Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mlecznaczekolada

Błonnik i chrom.

Polecane posty

Błonnik jak wiadomo reguluje pracę układu pokarmowego oraz zapewnia uczucie sytości. Chrom zaś hamuje apetyt. Interesują mnie wasze doświadczenia związane z tymi suplementami podczas odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błonnik mi nie pomogl
a chrom owszem,bralam 40 tabletek i przestalam jesc slodycze, ale mozesz kupic błonnik z chromem,moze dobry,to moja opinia,na kazdego dziala wszystko inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczególnie interesuje mnie reakcja waszych organizmów na suplementację chromem,ponieważ nieustannie miewam ochotę na czekoladę,ciasta i ciasteczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość volga_jasnowidzaaa
mleczna czekolada..przy takim wzroscie i wagdze martwisz sie o ciasteczka:O pewnie wygladasz jak cień człowieka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość volga_jasnowidzaaa
nie no spoko rozumiem, ze mozesz miec taka budowe ciala myślałam ze dalej chcesz sie odchudzac nawet jak zjesz te ciasteczka to raczej nie wpłynie na twoja wage jak zgrzeszysz raz na tydzień:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję błonnik z ananasem + chrom w tabletkach z Biogarden, właśnie skończyłam jedno opakowanie. Trochę pomaga opanować apetyt na słodycze, dzisiaj np. syn otworzył czekoladę i nie zjadłam ani kawałka. a na słodycze to ja łakoma jestem, oj jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję błonnik z ananasem + chrom w tabletkach z Biogarden, właśnie skończyłam jedno opakowanie. Trochę pomaga opanować apetyt na słodycze, dzisiaj np. syn otworzył czekoladę i nie zjadłam ani kawałka. a na słodycze to ja łakoma jestem, oj jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSSISIk
Agnissia to ty jesteś super, a próbowałaś ich chrom z CLA, bo ja myślę kupić, ale kosztuje 30 zł, nie wiem czy warto? http://www.biogarden.pl/produkt16.htm Czy może zostać przy błonniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika12222
a nie możesz sobie wypróbować co u ciebie lepiej działa? ja tam lubię CLA z chromem, ale to zależy jaki Ty masz problem, czy lubisz słodycze, czy cały czas podjadasz...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasisko123
ja też się podpisuję pod biogarden tym z CLA i chromem i ananasem. u mnie jest problem ze słodyczami i drugi z cellulitisem, a czytałam że CLA działają na cellulit. Ile w tym prawdy? właśnie sprawdzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję chrom z inuliną firmy oleofarm. Według mnie jest to bardzo skuteczne połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o błonnik proponuję aptekapodsmokiem.pl/blonnik-jablkowy-150-g.html. Bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola87aaa
Ja też biorę ale błonnik ananas + chrom delfarma naturalnie. Działa dobrze, bo nie jem już tak dużo jak wcześniej i nawet nie mam ochoty na dojadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka1115
Hej Ola, ja też kupiłam ten błonnik w aptece Olmed. Super sprawa, bo od razu mniej jem. Teraz czekam aż waga zleci w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalka11
Ja mam problem o dbanie o moja wage, bo jednak nie mam czasu nawet na cwiczenia. Moja przyjaciolka polecila mi blonnik z anansem delfarma naturalnie i jem przed kazdym posilkiem. rzeczywiscie pomaga, bo o wiele mniej spozywam np na obiad i kilogramy spadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×