Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful and adorable woman

Bo w nas jest seks!Niech wreszcie się ujawni -Czyli odchudzanie od 1 sierpnia

Polecane posty

Wiem,wiem! Nie chętnie tu wchodzicie.Możecie przecież założyć własny temat.Wiem! Okropnie i karkołomnie wygląda przeczytanie tych wszystkich moich żali.Ale ja się nie poddam i spróbuje nie dopuścić do tego aby mój post umarł śmiercią naturalną! Kochane zaczynamy się odchudzać! Bo nie chcemy aby ludzie na ulicy na nas krzywo patrzyli ( a z resztą kogo to jednak obchodzi?) Bo chcemy aby nasze życie było udane Bo pragniemy wyglądać młodziej, lub odpowiednio do swego wieku Bo nie interesują nas diety typu 30 kg w miesiąc Bo pragniemy być zdrowe I właśnie dlatego ja nareszcie się obudziłam.Chociaż ważę 85 kg do tej pory nie przeszkadzało mi to puki nie spotkałam starszego ok. 50 pana , który powiedzial mi : Ależ jesteś gruba!Wyglądasz jak słonica!Zamiast jeść lody powinnaś jeść sałate! Twoje palce są grubsze niż - Wtedy się zdenerwowałam i dość humorystycznie podeszłam do sprawy - Jeśli od tego co mam na myśli to nie dziwię się,że robi mi pan awanturę na środku ulicy.Żegnam. Jednak po przyjsciu do domu coś mnie tknęło.Ściągnęłam jeansy i modną bluzkę, związałam włosy i podeszłam do lustra.I rzeczywiście : Obwisłe nieco piersi, 4 opony na brzuchu, cellulit na grubych udach i obrzmiałe ramiona.Stanęłam na wagę - 85 kg! ! ! Boże! TO przecież niedorzeczne.W tak młodym wieku moja waga wskazuje 85 kg ? Przecież mój tata tyle waży!Pan po 50-tce. Dlatego zakładam post dla nas kochaniutkie i słodkie grubasy (bo pamiętajmy nie odchudzamy się dlatego,że nienawidzimy naszego ciała tylko po to aby czuć się lepiej i nie męczyć się przy wchodzeniu po schodach). Więc słoneczka dieta 1000 kcal i ruch. Tylko to jest nas w stanie uratować. Chętnycha (panie i panów również) zapraszam gorąco , ciepło i serdecznie! A ten temat uważam za _________________🌼____________________ OTWARTY :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie
bomba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze powodzenia! Na pewno sie uda, sek w tym zeby przez pierwsze 2-3 tygodnie nie stawac ciagle na wage i oczekiwac nie wiadomo czego. Ja sie nie odchudzam, troche tylko cwicze dla zachowania jedrnosci ;) Ale jakies 2 lata temu tez sie wzielam za siebie i schudlam 8kg. Niby nie duzo, ale dla kogos dosc nieskiego i ogolnie malego to ogrom. Teraz moj chlopak mowi, zebym nie chudla juz bo nie bedzie mial mnie za co lapac i po czym klepac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się dołączam:) 164cm, 65kg, 18 lat. Ostatnio schudłam juz dyszkę, czas na drugą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sablnka
cześć!Ja też się przyłączam. Dieta 1000 kcal jest ponoć super :) i nie powoduje efeku jojo.Zaczynamy od 1 sierpnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madeleine
cześć :D również dołączam się do Was :) mam 19 lat, 171 cm wzrostu a ważę.. nawet ni wiem ale cos koło 68-70 kg-jak się dowiem to dam znać :) mój cel to najchętniej 58 kg ale wystarczyłoby mi 60 :) pozdrawiam wszystkie Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga wonderful and adorable woman, czy mozesz nam napisać ile masz lat? :) zastanawiałam się tez dobrym pomysłem było by podanie tez naszych wymiarów (?) :) i jeszcze jedno: znacie moze sprawdzony żel/krem/balsam przeciw skórce pomarańczowej? jesli tak to podajcie również ceny jesli sie orientujecie::) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam lat 17 :) SZOOOK :) NO NIE ? Hmm krem ? Na pomarańczową skórkę? Bardzo dobry jest krem NOREL antycellulitis/antyrozstępy. Ładnie wygładza skórę , ma dobra konsystencję i ładny zapach. 