Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fit women

A ja piję te koktajle i chudnę...

Polecane posty

Gość fit women

jestem na Dieta Light, spada mi waga, straciłam już 3kg, ale jest mało o tym na internecie bo to nowość i nie mało kosztuje.... Może ktoś jeszcze to stosuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit women
słyszałam o nim, że też dobry jest, ale w Pl nie można dostać normalnie w aptece czy sklepie, a jakieś szemrane źródła na allegro mnie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haskiii
no wlasnie ja tez mam wage prawidlowa i tylko cm by mi sie zdalo zrzucic ale co by bylo lepsze wg was ( wole z apteki ) tez poradzcie, mam w pasie za duzo cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fit women ale ty przyjmujesz malo kcl na dobe ja w samych koktajlach mam prawie piecset a gdzie obiad i przekaski ? jem normalnie i cwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty nie chudniesz dziekikoktajlowi tylko ograniczonym kaloriom-policz ile dziennie kcl przyjmujesz to jest dobre jak ktos nie potrafi skomponowac menu na 12oo kcl ja pije koktajle bo sa wygodne i je lubie-smak truskawkowy w weekend nie wypilam zadnego bo mam czas na normalne sniadanie i kolacje :P jak nabierzesz nawyk jedzenia pieciu posilkow malokalorycznych to za ta kase skomponujesz odpowiednie menu a jesli wrocisz do starego odzywiania to kg ci wroca z tego co pisala jedna forumowiczka tych kalorii na dobe jest ok szescset no to sorry chyba ze ty masz wiecej tych kalorii na obiad pijesz szejka? ja wczoraj jadlam kurczaka w mleczku kokosowym i szpinak w sosie ostrym-jakby miktos dal zmiksowany obiad to bym sie zerzygala-i dziennie to samo bleee ja w tym planie slim fastu mam nakazane zeby jest obiad max szescset kalorii a ty tyle masz na dzien dla mnie to nie jest normalne ciekawe kiesy zaczniesz tym rzygac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit women
Ja jem tak 5 koktajli dziennie, ale one mają wszystkie składniki odzywcze w sobie. Kupiłam w normalnej aptece. Czasem zamieniam koktajl na jakis posiłek. Generalnie restrykcyjne stosowanie koktajli to max. 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit women
Nie wrócą mi kg, jestem o to spokojna. Przed dietą chodziłam 4 m-ce 2-3 razy w tygodniu na siłownię, więc skóra też nie będzie wisiała. I masz rację, pasuje mi to, ze nie muszę się głowić co by tu zjeść. A w pracy nie mam specjalych warunków, żeby sobie urozaicać. Po diecie zamierzam surówki do pracy nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit women
Jeden koktajl ma 110 kal, ale napisałam przecież że i normalne posiłki jem. Staram się nie przekraczać 1000kal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koktajle zapychaja i nie chce sie jesc ale jak sie nie ma silnej woli to nie powinno sie odchudzac za ta cene wysoka pewnie skomponuje ci menu odpowiednie do wieku i trybu zycia jesli chcesz tzn skomponuje ci ja za darmo a kasy ci starczy na tydzien diety jak nie wiecej bo nie wiem ile placisz ja za slim fasty place grosze i nie kupilam ich zeby mi wypalily cm w biodrach bo tego nie zrobia ale wpadlam w nawyk jedzenia sytego sniadania i pieciu posilkow bede go czasem pila jeszcze bo lubie ale komponuje sobie diete sama te koktajle ci pomoga zlapac rytm jedzenia a pozniej ukladaj sobie sama menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit women
