Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rudaagatka

Adipex - Zakaz ofert handlowych !!

Polecane posty

Super, niech na tamtym wątku sobie handlują, kłócą się aż wreszcie ktoś im go zamknie ;) A my tutaj się wspierajmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja ie biorę za robotę :) będę w międzyczasie patrzyla kto do nas dołączy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super:) Pytałaś o której łykam, około 12. Zapijam Red Bullem bez cukru i działa do późnego wieczora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to skopiuje co tam napisałam hej ale sie porobiło nieładnie.ja tam nikomu nie podawałam i nie podaje od kogo mam,bo to moja sprawa i widze ze dobrze zrobilam. i musze sie pochwalic ze wazyłam sie dzis po sniadaniu i jest poł kilo na minus.czyli przy 5 tabl 1,5 kg lżejsza.Jem w miare regularnie ,,sniadanei to 3 tekturki czyli pieczywo chrupie z białym serem.Poza tym od rana wypiłam juz poltora litra wody bo mnie suszy hihihi znaczy sie efekt uboczny ale do przezycia bo nerki pracuja i duzo sikam. Jesli moge cos doradzic to na prawde nie ma potrzeby uciekac.Po prostu ignorowac tzreba te klotnie i prosby o namiary na sprzedawce. Te co chca beda opisywac efety odchudzania i tyle. Mozna by isc na forum zamkniete z hasłem no ale wtedy nikt inny sie juz tam nie dostanie. Ignorujcie to po prostu i tyle.A niech sie wyzywaja jak lubią skopiowałam całosc ale oczywiscie skoro juz tu jestescie to i ja chce tu pisac o efektach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja ide cos gotowac,chodz jesc mi sie nie chce :) no ale mam rodzinke do nakarmienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudaagatka,chyba pojde Twoim śladem,schudłaś super-chyle czoła.my też dziewczyny damy rade,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ;) Zostało mi 41 tabletek, a jeszcze chociaż 11 kg bym chciała zrzucić. Kiedyś szło szybciej;/ Ja już po szybkim obiadku ;) W Biedronce kupiłam podgrzybki z cebulką , poddusiłam, pierś usmażyłam na bezkalorycznym oleju Oli-Oli i buraczki;) Najgorsze jest to że mój chłop wieczorem przyjdzie z makowco sernikiem a matka robi gołąbki i wiem ze się skusze ;/ Na złość mi robią hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój " stary" też zajada się wieczorami i nic mu nie przybywa, a ja patrzę i czasem tylko zazdroszczę :) Ćwiczę silną wolę :). Zawsze tak miałam, że muszę się pilnować bo niestety jestem obciążona bo i moja mama i babcia i nawet prababcia były przy kości. Moja najniższa waga jaką pamiętam już jako dorosła baba to 52kg. Po urodzeniu drugiego dziecka przywaliłam do 70kg przy wzroście 158cm to dla mnie była tragedia. Potem dużo stresu i spadło do 56kg ale teraz przed rozpoczęciem brania tabletek było 64kg a teraz jest 61,5kg. A, że jestem już dobrze po trzydziestce to trochę gorzej jest się odchudzić. No ale co tam Wy tu jesteście i jest mi dużo łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja waga sprzed ciazy-to 60kg-przy 1,64-i tak czułam sie rewelacyjnie.a teraz+20kg-po dwoch ciazach mi zostało-tragedia.to musze zgubic.Długa droga przedemna-jak dobrze,że jesteście,razem razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny pisza i tu i na tamtym forum,juz sama nie wiem gdzie pisac . ja zjadłam malenki obiad,jajko sadzone odrobinke ziemniakow i ćwikłe. Teraz najgorsza pora przede mną,czyli pora popołudniowego odpoczynku.Wtedy zawsze najbardziej chce mi sie jesc.Powiem wam ze im wiecej biore adika tym mniej tych skutkow ubocznych ale tez mam momenty ze czuje ochote na to by cos zjesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja w poniedziałek zamowie od pana t.n. odpisal mi i wydaje sie ze bedzie ok. wczoraj rozmawialam ze znajoma ktora 2 lata temu brala meridie 10 i po kilku tabletkach przestala bo miala straszne bole glowy, przyspieszone bicie serca a wieczorem i tak byla glodna przy czym wcale nie miala duzej nadwagi.nie wiem jak po adi jeszcze mozna pic redbula??:Pnie czujecie po adi jakbyscie wypily kilka mocnych kaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam zadnych takich powerów.Raz nie moglam długo usnac ale ogolnie spie normalnie i bez wiekszych klopotow z aktywnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z red bulem zaeksperementuje jutro.Rudaagatka pisze,że jest ok.żobaczymy jak na mnie podziała.Wiadomo,każdy organizm jest inny-pewnie też nie u każdego ta mieszanka pozytywnie zaskoczy.A co do Meridii,to wydaje mi się,że nie ma co porównywać jej z Adipexem.Ma o wiele szybsze działanie i nie trzeba sie tak ograniczać.waga sama spadała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi czy jak połkniecie tabletke to dostajecie powera jakiegos?jesli tak to czy dlugo trwa?pytam bo mam prace biurowa i sie obawiam jak to wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po zażyciu tabletki ok 10-tej po ok. godzinie dostaje powera i trwa to prawie do wieczora no i oczywiście bardzo dużo piję :) wody :). Też mam tak, że czasem właśnie wieczorem chce mi się trochę jeść pomimo regularnych posiłków w ciągu dnia. Teraz zastanawiam się czy nie brać Adika ok południa tak 12-13 bo i tak wieczorem kładę się bardzo późno.Może tak zrobić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju ja dopiero sie wyrobilam z robota i patrzę a to już sobota prawie minęła :) a przy małym szkrabie tez jest co robić hehe tym bardziej ze sam już zaczoł chodzić wszędzie go pełno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aninia no własnie j zawsze tak robiła ze brałam tabl ok 14ej a dzis poniewaz sobota i zeby nie jesc wzielam po sniadaniu i jestem juz głodna mimo zjedenia małego obiadku.jednak musze brac go pozniej.Cos czuje ze wieczorem nie obedzie sie bez zjedzenia czegos.Poza tym strasznie chce mi sie taraz spac.Walcze z tym i siedze na necie ale cos mi sie zdaje ze sie jednak na chwilke poloze.Kurde dziwnie ten adik na mnie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale wszyscy z tamtego forum moga tu przejść :) tylko żadnych próśb o namiary i reklam typu mam do sprzedania... Prawda dziewczyny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa nie martw sie mnie tez po nim spanie muli albo mam pawera hihi na nas działa wręcz odwrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie:) Ja tam nie wiem jak człowiek się czuje po wypiciu kilku kaw bo kawę piłam raz w zyciu, nie smakowała mi i więcej jej nie piłam ;) Za to jestem uzależniona od Coli light, swego czasu potrafiłam wypić nawet 6 litrów dziennie, teraz ograniczam się do 2 litrów... Po Red Bullu i Adim czuje się pobudzona, a mi właśnie o to chodzi, i wydaje mi się że dłużej trzyma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda,prawda,rzadnych handlarek.chyba mamy dieci -te same roczniki. moj młodszy synus ma 10-m-cy,nie chodzi jeszcze,ale dopiero zaczał zabkowac-przechodzi to strasznie-masakra.a wracajac do tematu,tez mnie dzis ciagnie do podjedzenia czegos,mam nadzieje,ze sie nie podkusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mały ma 14 miesiecy :)No daje czasem w kosc ale ogolnie jest grzeczny :) natomiast najstarszy ma 20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×