400 ml kosztuje 32 zł w Aptece ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge pisać do ciebie w skrócie \" woman\"? :) tak było by o wiele prosciej jesli nie będzie ci przeszkadzać :) a używałaś go może? po jakim czasie zauważyłas poprawe? co do twojego wieku to szoku nie przezyłam :) prawde mówiąc myslałam ze bedziesz mieć około 19 -22 lat :D ale wiek o niczym nie świadczy:) a co z tymi wymiarami? będziemy je pisać ? bo jak cos to musze poszukac centymetra:) skąd jesteś woman? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edita
Hey kobitki! Od 1 sierpnia tswż przyłączam się do Was. Ale ja zaczynam na 2 tyg. na samych owocach i warzywach jechać a potem 1000 kcal. Podobno w miesiąć schudnie się tak 4 kg najmniej. oby tylko poskutkowało. Ajjj no więc tak ja mam 152 cm i waże 48 kg. Chciałabym tak do 40 dojechać czyli z 8 kg w dół. Z Waminapewno nam się to uda i będziemy szczupluteńkie . Acha zapomniałabym o rowerku, na którym jeżdze mówie Wam to pomaga i spala kcal. Pozdrówka wytrwamy papapa za 2 dni do dzieła1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolaaa
Czesc Dziewczyny!! Ja tez sie chetnie przylacze jesli mozna..?? Mam 21 lat, 174cm wzrostu, a waga..hmm.. ostatnio sie nie waze bo wiem ze przytylam i tak na oko jest ok.74kg To jak, moge sie dolaczyc?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcąca niemożliwego
women, napewno Ci się uda ja na 1000kcal przez 3,5 miesiaca schudłam z 84kg do 67kg, teraz się troszke zaniedbałam tak ok. miesiąca, waga podskoczyła do 72kg :( ale już na dzień dzisiejszy odzyskałam 68kg :D mam 21 lat, 175cm i dążę do 58kg... życze powodzenia i duuuużo wytrwałosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok co do tych centymetrów to się zmierzyłam i o to wyniki : 96/74/96 dodam ze 96 w biodrach to nie jest moje najszersze miejsce bo troszke niżej mam 105 cm i to jest moje najszersze miejsce. najbardziej zalezy mi właśnie na tym obszarze i talii podajcie swoje wymiary i swoje najszersze mmiejsce- tak bedzie lepiej później sprawdzac ile schudłyśmy :) co do mojej wagi to zważe sie jutro na czczo :) pozdrawiam nowe Kolezanki z forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko odnośnie tego jak ustaliłyście ile chcecie ważyć? patrzyłyscie na wskaźnik BMI? myślę na ile się zdecydować przy wzroście 171cm... co radzicie? ps. czy ziemniaki tucza? bo słyszałam dwie różne opinie :/ ps2. co robic czy nie miec ochoty na słodycze? czy \"łykanie\" tabsów z cynku pomaga? ma jakies skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemniak ma ok 75 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie!:) Czytam ten topic od rana ale dopiero teraz znalazłam chwilkę, by napisać coś od siebie! Jeśli pozwolicie, to chciałabym się do was dołączyć! Nic nie skutkuje tak dobrze jak grupa i jej wsparcie w trudnych chwilach! A teraz kilka słów o mnie: walkę z niechcianymi kilogramami rozpoczęłam dokładnie rok temu! przez 1,5 miesiąca zrzuciłam 15 kg! wiem, że to za dużo w tak krótkim czasie ale nie byłam świadoma tego, że \"zeszło\" ich aż tyle! startowałam od 85 kg! we wrześniu 2004 r . ważyłam już 70 kg! moja dieta? piersi z kurczaka i ryby gotowane na bulionie, jogurty odtłuszczone, warzywa i owoce! i czerwona herbata! nic więcej! od września ubiegłego roku do chwili obecnej ubyło jeszcze 5 kg-bez żadnych rygorystycznych diet-tylko ruch i ćwiczenia! nadal jednak zdrowo sie odżywiam, zero