Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba dziewczyna

A Gdy Już Schudne... A Wy, Jakie Marzenia Wtedy Spełnicie? Śmiało !!

Polecane posty

Gość gruba dziewczyna

A oto taki bardzo przyjemny topik :-D co zrobimy gdy już będziemy szczupłe? :-D (pomarzyć zawsze można, ale pamiętajcie, że aby do czegoś dojść trzeba przede wszystkim ruszyć w drogę) Może ja zaczne, otóż ja: - ubiorę moją bluzkę, w którą obecnie się nie mieszcze, taką bez plecków i z gołym brzuszkiem (ale to za jakieś -10kg...) - zagadnę do tego boskiego chłopaka, który od dawna mi się podoba - we wakację będę swobodnie paradowac w 2-częściowym kostiumie po plaży :-D - bedę dobie kupowała ciuchy o jakich tylko mi się zamarzy (bo zawsze już będzie na mnie rozmiar) - bedę bez skrępowania wywijać na parkiecie i podrywać chłopców ;-) PISZCIE!! TO NAPRAWDĘ DODAJE OTUCHY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaa
A ja bez skrępowania założe w ogole kostium kąpielowy nawet 1-częściowy! I super dżinsy obcisłe i może krotkie spodenkia. Ale to za 25 kilo:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba dziewczyna
oj tak... krótkie spodenki :-D mmm... i obcisłe jeansy... olciaaa to juz niedlugo, 3mam kciuki za Ciebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubo ślązoczka
A jo sie jeszcza po tym schudniyciu za 15 kilo podniesa cycki i bede nosic wielkie dekoldy do pasa i kolczyk w peku zrobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za 15 kilo: - tak jak załozycielka topicu , gdy spodoba mi się jakiś ciuch to sobie go poprostu kupię:) ale to za 15kg:( - będę happpppppppyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy - to jest najwazniejsze, a reszta jakoś pójdzie.... :):):) 😘 Pozdrówka! P.S: dla Puszystych Z A W S Z E jest nadzieja,trzeba ją tylko W Y K O R Z Y S T A Ć ! ! ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłoda
A ja wreszcie bede mogła nosić wszystkie bluzki jakie tylko mi sie beda podobac. I nie bede sie wstydziła opalać bo narazie bladzcoha Ale to za -15cm w pasie i 5kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za 8 kg bede mogla latac w krotkich spodenkach i nikogo moja ogromniasta pupa nie straszyc:(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem juz
- 15 kg i juz moge powiedziec ze spelniaja sie moje marzenia, kupuje ciuchy jakie chce (kupilam w tym sezonie juz chyba z kilkanascie), faceci bardzo zaczeli sie mna interesowac i w ogole czuje sie wspaniale i fizycznie i psychicznie, jeszcze kilka kg i bedzie cudownie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za -10 kg będę: -mogła włożyć co tylko mi się podoba:) - pewniejsza siebie:D - mój facet nie będzie czuł fałdek ;)gdy mnie będzie dotykał, będzie mnie nosił na rękach bez problemu:) - poprostu będe szczęsliwsza i znikną moje problemy. Bo tak naprawdę najwiękzym moim problemem choc dla niektórych błachym jest to zrzucenie tych 10 kg Ale będę walczyć do osiągnięcia celu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba świnia
dziewczyny pomyslcie jak to będzie fajnie!! :-D będziemy super!! do "a ja jestem juz": jak to zrobiłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem juz
normalnie, zadne tam diety cud i srodki cudowne! po prostu rozsadna dieta ok 1000 kcal (jem prawie wszystko w malych ilosciach) i umiarkowane cwiczenia (rowerek, skakanka, inne) tak z kilka razy w tygodniu 4, 5. no ale nie liczylam na odchudzenie w ciagu tygodnia jka tu niektorzy na forum proponuja, zajelo mi to 4 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświerzam
piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak schudne to wybiore sie
do rodziny mojego faceta, zeby ich poznac, kupie sobie super ciuchy i ogolnie zrobie sie na bostwo :D jednak - 20 kg to bedzie roznica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jasne
a pozniej szybko Wam wroca te zgubione kilogramy. jak juz sie zrzuci to trzeba UTRZYMAC EFEKTY SWOICH WYSILKOW!!! a to jest trudniejsze niz zrzucanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba dziewczyna
do tak jasne: tym się będziemy martwić póżniej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ja juz schudlam 14 kg :) i czuje sie swietnie :) Mozna chodzic po sklepach i kupywac to na co ma sie ochote:) POZDRAWIAM🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba dziewczyna
