Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gibonka

areobiczna 6 weidera

Polecane posty

Na forum fitness chyba wszystkie dziewczyny jeszcze śpią ... Zaczynam dzisiaj pierwszy dzień z AREOBICZNĄ 6 WEIDERA. Mam problem już w pierwszym ćwiczeniu. Na wielu stronach piszę 1 seria po 6 powtórzeń w każdym ćwiczeniu. 1 powtórzenie jest wtedy gdy raz uniosę lewą, ą raz drugą nogę ? Czy jest wtedy gdy uniosę tylko jedną nogę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnosisz lewą noge, potem prawą i to jest jako jedno powtórzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nogi nie maja tu nic do rzeczy-.- pierwsze ciwczenie-podnosisz jedna noge i 6 razy sie do niej podnosisz. ^ powtorzen to 6 powtorzen czy tam jest napisane \"6 powtorzen z lewa noga potem zmiana nogi\"?! nie!!! nogi nie maja nic do rzeczy-.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napisałam. podnosimy się do lewej nogi, potem do prawej i to jest JEDEN nie napisałam ze 6 \'skłonów\' do lewej i dopiero zmiana nogi i znów 6 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapka --- sorki że tak naskoczyłam:) ps. te twoje wymiary to juz masz czy zamierzasz miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
???? to czemu się pytasz czy juz mam takie wymiary czy zamierzam ??? :P przeciez haha wzrostu się zmienić nie daaa :P a ja bym chciała mieć więcej jak 174... ciesz się masz szansę zostać modelką! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czlowiek jak glodny to \"gupi\" ;P szczerze to sie zastanawialam tez czy masz budowe gruszki czy inna bo biustu nie podalas. taaa...modelka... nie pliz... od 2 lat mam anoreksje choc nie wygladam jak kosciotrup to jednak uswiadomila mi psycholozka ze anoreksja siedzi w glowie nie w ciele... i teraz zamierzam powoli wracac do normy:) za 3 kg;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod biustem mam 84 cm w takim ukłądzie dla Ciebie to pewnie grubas jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez będę w swojej załozonej normie za 3kg. tyle ze w dół :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestes dla mnie grubas. dla mnie grubas to ktos kto przy twoim wzrocie wazy 90-80 kg. z czego 80% to tluszcz... dla mnie tylko ja jestem grubasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh :/ trzeba wierzyć i napewno sie uda :) a jak ryż??? :P smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie za mało?????? mi się wydaje ze JA (165cm) przy 50 kg będę za chuda.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje:) ryz ... letni:P ale dobry:) :P (taki maly czacik nam sie zrobil:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz się już chyba odchudzac... :> a tak nawiasem jeżeli się uparłaś, to ryż tuczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i za malo... nie wiem.. wydaje mi sie akurat. potem bede juz tylko utrzymywac wage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się moze nie tyle co boje.. ale od tych diet to mam taki stan ze w ogole nie chce mi sie jeść, jem bo jem, ale nie mam apetytu i najchętniej bym cały dzien nie jadła.. na razie ok. bo chudnę, ale co potem??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba go wypierdziele... i tak juz duzo zjadlam: -2 wasy żytnie z ogorkiem (nie wiem ok. 55? 60kcal?) -jogurt malinowy (150kcal) -brzoskwinia(ok. 50) -teraz ten ryż (jakieś 200kcal...) i wiecej nic... ryz w kuble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ujdzie jeszcze ;) mi osobiście się bardzo podobają b. szczupłe dziewczyny, sama bym nawet chciała, ale i tak mam kłopoty ze zdrowiem i zbyt troskliwą rodzine więc te 53-54 kg chyba mi starczą ;) ale wczesniej mówiłam ze 60 mi starczy i będę szczęśliwa.. a teraz??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem 5 posiłków dziennie :P po 2 tygodniach takiego regularnego jedzenia w ogole się nie ma apetytu :P aha no i jedz otręby, albo płatki sniadaniowe z pełnego ziarna.. albo kup sobie w aptece błonnik w tabletkach-błonnik odchudza!!! sprawdzone! :P ale ja wole naturalnie go przyjmować więc wpierdzielam otręby- wiem kaloryczne dość, ale odchudzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiescialam sie w 450 kcal. z tabela liczylam. dzisiaj zle z tym sniadaniem bo gdzie to tyle wrąbać?! i cwiczylam 30 min. wiec ok nawet... najlepiej sie chudnie na wlasnej diecie;P a otreby co z tego ze kaloryczne jak na trawienie dzialaja super! wiec na jedno wyjdzie;P blonnik lub chrom jakbym kupila to by mama mnie do psychiatrycznego zawiozla:/ musze wyrzucic smieci;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to płatki albo otręby:P ja dzisiaj zjadłam mleko z otrębami, troche sałatki, potem zjem kalafior a na kolacje tą sałątke, a liczyć mi się nie chce. wydaje mi się ze maaało tego jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo jest tego malo:) kalafior dobry i malo kcal. ostatnio jednak zamienilam go na brokuly:) ps. ryz juz w kontenerze:) hiehie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) u mnie w domu się przyzyczaili :P cieszą sie i w ogole, bo kiedyś wazyłam 90kg :/ no i smieją sie ze teraz to tana w utrzymaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×