Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

manja18

3tygodnie i minimum 7kg w dół!!! Zapraszam chętnych

Polecane posty

Za trzy tygodnie wyjeżdżam do Francji. nie ma innej możliwości muszę schudnąć;) Niestety wcześniej zmobilizować się nie mogłam (jak zawsze). W tamtym roku stosowałam dietę kopenhaską (z powodzeniem). w tym stawiam na dietę 10dniową. Ale do każdej diety trzeba się przygotować. Zaczęłam we czwartek i mam nadzieję, że we wtorek uda mi się rozpocząć właściwą dietę. Jadłospis na 10 dni Dzień 1. i 2. - tylko owoce Na śniadanie wypij świeżo wyciśnięty sok z pomarańczy i cytryny, rozcieńczony wodą. Następnie zdecyduj, jakie \"danie\" będziesz jeść przez resztę dnia. Możesz wybrać tylko jeden rodzaj owoców: arbuzy, winogrona lub jabłka. Jedz je w dowolnych ilościach, gdy poczujesz głód. Jeśli jednak wybrany owoc szybko ci się znudzi, możesz zmienić go na inny, pod warunkiem, że nastąpi to dopiero w drugiej połowie dnia, a odstęp między \"posiłkami\" z różnych owoców wyniesie minimum dwie godziny. Dzień 3. do 8. - wprowadzamy warzywa do diety Śniadanie: codziennie dowolne owoce Obiad: duża porcja surówki warzywnej z dodatkiem kiełków, nasion i migdałów Kolacja: warzywa na parze lub duszone Przed snem: koniecznie wypij herbatę Ninghong. Między posiłkami możesz \"podjadać\", ale wyłącznie owoce, ewentualnie wypić ziołową herbatkę. Dzień 9. i 10. - nadszedł czas na nabiał Śniadanie: świeżo wyciśnięty sok z dowolnych owoców II śniadanie: muesli z jogurtem lub mlekiem sojowym Obiad: porcja sałaty Kolacja: świeżo wyciśnięty sok z warzyw, porcja ryby lub piersi z kurczaka z purée z zielonego groszku lub porcją surówki Schudnę min 7kg;) dużo ćwiczę i w ogóle dbam o ciało, więc no problem;) waga początkowa: 64kg wzrost: 165cm Czyli dużo za dużo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleandraxxx
Wiesz, był już kiedyś taki topic na kafe i dziewczyny sporo pochudły. Tylko musisz naprawdę się ruszać, wcierać jakieś balsamy.... Kurcze, mi też przydałoby się schudnąć, ale nie mam zapału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapał to podstawa. Ja mam motywację w postaci wesela, a potem wyjazdu;) Ustalam sobie zawsze ambitny plan, na krótki czas, żeby wiedzieć do czego dąże. Przez zimę zawsze trochę ciałka nabiorę;D Lecę sprzątać, zawsze to trochę spalonych kcal;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musisz pracować
Co do tej diety: znam ją. jest popularna w internecie. myślę, że jest lepsza od diety dąbrowskiej, bo masz tu też nabiał. Ja kiedyś przez 2tygodnie jadłam tylko owoce i warzywa i schudłąm 7kg (prawie) więc Tobie napewno uda się więcej, zwłaszcza że ja nie ćwiczyłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) topic nie cieszy się dużym zainteresowaniem, ale dziękuję tym co są;) wiem, wiem.... głupia drastyczna dieta.... ale ja inaczej nie umiem;] wszystko robię takimi zrywami;P Zobaczymy jakie będą efekty;) ale wierzę w to, że oszałamiające;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) topic nie cieszy się dużym zainteresowaniem, ale dziękuję tym co są;) wiem, wiem.... głupia drastyczna dieta.... ale ja inaczej nie umiem;] wszystko robię takimi zrywami;P Zobaczymy jakie będą efekty;) ale wierzę w to, że oszałamiające;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mademoiselle09
ja jestem chętna. od jutra. damy rade.mam 157 cm wzrostu i niestety 56 kg. równiez chciałabym zrzucic jakieś 7 kg. grunt to silna wola ;] pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja tez, ale ja na diete 800 kcal;) z kazdeg topicu mnie przeganiaja :( mam nadzieje ze wy mnie przygarniecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +/-.......
ja od wczorej jestem na warzywach i owocach :) i tak przez 2tyg. potem jade na głodówkę zdrowotną też na 2 tyg. więc póki co się przyłączam. Wątpie że przez te 2tyg. na warzywach i owocach schudne 5kg, ale jak strace chociaż 2 to już będzie super. Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane;] ciesze się bardzo;) mam nadzieję, że razem wytrwamy i nasz topic nie upadnie;) ja na razie jem coraz mniej , a na tą dietę przejdę w przyszłym tygodniu. Mam nadzieję, że do tego czasu chociaż z 1,5kg zrzucę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mademoiselle09
myślę, że w każdej diecie najważniejsza jest motywacja a my ja mamy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla.
w 10 dni 7 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla.