L_U_C_Y jak to zrobiłaś?? I w jakim czasie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siiuppopka
ja sie chyba prezbiegne naokolo bloku NAGO!! a tak powaznie to wkoncu wyjde w stroju kapielowym na plaze bez skrepowania , z wagi 64 kg spadlam na 46 kg w ciagu 4 miechow ale tluszczu mam jeszcze z 3-4 kg napewno!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie się marzą
białe spodnie i obcisłe koszulki, no i może jakaś mini, a o bikini już nie wspomnę :), ale jeszcze 10 kg i powinno być całkiem, całkiem.... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba dziewczyna
siiuppopka GRATULACJE!!!!!!!!!!!! :-D też tak chcę!! jak Ci się to udało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzycielka
za jakieś 5 kg zaczne nosić krótkie sukienki... a za 10 pójde na plażę w super kostiumie... a za 12- zjem ogromne lody z czekoladą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juti
a ja gdy schudne 10-15 kg o ludzie to dopiero bedzie sie działo najpierw wyjde na miasto; - niech ludzie sie na mnie patrza - pokaze sie mojej milosci - wzrok kolezanek i kolegów bedzie zwrocony na mnie - wszyscy beda na mnie patrzec - juz nikt nie powie na mnie gruba - faceci beda sie za mna ogladac - wszyscy beda mi zazdroscic - a najwazniejsze JA pokocham siebie ya to jajka jestem... acha i bede moga nosic ciuchz pryzlegajce do ciaa ocyzwiscie najwayniejsye dyinsz takie abz bzo widac ygrabnz tzecyek........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze jest pomarzyc
.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenia się spełniaja
wszytsko zalezy od nas samych :) -jak schudnę 14-15 kg wreszcie będą na mnie pasowały stare ciuszki ( w zasadzie wszytskie rozmiar 36/38 ) niektore są tak sliczne, że hej :D - będę chodzic z podniesiona głową i dumnie kroczyć po ulicach :D - z dużą chęcią spotkam zawiste koleżanki które mają ubaw z mojego ostatniego przytycia - będę podrywac facetów :P - będę BARDZO SZCZĘŚLIWA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie za gruba
Dziewczyny... oj co to będzie jak ja schudnę już to moje 15 kg... Wrócę do starych ubranek, spódniczek, nakupię sobie całe stosy nowych ślicznych krótkich bluzeczek i innych fajnych ciuszków. Będę non stop wśród ludzi, nie przegapię żadnej imprezy. Będę się umawiać na randki... mmm :) super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę szczęśliwa i zadowolona ze swojego ciała Bez wstydu założę bikini,wreszcie moje ciało nie będzie pokrywał cellulit Z chęcią odsłonię plecy,nogi,założę seksowną ,zwiewną sukieneczkę i z uśmiechem na ustach wyjdę z domu,przestanę się wstydzić siebie,ludzi,mojego chłopaka,zacznę uprawiać sex :D Wyjdę do znajomych,będę imprezować tak jak kiedyś,będzie poprostu łatwiej ze sobą wytrzymać ,nie będe markotna i wiecznie zakompleksiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaa
juz schudlam prawie 10 kg i jest swietnie.....! zadne diety ,tylko i wylacznie zdrowe jedzenie ,zero posilkow po godzinie 18;00 i silownia kilka razy w tygodniu.... Uwielbiam to kiedy wychodze z moim facetem a inni faceci az glowy odwracaja,,,mhmm rozmarzylam sie... Dlatego dziewczyny cwiczcie i trzymajcie linie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walcząca z...
A ja jak schudnę... Ha, ja już schudłam 15 kg ale nadal mam deprechę bo bym chciała jeszcze 15. mam 174 cm i ważę 76 kg. Kurde, jak schudne to.... 1. kupię sobie tysiące supermodnych ciuchów 2. Będę atrakcyjna i znajdę fajnego faceta 3. Pozbędę się kompleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny :) a ja Wam mówię, że bez żadnych diet zaslugujecie na to o czym marzycie, dlaczego nie możecie zagadywac, tańczyc, podrywać, kupować itp teraz? to nie kwestia kilogramów tylko Waszego podejścia..ale skoro taki Wasz wybór, życzę powowdzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje marzenia to byly: *kupic ciuch i byc pewnym, ze za kilka miesiecy go wloze. *przestac zazdroscic szczuplym dziewczynom *dobrze sie czuc we wlasnej skorze *byc zadowolona ze swego odbicia w lustrze *nie byc postrzegana przez siebie i innych jako osoba okragla *nie miec wyrzutow z powodu jedzenia I sie spelnilo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×