smażonego, czasem jakieś słodkości, unikam alkoholi i napojów gazowanych. Obecnie, przy wzroście 168 cm, ważę 65 kg, a moje wymiary to 100(biust)-75(talia)-103(biodra w najszerszym miejscu)! Chciałabym pozbyć sie jeszcze tych 5 kg, a przede wszystkim 5 cm z talii i 3 z bioder! Zamierzam w dalszym ciągu zdrowo sie odżywiać i dołączyć do tego duuuuużo ruchu bo inaczej zacznę tracić na wadze ale z całości a biust chciałabym by pozostał na swoim miejscu ;) Jeśli macie jakieś pytania dotyczące ćwiczeń, kalorii itp - chętnie odpowiem! Przez rok nauczyłam sie wyjątkowo dużo z tej materii! Pozdrawiam i życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziemniaki nie tucza jesli sa spozywane bez sosow i roznych innych dziwnych rzeczy ;) maja duzo blonnika wiec szybko zapychaja ;) Cynk napewno Ci nie zaszkodzi, napewno mozesz jeszcze lykac chrom, na niektorych dziala...;) Co do wagi to ja zmierzam do 58kg bo w takiej wadze dobrze sie czulam :) moje bmi niby jest jeszcze w normie, ale co z tego jak sie zle czuje sama ze soba?? Wydaje mi sie ze kazdy wedlug uznania dazy do takiej wagi aby czuc sie ok i sie sobie podobac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Tolaaa tylko ze ja nigdy nie ważyłam 58-62 kg i nie wiem jak to jest- jak bym wyglądała (?) ale co proponujecie przy moim wzroście 171 cm? do glamorous_girl witaj:) ile masz lat? jakie ćwiczenia jakbardziej Ci pomogły/ jakie sporty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleine- w sumie ciezko powiedziec ile powinnas wazyc bo to jest sprawa dosc indywidualna i kazdy przy wzroscie 171 i wadze, zalozmy, 55kg bedzie wygladal inaczej. To zalezy od budowy, genetyki i wielu innych rzeczy.Jedno jest pewne, ze bez diety i bez cwiczen ani rusz! :) Z cwiczen jakie ja moge polecic na spalenie tluszczyku to biegi(nie za szybkie), szybki marsz(super rezultaty), rowerek oczywiscie, i rolki :) Tak naprawde jesli bedziemy systematyczn to nie ma szans zeby nie schudnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETICZEK
czesc ja tez zaczynam od 1 sierpnia bede z wami dążyc po raz kolejny do celu:) mam 25 lat 164 cm i 70 kg;/ koszmar:) chiłabym do pazdzienika (w 2 miesice zrzucic 10 kg:) ciekawe czy mi sei uda zaczynam co miesiac ale mzoe tym razem jzu od dzis walcze oglarniczyłam jedzeni zapisałam sie an arobik jedze na rolkach rower i mzoe bieganie:) mi sie uda teraz zrealizowac najwazniejsze aby soort był połaczony z dieta ale nawazniejesz z mojego doswiadczenia to PIC DUUUUUUUUUUUUZZZZZZZOOOOOOOOO WOOOOOOOOODYYYYYYYYYYY :) TYLKO TO POMOZE NAM ZRZUCIC KILA KILOGRAMÓW:) OKI BEDE MOWIC O MOJCH REZULTATACH :) KIEKAWE KIEDY PIERWSZE KILO SPANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleine:mam 21 latek! co do ćwiczeń - przez 2 miesiące, 3 razy w tygodniu chodziłam na zajęcia aerobicu ale... nie uważam żeby coś mi pomogły! generalnie nudziłam się tam, ciągle powtarzaliśmy te same ćwiczenia, a ja choć się przykładałam po takim treningu nie czułam bolących mięśni! ppotem zrezygnowałam i zaczęłam ćwiczyć sama w domku, 5-6 razy w tygodniu (wtedy gdy miałam czas)! to były zestawy cwiczeń ułożone na podstawie różnych gazetek typu Super Linia i Shape. 15 min poświęcałam an rozgrzewkę i cwiczenia z hantlami, 30 min na brzuszek i 15 min na nogi, pupę i biodra! po miesiącu takiego ćwiczenia ubyło mi 5 cm w talii! od 1.08 wracam do moich ćwiczonek! zajrzyj na stronkę www.modeling.pl - znajdziesz tam naprawdę wiele ćwiczeń!na każdą partię ciała! stamtąd też czerpałam inspirację do ćwiczeń!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×