Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

A co myślicie o diecie vege?

Polecane posty

Gość gość

A co myślicie o diecie vege? ostatnio wpadł mi w ręce ta gazeta http://luksusportal.pl/pl/internet-i-reklama/prezentacje/vege i w sumie piszą tam wiele ciekawych rzeczy o tym jak dieta vege pozwala nie tylko schundnąć, ale i wyleczyć różne choroby. Nie wiem czy w to wierzyć... czy ktoś wie więcej na ten temat? stosuje tę dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moooonikaa
myślę, że jeżeli nie masz pojęcia o takiej diecie to nie warto się w to bawić bo tylko sobie zaszkodzisz. Niestety jest coraz więcej osób, które myślą, że dieta vege jest trendy i na pokaz starają się ją stosować, nie patrząc na swoje zdrowie. Trzeba mieć na prawdę dużą dawkę wiedzy, żeby z głową i bezpiecznie dla organizmu przejść na dietę vege. Dieta vege nie jest dla każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta vege jest dla ludzi bogatych i dobrze wykształconych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, dieta vege nie jest dla osób które mają biede w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnek
ja nie mógłbym zjeść ryby. przecież to zwierzątko tez czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy jak jem jajka to jestem veganką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedźma11111
jeśli jesteś weganką i jesz jajka to jesteś miękki jak plastelina!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta8888888
Ja jestem innego zdania. Znalazlam na ten temat artykuł na blogu Zieleniny .Myślę, że dobrze przemyślana dieta nie tylko pozwoli schudnąć ale jesli nie to napewno na pozytywny wplyw chociazby na cholesterol czy cisnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda dobrze dobrana dieta pozwoli schudnąć. czasami chciałabym zostać wegetarianka (wegańska dla mnie wymaga zbyt wielu wyrzeczeń), ale musiałabym gotować dwa obiady i miałabym problem z wyjazdami, bo co wtedy jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady - przeciez jak gotujesz normalny obiad dla rodziny, to Ty po prostu nie jedz miesa, ale zjedz np. wiecej surowki. N wyjezdzie te po prostu nie jesz miesa - malo to jest dan wegetarianskich w restqauracjach czy barach? Sama tez zrobisz sobie kanapke posmarowana awokado i oblozona pomidorem i juz masz wege, albo jogurt z ziarnami - pod tym wzgledem bycie wegetarianka to zaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkamała
A co myślicie o takiej diecie wegetariańskiej ale na zamówienie ? Korzystacie z cateringów dietetycznych ja właśnie zastanawiam się nad czymś takim http://www.bialkoeatfit.pl/dieta-vege-fit/ Korzystał może już ktoś z ich posiłków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×