Odpowiedz na ten temat

Adipex, Meridia, Zelixa, zna ktoś uczciwego sprzedawce?

• Shrew 2017.04.19 [23:00]
    Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy któraś z was drogie koleżanki brała, któryś z tych leków usmiech.gif Jeżeli tak i ma sprawdzonego dostawce bardzo proszę o kontakt usmiech.gif
    PS. Jak wasze doświadczenie z tymi lekami? Ile schudłyście, w jakim czasie i czy były u was jakieś efekty uboczne? usmiech.gif
    Pozdrawiam.
  • gość 2017.04.19 [23:28]
    Brałam Meridie , kupowałam w aptece na receptę (wtedy była dostępna )
    schudnąć za wiele nie schudłam(tylko kilka kilo) bo głód tylko na początku mi hamowała , potem już coraz słabiej działała .
    Za to skutki uboczne odczuwam do dziś , rozregulowane ciśnienie (jestem na lekach obniżających ) kłopoty z sercem , i po odstawieniu "wilczy głód " utrzymujący się do teraz czyli dobrych kilka lat .
    I oczywiście waga wróciła trzykrotnie większa niz miałam .
    Nigdy więcej takich wspomagaczy.
  • Małgorzata02 2017.04.20 [16:48]
    Zamiast niebezpiecznych świństw typu Meridia, Adipex sprzedawanych nielegalnie w internecie i zawierających niewiadomo co w swoim składzie polecam legalną receptę od lekarza na dobre i legalne leki odchudzające do wykupienia w aptekach.
    Leki z apteki są najbezpieczniejsze, legalne i wiesz co bierzesz a nie jakieś świństwa z internetu
  • Małgorzata02 2017.04.20 [16:49]
  • gość 2017.05.03 [21:16]
    Z autopsji polecam Zioła Tybetańskie na odchudzanie, gdyż
    naprawdę jestem zaskoczona ich skutecznością. Kasia.
    https://www.youtube.com/watch?v=FsxHPTCTCE4
  • gość 2017.05.04 [10:54]
    Podnoszę wątek, czy ktoś z was zna uczciwego sprzedawcę Adipexu ? Proszę o podanie namiarów, najchętniej maila.
  • gość 2017.05.22 [19:08]
    adipex jest lekiem pochodzacym z czeskiej apteki,
    proponuje kontakt z Karolina 574539671 ,zawsze odbiera telefon, wysla zamowienia ,które moge sprawdzic zanim za nie zaplace
  • kokoszka534 2017.05.26 [20:56]
    Chcesz wiedzieć więcej na temat tych leków pisz na emaila kokoszka534@o2.pl
    podam Ci namiar na uczciwego sprzedawcę
    pozdrawiam
  • lena81x 2017.05.31 [15:11]
    Ja mogę polecić Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl bo tak naprawdę dzięki niemu w końcu wytrwałam na diecie do końca oczko.gif schudłam 20kg w 4 miesiąceoczko.gif
  • gość 2017.06.10 [15:14]
    ja mam od mars7@onet.eu i na nim chudnę. Ola
  • belcia121 2017.06.21 [09:24]
    Nie jestem sprzedawcą ,ale mam swoje dwa opakowania po kuracji odchudzającej . Jeśli jest ktoś zainteresowany ,proszę napisać wiadomość do mojego nicku .
  • Do belcia121 2017.06.26 [13:28]
    belcia121 ja chętnie kupię . Prosze napisz do mnie na whateveryoulike77@ gmail.com
  • gość 2017.06.26 [16:08]
    Ej reklamiarzu szeptanego marketingu, bo się pozabijasz odpowiadając sam do sobie. Ha ha ha.
  • gość 2017.06.26 [16:50]
    Same tabletki nie pomogą to fikcja, najwyżej przeczyszczą organizm, a potem efekt jojo murowany. Ważny jest ruch, racjonalne żywienie
    .Ja schudłam sporo na tej diecie http://dieta-lux.pl/44535 ,już w pierwszym tygodniu spadło mi z wagi 3 kg .Dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów.Przede wszystkim jest to najtańsza dieta jaką znalazłam ,co jest dla mnie ważne bo nie stać mnie na wizytę u dietetyka
  • gość 2017.06.26 [18:30]
    Ej reklamiarzu szeptanego marketingu, bo się pozabijasz odpowiadając sam do sobie. Ha ha ha.
