Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelina11

Acai berry900, koktajl odchudzający i inne :)

Polecane posty

Gość Ewelina11

Witam! Zakłada nowy temat ze względu na to, że chcę schudnąć jak mnóstwo osób tutaj:) niedawno natknęłam się na Acai berry 900. Producent gwarantuje utratę 12kg w 5 tygodni:) zaczęłam szukać opinii i wszędzie są kłamliwe, fejkowe reklamowe opinie, że te cudowne tabletki odchudzają nas bez prawie żadnego wysiłku z naszej strony. Drugą rzeczą jest koktajl, na który przepis znalazłam na zszywce:) składa się z wody, miodu i cynamonu. Utrata wagi?? 2,5kg na tydzień! No i jak tu nie spróbować :D od poniedziałku zaczęłam stosować owy koktajl, od środu owe tabletki:) Zakładam temat, żeby podzielić się z Wami moimi odczuciami:) dodam tylko, że dodatkowo od poniedziałku chodzę na fitness (bedzie to 6 razy w tygodniu) i wprowadziłam zdrowszą dietkę. 3 posiłki złożone z wartościowych, nieprzetworzonych (w miarę) produktów. No i oczywiście woda. 2-3l dziennie. Będę dzielić się wszystkimi odczuciami i opiniami:) Robię to również dla siebie, żeby nie tracić zapału ;) a teraz prośba! Jeżeli ktoś z Was stosował Acai berry 900, lub inne specyfiki, suplementy i wspomagacze niech się podzieli opinią:) Zapraszam WSZYSTKICH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina11
nikt się nie dołączył? trudno:) bede pisac sama do siebie;p a więc dzis dzien 6 mojego odchudzania:) śnaidanko: owsianka: 2łyżki płatków owsianych, 2 łyżki zarodków pszennych, łyżka jagód goi, szklanka mleka, pół jabłka:) 300kcal trening body shape i teraz po treningu kawka z mleczkiem, jogurcik naturalny 150g i pół jabłka:) koktajl wypity, acai połknięty:) może dodam ze w pon waga wynosiła 70,5kg. następny pomiar wagi pojutrze. wymiary za tydzien w pon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina11
dzień 7 :) wczoraj obiadek był dietetyczny, kolacyjka też jak najbardziej a później mój chłopak szedł na kebaba. Nie jadłam choć pachniał pysznie:) nawet w sumie nie bardzo mialam na nieg ochotę;) a później taka mała imprezka.. chipsy, ciastka, prażynki, alkohol.. wytrwałam:) wypiłam tylko kawke z mleczkiem:) dziś dzień 7! rano trening, śniadanko to jajecznica z pomidorkiem i szyneczką z koktajlem z mleka, banana i kiwi, obid kurczak z kuskusem in warzywkami + 3 pierogi ruskie a na kolacje serek wiejski:) czuje się bardzo dobrze, bardzo lekko i wgl faajnie:) ostatnio miałam przeciągającego się doła... jak tydzien temu ubierając się na egzamin nie mogłam się wcisnąć w żadne spodnie to mój dół przyjął punkt kulminacyjny... jak zaczęłam diete i ćwiczenia to po dole ani śladu:D jutro mam straszny egzamin, którego pewnie nie zdam ale jakoś wgl mnie to nie martwi:) nie wiem czy to dobrze;) może ktoś tu wpadnie do mnie? zapraszam zapraszam! :) a jeśli nie to może ktoś to przeczyta kiedys i zainspiruje go to do czegoś? szczególnie jesli wytrwam tutaj do końca i bede pisać coraz to więcej nowych rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina11
a więc tak: po tygodniu walki -1,5kg :D superaśnie:) oby tak dalej:) dzis na sniadanko chlebek zytni pełnoziarnisty z pomidorkiem i serek wiejski, na obiad neistety to amo bo nie mam czasu nic szykować, zaraz pędze na egzamin! z grzeców 3 żelki i jedna czekoladka. o 21 trening:D nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina11
po treningu :D było super:) już czuje ze mi zeszło z brzuca sporo bo spodnie nie wrzynają mi sie wszedzie ;) dzis o 18 łosoś z grila z risotto z sałatką z pomidorków, cebulki, brzoskwin i kiełków:) mniam mniam mniam!!! ale troche duza porcja.. niestety to była najzdrowsza opcja w knajpce w której musiałam dzis spożywac kolacyjke:) no :) i co jeszcze? hmmmm... humor :D 100 razy lepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina11
dzis rano na wadze 69,9... przez łososia? nie wiem.. ale mnie to przybiło.. nie mniej jednak utrzymałam dietkę i byłam na treningu.. nie poddaje sie bo widze różnice po ubraniach... w pon sie pomierze.. zobaczymy :) dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina11
jutro sie zwaze ale nie spodziewam sie mniej niz 69.. nie czuje sie lzejsza;/ mimo ze trzymam sie diety i treningów;/ w poniedziałek podam pomiary po dwóch tygodniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia278
Mi wcześniej waga stała w miejscu nie chciała ruszyć mimo diety i treningów.Koleżanka poleciła mi bym spróbowała z suplementem Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i powiem że udało się w końcu waga ruszyła i zaczęła spadać już mam za sobą 8kg mniej w miesiąc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałem wiele suplementów diety i próbowałem wiele diet,niestety na próżno.Aż w końcu trafiłem na suplement diety IQacai i wreszcie zacząłem tracić na wadzę,w kilka tygodni straciłem 6 kg,polecam go wszystkim,co chcą schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje od 3 miesięcy suplement Iqacai i dzięki niemu udało mi się schudnąć 9kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakupienie suplementu Slimunox - dzięki niemu zrzuciłam zbędne kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam środków na odchudzanie ,powodują efekt jojo ,pieniądze wyrzucone w błoto .Ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiednia dieta w połączeniu z sumplementem diety naprawde wspomaga nasze odchudzanie, osobiscie sprawdzilam i polecam Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na: www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na: www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×