Odpowiedz na ten temat

Boję się cokolwiek jeść :(

• gość 2018.10.03 [11:20]
    Hej usmiech.gif muszę schudnąć 12 kg. Odkąd zaczęłam odchudzanie boję się jeść cokolwiek. Po każdym posiłku wpadam w histerie, że może niepotrzebnie zjadłam. Chciałam zjadać około 1200 kcal, ale i tak wychodzi tego mniej. Boję się, że nigdy nie schudnę. Zrezygnowałam z obiadów i słodyczy. Jem rano chleb żytni z jakimś niskokalorycznym dodatkiem, później jakąś surówkę lub owoce i pije dwie kawy z mlekiem 0%. Mam niewiele ruchu, codziennie wychodzi ok. 4 km spaceru i platforma wibracyjna 10 minut dziennie, ale po za tym nic a nic nie ćwiczę. Czy Wy też macie takie jazdy z jedzeniem czy to ze mną jest coś nie tak? usmiech.gif
  • gość 2018.10.03 [11:28]
    Prawda jest taka ze zeby schudnac trzeba jesc oczko.gif ... ale jesc z glowa.
    Ja mocno odraniczylam weglowodany (zarowno slodycze jak i owowce i ziemniaki/makarony/ryz/chleb). Jem duzo bialka i zdrowe tluszcze, warzywa i chudne mniej wiecej 0,5kg na tydzien. Tempo moze nie wali na kolana oczko.gif ale od maja schudlam juz 11kg... i mam zamiar zejsc jeszcze 10kg usmiech.gif
  • gość 2018.10.03 [11:30]
    A 1200kcal to stanowczo za malo, klania sie jojo po zakonczeniu oczko.gif
    1800kcal (ale madrych kalorii) to minimum zeby zdrowo schudnac usmiech.gif
  • gość 2018.10.03 [12:25]
    Dziękuję za odpowiedź i gratulacje usmiech.gif piękny wynik usmiech.gif szczerze mówiąc myślę żeby unormować to jedzenie do tych 1200 lub jak piszesz 1800 kcal i już zawsze tak jeść. Tylko zastanawiam się czy 1800 kcal przy moim trybie życia nie będzie za dużo. Planuję jeszcze siłownię 2x w tygodniu na początek, ale zobaczę jak się będę wyrabiać z czasem. A możesz powiedzieć z jakiej wagi startowałaś, do jakiej mniej więcej dążysz i co planujesz jak już osiągniesz oczekiwany rezultat? Czy będziesz nadal odżywiała się w taki sposób jak teraz?
  • gość 2018.10.03 [12:27]
    Aha, teraz już doczytałam, że planujesz zrzucić jeszcze 10 kg. usmiech.gif
  • gość 2018.10.03 [12:34]
    Z taką dieta to wróżę szybkie jojo i rozwalenie sobie metabolizmu.
    A jak się boisz jeść to proponuję psychologa. Za tydzień rąk się rzucusz na jedzenie i będziesz jadła aż cię brzuch będzie bolał. I nie pisze tego złośliwie tylko sama dobie robisz krzywdę.
  • gość 2018.10.12 [03:28]
    Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi i myślę że już nic innego nie będziecie stosować.
    Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo.
    Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia i błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!.
    Gdyby jakiekolwiek tabletki działały to ludzie byliby szczupli.
    Zdrowa konsekwentna kuracja naturalnymi ziołami Tybetańskimi i zdrowa dieta jak najbardziej ale tabletki? po co sobie niszczyć żołądek dla i tak szybkiego efektu jo-jo .
    Różne diety typu:
    dieta proteinowa dr Dukana, dieta 1000 kalorii ,dieta 1200 kcal, dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe.
    Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych ziół w postaci suszu a nie chinskich tabletek czy proszków udających tylko oryginalne Tibetan herbs.
    A inne tabletki i proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp to bardzo TOKSYCZNE trucizny.
    Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu.
    To naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre odżywianie.
    Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”.
    Ja ostrzegam przed chemią i z własnego doświadczenia namawiam na kurację ziołami Tybetańskimi, ja naprawdę przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc właśnie Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu mocno podkręciłam swój metabolizm i dużo schudłam poprawiając zdrowie oraz komfort swojego życia.
  • gość 2018.10.12 [03:30]
    Wszystko zawiera cukier tez sie boje

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...