Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nelke

7 kg w dół. START

Polecane posty

zapraszam wszystkich ktorzy chca zeszczuplec ok. 7 kg, zadne glodówki, normala dieta. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
nie ma takiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama tez potrafie:) szukam motywacji. jak nie chcesz sie dolaczyc to po co piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trencha
Chetnie sie przylacze. Stosowalam diete nielaczenia ale cos mi nie wychodzi bo za duzo jem. Teraz mam zamiar jesc na sniadanie bialko do 300 kcal, na drugie sniadanie owoc 100 kcal, obiad bialkowy lub weglowodanowy do 500 kcal, podwieczorek warzywa 100 kcal, kolacja weglowodanowa do 300 kcal. Razem chce sie miescic w limice 1300 kcal. Jedzac w ten sposob bede chudla okolo 1,5 kg na tydzien :) Tylko nie wiem czy mi sie uda bo za tydzien wyjezdzam na wczasy i mam all inclusive :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uda sie uda. trzeba tylko chciec! i nie podzerac! ja na sniadanie jem bardzo duzo. jutro pewnie ze 2 jajka i serek. :) uciekam teraz bede pozniej. pozdrawiam. jaka masz wage ile chcesz waxyc i jaki wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwai: pewnie: moze zrobimy tabelke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trencha
ja mam 161 i waze 64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trencha
a narazie chce zejsc do 55 a w przyszlosci do 50 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
160cm 57 kg to ja:) wiec wszystkie jestesmy podobne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trencha
no tak :) a ja teraz jem frytki ale to moj ostatni wyskok. Potem sama woda i od jutra ladnie sie trzymam. Po prostu musze miec dobry plan! I codziennie jeszcze po przebudzeniu bede sie gimnastykowac przez 10 minut :) Dla zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dietetyk rozpisuje diete i teraz sie ograniczam i chce porzytrzymac wage a od pt dieta na maxa. chce wazyc 50. wazylam swojego czasu 70:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trencha ---> a mogła bys podac przykładowy twoj jadłospis dzienny? moze potowarzysze ci w tej diecie , brzmi fajnie:) dziewczyny z topiku moge z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 25. jeszcze nie wiem jaka bo mam ja mailem dostac:) jakas na 1200kcal kurcze.. mlodziutie jestescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trencha
mam 22 lata jadlospis zdienny to np: serek bialy, bieluch, wiejski itp, do tego jakis pomidor, ogorek, albo np jajecznica z pomidorami, po prostu cos z bialka drugie sniadanie jakies owoce obiad, piers z kurczaka z warzywami, albo np makaron z sosem pomidorowym, albo ryz z warzywami, musza byc same weglowodany albo samo bialko pozniej jakas przekaska, warzywa lub owoc, moze byc nawet budyn taki na wodzie, albo jogurt na kolacje to np bulka z dzemem, albo jakis rogalik, lub kanapka z maslem i warzywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trencha
w tej diecie jest jedna beznadziejna rzecz, pic mozna godzine przed posilkiem lub godzine po, to chyba po to zeby nie rozcienczac sokow trawiennych :D i szybciej trawic. I oiczywiscie przerwy miedzy posilkiem z bialka a tym z weglami to przynajmniej 3 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jestem z was najmłodsza. mam 16 lat. ja stosuje diete posprostu MŹ i duzu ruchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam bede pozniej. idezwe sie. pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelke odbierz maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA ROWNIEZ ZAMIERZAM SCHUDNAC 7 KG MAM 24 LATA START DZIS JEST DRUGI DZIEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska! to chyba sie poscigamy:) takie same wymiary:) bardzo dobrze bedzie nam latwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×