Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 50kilogramow

4 kg w 10 dni

Polecane posty

Gość 50kilogramow

Witam. Czy jest ktos chetny na 4 kg w 10 dni? Wiem, ze to mozliwe, juz kilka razy udalo mi sie, niemniej kilka miesiecy i wrzucam te 4 kg znowu. mam 163 cm wzrostu i waze 54 kg - najlepiej czuje sie i wygladam wazac 50. Zamierzam jesc jablka, banany, pic wode i soki oraz zupy. Codziennie 30 min fitness na xboxie (czy kto tam co mausmiech.gif I starczy. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owoce mają tyle cukru co batony,soki tak samo,wiec na tej diecie nie schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50kilogramow
Schudlam juz kilkakrotnie jedzac wlasnie dokladnie owoce. W niewielkich ilosciach, rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50kilogramow
kiedy naprawde bylam glodna, wieczorami, przyrzadzalam kleik z siemienia lnianego, malutki i pomagalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przechlany w 3 d
nie mozna porownywac cukru z batonikow z cukrem w owocach. kalorie kaloriom nie sa rowne. owoce maja niski poziom glikemiczny i tucza tylko, jesli sie je je zaraz po posilku. dlaczego tak jest, to polecam poczytac troche o biochemii odzywiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kazdym razie zaczynam od jutra, akurat w poniedzialek:) Jesli ktos chetny ze mna, to zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 kilogramow
zaczynam jutro, jesli ktos jest chetny to zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 kilogramow
zaczynam jutro, jesli ktos jest chetny to zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przechlany w 3 d
bede kibicowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że się da zmniejszyć wskazania wagi o 4kg w 10 dni ale nie będzie to prawdziwe odchudzenie tylko opróżnienie żołądka i lekkie odwodnienie a nie prawdziwe odchudzenie/spalenie tłuszczu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 kilogramow
Racja ale jakos to mi sie potem utrwala na kilka miesiecy. 1 kg w ta czy w ta mi nie przeszkadza ale 4 czuje juz w spodniach;) generalnie zawdzieczam je pizzy wieczorami, czekoladom i chipsom. Takie zdrowe odzywianie:( Co 8-10 miesiecy zrzucam te 4 kg i znowu mam na rok spokoju az do nastepnych 4 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAK
Ja mam 160 cm i waze 55 kg, chcialabym 50 kg, zrezygnowalam z pieczywa, makaronu, masla, śmietany, fast-food, słodkich napojów, slodyczy itp. Czekam na efekty ;-) Będę do Ciebie zaglądać jak Ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła ona
Jak schudnąć? Dobra dieta bez cukrów, soli i białej maki. Ważne aby jeść często, ale mniej. Trening w postaci siłowni, biegania pływania. Motywacja w postaci filmów i wywiadów z ludźmi, którzy schudli. I jakiś mini wspomagacz w postacie np. IQgreen. Ale odchudzanie to długotrwały proces!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
burek bo cie za wszarza wytargam wylinialy kojocie smiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 kilogramów
Ok to dziś zaczynam. Wieczorem napiszę, co zjadłam itp. Na razie pół serka wiejskiego (muszę kupić niezwłocznie banany:)), kawa. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50kilogramow
Jest wieczor, juz nic nie jem. Zjadlam serek wiejski caly, kawe, ze 2 herbaty, woda, kaszka dla dzieci pol kubka, dwa jablka, kawalek sera zoltego i jeden kabanos tarczynski ten cienki. To wszystko. Juz nic dzis nie jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAK
A ja zjadłam dzisiaj owsianke, kabanosa, kasze pęczak z sosem i kawalkiem chudego schabu, buraczki, 2 kromki razowca z dżemem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50kilogramow
no i super:) Jutro bedzie jeszcze 54 ale pojutrze licze juz na 53.8:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta09
Mi udało się pozbyć 8 kg w miesiąc dzięki diecie Sandruni, uważam że jest to niezły wynik. Zmieniłam swoje odżywianie na zdrowsze. Jem teraz więcej warzyw i ryb oraz owoców. Codziennie staram się ruszać :) więcej info na stronie https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50kilogramów
Hej:) Dziś kaszka dla dzieci bananowa pół kubka, kawulka i na razie wszystko. Te kaszki mi lepiej smują niż babany:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina x
witajcie ja chcę 5 kg stracić i nie mogę wg dr tyję po węglowodanach i cukrze, więc odpadają kasze..owoce, a miesa nie jem...ale tak jak mi radzi spróbuje białkową a dodam ,że sporo się ruszam, basen b. często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50kilogramów
Witam. Dziś waga pokazała 53,5 kg więc jestem zadowolona. Na razie tylko bana i kawa i wszystko. :) Oby tak dalej:) Wiem, że to nie tłuszcz spadł ale leci w dół więc i do tłuszczu dojdziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna porownywac fruktoze do sacharozy co za down boze a soki pic najlepiej wycisksne przez siebie bo te ze sklepi maja ponad 10g cukru na 100ml to tak jakby slodzic cherbate 4 łyżeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Herbate jak juz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alczia
bardzo ważna jest zdrowa dieta, zrównoważona, ale pomimo, że zwracam dużą uwagę na to co i kiedy jem to i tak nie zrzucałam kg :/ zaczęłam brać suplement diety iqacai i uważam, że naprawdę ograniczył się mój apetyt, nie jestem przemęczona i ogólnie czuję się lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50kilogramów
Cześć:) Dziś - jak zwykle - banan i kawa na razie, mam nadzieję, że w sobotę rano waga pokaże chociaż 52,9 kg:) Czuję, że po tych 3 dniach skurczył mi się nieco żołądek bo nie odczuwam głodu tak często:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak waga dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50kilogramow
Waze sie co dwa dni, zeby widziec roznice:) jutro napisze. Dzis zjadlam niewiele, jeszcze banana (poza porannym), nalesnika suchego, kabanosa tarczynskiego malego, jablko. Chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50kilogramów
Witam, dzis 53,1 kg:) na razie - tradycyjnie - banan i kawa. Resztę napiszę wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50kilogramow
Czesc:-) Dzis jadlam niewiele, znowu kaszka bananowa dla dzieci ale i koktail z mleka i truskawek zmiksowany w blenderze. Plus nieodlaczny kabanos tarczynskiego (nie jest to reklama ale kocham je):) Zadnego chleba i innego pieczywa od poniedzialku czyli juz 5 dni. Nie jem tez planowanych zup, nie mam czasu ich zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×