w 10 dni 7 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie w 10dni 7kg, tylko w 3tygodnie;) To jest realne, skoro na kopenhaskiej w 13dni się tyle chudnie, to my nie schudniemy w 20dni?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mademoiselle9
hej dziewczyny! jak Wam idzie? ja trzymam się świetnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hje kochane;) ja dziś cały dzień w biegu, zjałma parówkę z pomidorem i.... loda!!! Ale odpuszczam sobie ten grzech, bo przecież lody odchudzają;P Mam nadzieję, że już jutro rozpocznę 10dniową dietę. Kurcze, wczoraj dostałąm okresu, i już mi się chrzani w głowie.... stąd te lody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cococococo
taka dieta skonczy sie albo jojo albo problemami zdrowotnymi, zastanow sie jeszcze, nie wiem czy warto tyle schudnac w tak krotkim czasie!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +/-........
ja dziś znów same warzywa i owoce : 2 jabłka,jedna marchewka, grejpfrut, surówka, troche truskawek i fasoli szparagowej i jakaś mrożonka fit z kalafiora. Troche dużo tego w sumie wyszło, ale już dziś nic nie jem, poza tym miałam od rana jakiegoś dołka. Niby 4 dzień a byłam potwornie głodna. Powodzenia wszystkim. nie podawać się !!! manja18 lodem się nie przejmuj, bo większość z nich ma bardzo małą kcal.A okres jak to okres za pare dni minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +/-........
ps. Dziewczyny a tak wogóle to ile macie lat ? I macie jakiś główny powód dla którego się odchudzacie ?? - to pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mademoiselle09
moim głównym powodem jest facet. on studiuje w innym mieście a teraz właśnie jest w trakcie sesji. zobaczymy się za jakieś 3 tygodnie. ale nie odchudzam sie tylko dla niego także dla poprawy własnego humoru ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro zaczynam;) wybieram truskawki, głównie dlatego, że trochę mi się przejadły, to ich tak dużo nie zjem;) A dlaczego się odchudzam??? Bo muszę sobie kupić extra bikini! Poza tym źle mi ze sobą zwyczajnie.... Acha!!! no i za 3tygodnie kończę 18lat, muszę chyba jakoś wyglądać na progu dorosłości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +/-.............
:) ja też niedawno skończyłam 18 lat i postanowiłam że jak wróce do domu po wakacja to musze po prostu musze schudnąć. Mam nadzieje że dziś uda mi się w końcu pobiegać, bo ostatnio w ogóle nie mogę się zabrać. Uda się :) na pewno wierze w Nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mademoiselle09
ja mam 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle dochodzę do mądrych wniosków dopiero, gdy moje plany mam wcielić w życie. Tak bardzo chc schudnąć, że zapominam o konsekwencjach.... każda moja dieta, kończy się nażarciem i wymiotowaniem;/ wczoraj też tak było.... W dodtaku waga zbuntowana stoi... Stawiam na sport i na nie jedzenie po 19, a po 17 mogę jeść tylko owoce i warzywa. Przestaje się ważyć, bo dostaje palpitacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mademoiselle09
manja18 ja nie chcę się wymądrzac, bo po to tutaj nie jestem ale pamiętaj we wszystkim należy zachowa umiar.w odchudzaniu także bo może to się żle skończyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +/-..............
manja18 Mam tak samo dopiero teraz od dawien dawna mi się udało wytrwać. To już 5 dzień, wiem że to niewiele, ale najgorzej jest zacząć. Zobaczysz po paru dniach wszystko się jakoś ułoży. Tylko nie ma co przekładać a najlepiej zacząć już dziś. Uda się na pewno tylko w to uwierz i będzie o wiele prościej. :) U mnie dziś truskawki, 1 jabłko zielone, i chyba z 5/6 marchewek + dużo ruchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uh. co za dzień. LKupiłam sobie strój kąpielowy.... masakra. Nie wiem już jak mam się zmmobilizować do tego odchudzania. Czas ucieka, co wcale nie działa na moją korzyść. Wymysliłam sobie karę za każdy słodycz: 100brzuszków lub 200podskoków na skakance. Trzeba drastycznie;) pierwszy dzień bez pieczywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mademoiselle09
ja schudłam kilogram ale nie wiem czy to zasługa diety, stresu czy tego, że nie oszczędzam się podczas cwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mademoiselle09
kurdę właśnie się dowiedziałam że mam jeszcze mniej czasu, mniej niż 2 tygodnie. chyba narzucę sobie jeszcze większy reżim ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×