  • gość 2017.06.26 [18:39]
  • gość 2017.07.07 [17:49]
    Hej, zamawial ktos adasia z mars ?
  • gość 2017.07.07 [18:14]
    Hej, zamawial ktos adasia z mars ?
  • gość 2017.07.07 [18:48]
    tak i jest ok. ALa
  • JoannaD27 2017.07.21 [16:55]
    Tutaj namiar na meridie zamawiałam 2 razy i nigdy nie było żadnych problemów http://meridiasprzedam.plom.pl
  • gość 2017.07.22 [09:05]
    Zamawiałam i to nie raz od mars i było wszystko OK tylko musisz podać namiary do siebie tel. Oddzwaniają i wszystko mówią. Ola
  • gość 2017.08.12 [22:43]
    Mój namiar już nie ma Adasia bo Czesi przykryciem Kurek. Mamy jakieś zamienniki i dostęp. I jak efekty? U mnie Adi działał dlatego szukam.
  • gość 2017.08.12 [22:44]
    I jak cos prośbą o inf na basik_aniol@o2.pl
  • Magda_lena1985 2017.08.28 [17:29]
    Adipex oryginał
    tanio i sprawdzone
    magda_lena@interia.com< /a>
  • gość 2017.08.28 [23:53]
    przez mars adi dalej jest czeski. Wiola
  • gość rrr 2017.10.03 [09:42]
    Przez mars jakis namiar mozna na nich.?
  • isa0212 2017.10.11 [22:15]
    Kupiłam na stronie http://skuteczne-tabletki-na-odchudzanie.com
    tabletki adipex. Zapłaciłam i niestety nie otrzymałam niczego! Ponieważ nie mieszkam w Polsce miała byc wysyłka za granice.
    Oczywiscie nie otrzymałam też żadnej odpowiedzi na moje wiadomości mailowe.
    Nie zamawiajcie na tej stronie! Mają następujący adres mailowy: odchudzanie@zaufani.com.
    To OSZUSCI!!!!
  • gość 2017.10.12 [06:39]
    napisz do mars7@onet.eu Podaj namiary i dowiesz się wszystko. Jest OK
  • gość 2017.10.12 [10:39]
    Uważajcie na oszustów. Adi nie dostępny na zwykłe recepty. Stosujcie Oryginał Adi bo pochodzi z apteki albo suplementy zatwierdzone przez ministerstwo zdrowia takie jak Appetite Controller marki NUTRILITE. Też działają.
    Pozwala zmniejszyć wielkość posiłków, zapewniając uczucie sytości. Po zmieszaniu z płynem, preparat wypełnia część żołądka, dając uczucie pełności.
    Już teraz przejmij kontrolę nad swoją wagą — pierwsza porcja sprawi, że będziesz czuł się syty przed oraz w trakcie następnego posiłku.
    Ułatwia proces dążenia do optymalnej wagi — każda porcja dostępna jest w oddzielnej saszetce i może w ciągu kilku sekund zostać z łatwością zmieszana z sokiem lub wodą.
    Nie posiada smaku, dlatego można go mieszać z wodą lub ulubionym sokiem.
    Doskonały dla osób stosujących program bodykey by NUTRILITE. Uzupełnia działanie innych produktów NUTRILITE wspomagających proces dążenia do pożądanej wagi. Może być stosowany razem z Preparatem redukującym tłuszcz oraz Naturalnym blokerem węglowodanów (w zależności od profilu diety).
    Zalet
    Appetite Controller to suplement diety, który pomaga kontrolować apetyt i zwalczyć chęć przejadania się. Kiedy kontrolujesz swój apetyt, proces dążenia do uzyskania optymalnej wagi staje się znacznie prostszy. Stosując Appetite Controller, nadal możesz czerpać radość ze spożywania smacznych posiłków, lecz masz większą możliwość kontrolowania ich wielkości.
    Sekret działania Appetite Controller związany jest z unikalnym, naturalnym składnikiem: wyciągiem z glukomannanu. Ten naturalny błonnik spożywczy przyciąga wodę w żołądku i przekształca się w substancję o konsystencji żelu. Substancja naciska na ścianki żołądka i w ten sposób zapewnia uczucie sytości. Preparat zawiera naturalny wyciąg z czarnego bzu, który nadaje mu fioletowy kolor.
    Wszystkie informacje za pośrednictwem mars
  • gość 2017.10.14 [18:46]
    Co do uczciwości to różnie na tych forach ale polecam kasia8807@vp.pl godna zaufaniausmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...