Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a ja jestem księdzem

BaDaNiA TaRcZyCy

Polecane posty

Gość a ja jestem księdzem

Witam! Jakie badania powinno się wykonać, aby sprawdzić czy choruje się na NIEDOCZYNNOŚĆ TARCZYCY. Chcciałabym wykonać te badania prywatnie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili127
idz do przychodni swojej, do lekarza ogolnego ( internisty) i powiedz ze chcesz takie badania, da ci skierowanie do przychodni endokrynologicznej a w tej przychodni ci dadza skierowanie na badanie, jesli pojdziesz prywatnie do endokrynologa to oczywiscie zaplacisz ale badania zrobia ci od razu i wyniki beda po 2 tyg ( ja sie lecze na nadczynnosc tarczycy niestety w przychodni endo nie prywatnej i czekam na takie badania pol roku! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka_
Lili127,prosze,napisz jaka jest twoja przemiana materii przy nadczynnosci tarczycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzustka
poziom hormonów TH4, TH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doorota
badanie: pobranie tsh,dożylnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsjfdf
czy wynik TSH=1 oznacza ze juz wszystkoz tarczycą ok? endokrynolog twierdzi ze to wystarczy,ze nie z powodu tarczycy wypadaja mi wlosy i tyję??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez chcialam sie wlasnie o to zapytac. U mnie np.lekarz wykryl lekkie zapalenie tarczycy.Przepisal mi lek Eythyrox 50.Za miesiac kazal mi przyjsc do kontroli.10 dni przed kontrola musze zrobic ponownie badanie hormonów tarczycy.Ostatnie wyniki hormonow mialam bardzo dobre.Teraz odkad biore te tabletki zauwazylam,ze mam o wiele lepsza przemiane materii. Prosze,powiedzcie mi czy cos z tymi hormonami moze sie zmienic?Bo ja nie wiem na co sie nastawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doorota
pewnie ze jest dobry,bo TSH jest od 0.27 do 4,5..:)wiec jest ok..ja mialam kiedys 5,9 ale po diecie i hormonach mam 3,14;)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doorota
do BEatkaaa..jja przypadkowa miałam odkryta niedoczynnośc tarczyce,od kiwetnia biore tabletki + dieta schudłam 5 kg,przemiana materii jest doskonała,przynajmniej w moim wypadku;)))wiec sie nie martw,a od tego czasu nie przytyłam,choć nie oszczedzam sie czasami..:)pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi chodzi o to,czy zapalenie tarczycy po zastosowaniu leku Euthyrox N50 nie zamieni sie w niedoczynnosc lub nadczynnosc tarczycy????Prosze,napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doortoa
nie,to przeciez nierealne,niedoczynnosc lub nadczynnosc nie bierze sie z zapalenia,przeważnie ma podłoze genetyczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wynik tarczycy to TSH wynik 0,516 czy ktos mi powie czy to dobry czy zły wynik,z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed braniem tabletek wyniki na hormony tarczycy mialam takie: TSH3 0.744 (min 0.4,max 4.0) T3F 2.6 (min 1.5,max 4.1) T4F 0.91 (min 0.8,max 1.9) A teraz mam takie wyniki po braniu leku Euthyrox N50: TSH3 0.039 (min 0.4 max 4.0) T3F 3.0 (min.1.5 max 4.1) T4F 1.2 (min 0.8 max 1.9) Czy ktos z was moglby zinterpretowac moje wyniki??Bardzo o to prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×