZIEN 5 - jajka w nieograniczonych ilosciach DZIEN 6 - jajka w nieograniczonych ilosciach DZIEN 7 - gotowane mieso w nieograniczonych ilosciach DZIEN 8 - gotowane mieso w nieograniczonych ilosciach DZIEN 9 - warzywa w nieograniczonych ilosciach DZIEN 10- warzywa w nieograniczonych ilosciach To jest ten jadlospis myślę że łatwo jest sie stosować i zdrowo bo warzywa itd ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×