Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

5 km dziennie szybkim marszem czy bedzie efekt?

Polecane posty

Gość gość

zaczełam szybkim marszem spacerować codziennie po ok 5 km, mieszkam w górzystym terenie także jest to dodatkowe utrudnienie. Czy taki rodzaj ćwiczeń przyniesie jakiś efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę, ja codziennie 5km biegam i nie ma efektów. Ale po godzinie biegu powinny być, tyle, że to co najmniej 10km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naturalnie, że przyniesie ale musisz uzbroic się w cierpliwość ja schudłam dzięki takim marszom, bez stosowania jakiejkolwiek diety odchudzającej nie miałam wiele do zrzucenia bo zaledwie 3 kg ale poszło teraz zaczęłam uprawiać tzw slow jogging i efekt po ok. 2 tyg, przeszedł moje najśmielsze oczekiwania - następne 2 kg zaczęłam truchtać od 1 km teraz lekko przebiegam już 8 :) może też zacznij biegać jeśli chcesz szybszego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no miałam nadzieję ze jakikolwiek efekt przyniosą te spacery, przed spacerami nie byłam w ogóle aktywna fizycznie. Oczywiscie dodatkowo jestem na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze ze nie dają efektów. Wystarczy ze na endomondo ustawisz chodzenie, muzyka na uszy i idziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od 3 tygodni chodze na spacery/marsze i (6-10km) nie jem kupnych slodyczy i schudlam 2,5 kg baaaardzo wyszczuplalam a nogi fajnie wygladaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę dziennie 10km minimum, czasem 15km A w weekendy z chłopakiem robimy nawet po 20 a w gorach po 30 ;) nie zauważyłam żadnych efektów, więc co to jest 5km... nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę 3 razy w tygodniu na 10 km spacer, dodatkowo raz w tygodniu basen + dieta 1200 kcal i są efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam truchtanie jak to ktoś nazwał. Z małymi przerwami na szybki marsz i znów bieg i tak godzinę. Tzw marszobiegi. Super efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będą efekty. Dołącz nordic walking, ogranicz kalorie. Bądź systematyczna, konsekwentna i wytrwała. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia Wuwua
Schudłam tak 20 kg ponad, w pół roku. codziennie marsz 5km krokiem raczej prężnym. do boju dziewczyno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda

Robię ok  6 km dziennie  szybszym  marszem , jest efekt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o km tylko o czas wykonywania ćwiczeń. Godzina biegu/marszu to minimum aby mieć efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika

Jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to dla mnie idealnymi okazały się tabletki Slimunox.Moje zdziwienie było bardzo duże po skończonej kuracji bo nie spodziewałam się takiego wyniku.Schudłam 14 kg i to właśnie dzięki tym tabletkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Ja swoja wage która obecnie mam zawdzięczam Foreverslim, gdyby nie on pewnie nadal byłabym okrągła kluska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×