Ja już od dłuższego czasu walcze z kg, udało się schudnąć i utrzymać 13kg od 3 lat. Chodze na siłownię (no nie teraz, bo dieta jednak restrykcyjna) i pilnuję tego co jem, ale waga stanęła. Koktajle mają pomóc mi ją ruszyć, a jak zejdę z 5kg łącznie to znów włączę siłownię i zdrowe jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ale mozna pic piec na dzien piec razy 11o kcl toza duzo nie jest a sa takie ktore pija tylko to nie dziwie sie ze tylko 3 tygodnie-ja bym po tyg padla albo wpadla do kuchni i wyzarla wszystko ja nie neguje picia koktajli tylko miej swiadomosc ze one maja ci pomoc-i pomoga ale nie odwala calej roboty sama musisz powalczyc z cm- pocwiczyc i jesc zbilansowane posilki a jaki masz stosunek bialka do tluszczy i weglowodanow w saszetce? bo to tez wazne. jesli masz tam weglowodanow full to lepiej nie pi wieczorem i ogranicz ich liczbe na rzecz bialka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po restrykcyjnej diecie musialabys ja dalej trzymac albo bardzo duzo cwiczyc zeby waga spadala zadna restrykcyjna dieta nie jest dobra na ile ci waga stanela??? a jak z obwodami? jesli cwiczylas to waga sie zmienia bo wyrabiaja sie miesnie i one waza wiecej od tluszczy pij te koktajle po 3 tygodniach nic ci sie nie powinno stac ale za ta kase proponuje ci kupic lkarnityne czysta w aptece o stezeniu piecset mg przyjmuj 3 razy dziennie po 2 tabletki co cida dobowa dawke 3 tys mg i na silownie cm beda spadac jak szalone czy zjesz jeden serek czy dwa bez znaczenia jak cwiczysz pisalas ze starasz sie nie przekraczas tysiaca-ja go przekraczam codziennie cale zycie nie bedziesz przekraczala tysiaca? czy co roku chcesz rozpoczynac diete?? wiesz jakie masz zapotrzebowanie kaloryczne na dobe? czy ten tysiac tak sobie wymyslilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit women
w saszetce 12g białka 14g węgli 2,4g tłuszczu i full witamin: A,D,E E, tiamina, ryboflawina, B6, B12,niacyna, kwas foliowy, wapń, fosfor,magnez, żelazo, jod, cynk, potas, chrom, błonnik.... Mi smakują te koktajle i sobie mieszam smaki: truskawka, czekolada, mokka, kurczak i czasem ze slim figury -waniliowy, pieczone jabłko, z alveo -zupa brokułowa z bazylią....wiec smakowo jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ile masz lat wagi i wzrostu oraz jaki prowadzisz tryb zycia jesli podasz wylicze ci zapotrzebowanie podaj obwody to moge ci polecic skuteczne cwiczenia na odpowiednie partie ciala ale pozbywanie sie wody z organizmu i przyjemnosci jedzenia jeszcze nic dobrego nie przyniosly jakas dziewczyna zalozyla topik o kompulsach-to czeka wiekszosc osob odchudzajacych sie dietami niskokalorycznymi ten strach ze jak zjesz wiecej to przyyjesz ja stawiam na zdrowe umiesnione cialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit women
tak sobie wymyśliłam, zeby waga zaczęła spadać i po siłowni ciało było smuklejsze, ale obwody nie schodziły. 13kg jakoś bez jojo schudłam, więc radzę sobie sama ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit women
znam swoje zapotrzebowanie -znalezienie kalkulatora na necie to nic trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ide na stepper jak mozna jesc brokuly w proszku? albo kurczaka w proszku ? wypic jeden koktajl bialkowy o smaku jablka ok ale kurczak w proszku? nieporozumienie jak dla mnie jak juz mowilam wczoraj jadlam kurczaka w mleczku kokosowym z ananasem smazonym na oliwie z winogron co twoim zdaniem jest zdrowsze-moj obiad czy twoj?? a ta brokula w proszku-nie mozesz kupic normalnej i ugotowac-to nie jest chyba problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit women
tak, miałam ochotę na taką zupkę to ją zjadłam. Nie każdy lubi mięso z kurczaka :O Popisujesz się tutaj, a ciekawa jestem dlaczego Ty musisz się odchudzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i mylse
dieta slim podaj mi jaka dieet zrobic na - 5 kg widze ze madra z ciebie kobieta a ja nie wiem co jesc i ile razy dziennie na razie wypilam kawe i nic nie jadłam ,jade pociagiem teraz i pisze z komory ,wiec przepraszam za byki ale zle sie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit women
I nie wiem jak miałabym w pracy gotować te brokuły albo zupę brokułową? A zimne przynesione z domu mi nie smakują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie popisuje sie to raz odchudzam sie bo chce miec wezsze biodra-cwicze i w miesiac spadlo mi szesc cm w biodrach nie szesc kilo z odwodnienia udowodniono juz dawno ze wit z normalnych posilkow lepiej sie wchlaniaja niz te z pigulek to chyba logiczne jesli jest tak jak mowisz to ok ale pewnie znajda sie osoby ktore beda pily tylko te koktajle tzn piec razy dziennie przez pol roku hehe dobrze ze drogie to nie kazda gowniara sobie kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i mylse
??????? slim pomoz -plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do siedze i mysle! blad juz powinnas byc po sniadaniu kawa kawa -najlepiej bez cukru ale sniadanie jest najwaniejsze podaj mi na moj topik dieta slim fast swoj wiek wzrost wage i tryb zycia--czy cwiczysz jaka masz prace napisz czego nie lubisz jesc i podaj mi wymiary swoje zrobie ci diete do wieczora bo teraz ide na stepper nie wiem co masz w lodowce ale zjedz owsianke na mleku albo musli ewentualnie ciemne pieczywo z serkiem wiejskim alo z tunczykiem tak do 3oo kcl spokojnie sobie zjedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieto fit ja tez pilam koktajle na obiad z poczatku bo wygodnie ale pisalas ze bedziesz nosila salatki ok nie naskakuje na ciebie balam sie ze pijesz po piec saszetek :( zrob sobie stopke z przyjemnoscia bede obserwowac jak ci idzie powodzenia ps to ty zakladalas poprzedni temat? bo juz taki byl - odszukaj bedziesz miala kolezanke obeznana w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuluzHonolulu
Dziewczyny nie dajcie sie nabrac . Ta cala Dieta Light juz od kilkunastu lat obecna jest w Szwecji i tam juz tego ludzie nie kupuja (bo ma ochydny smak i na dluzsza mete nie dziala ) to teraz weszla na polski rynek .Widzialam kiedys w pracy jak Szwedka to wypijala duszkiem zatykajac nos hehe .Dziewczyny badzcie madre i nie kupujcie tego .W Szwecji kroluje dieta LCHF (takie same zasady jak na diecie Atkinsa ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit women
a mi smakują te koktajle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokojóweczkaka
Te koktajle to jeden wielki syf. Już na kilku wątkach szeptacz próbował je reklamować, ale ktoś podał cały skład tego gówna i wyszło, że sama chemia, niezdrowe i niedietetyczne składniki oraz głodowa porcja kcal (ok. 600 na dobę). Wychodzi na to, że chudnie się od głodowania a te saszetki tylko zaśmiecają organizm i nabijają kasę producentom, sprzedawcom i reklamującym. NIE DAJCIE SIĘ NA TO NABRAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit women
Ja się na nich nie czuję głodna, a wręcz przeciwnie..pamiętam aby jeśc je 5 razy dziennie i nie mam problemu żeby sobie je do zjedzenia zrobić w pracy, a z innymi rzeczami właśnie cięzko było.... Nie słyszałam nic o tym złym składzie, aptekarka poleciła bo sama stosuje i na opakowaniu było, ze są tam witaminy, błonnik, chrom itp. Jak masz link do tej str o złych składnikach to daj, a nie rzucaj tak samych słów....chętnie sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×