Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja jestem anty

bulimiczki

Polecane posty

Gość ja jestem anty

Jestesmy na forum, kazdy tutaj ma prawo do swojego zadania i ma prawo je wyrazic, moj post traktuje o bulimii a wlasciwie nie samej chorobie a bulimiczkach ktorych sie brzydze - tak brzydze! Wg.mnie bulimiczki to puste lalki, ktorymi steruja media, nie sa to biedne ofiary (jak sie niektorym wydaje), sa to poprostu slabe psychicznie "marionetki", ktore daly soba posterowac, rzygaja (i tu przepraszam za jezyk) bo sa slabe, nie chce sie im cwiczyc, ruszac, stosowac diety...ida na latwizne !!! bo o ile latwiej zwymiotowac obiad niz go "wycwiczyc" na silowni. Sterowane kolorowymi czasopismami i Mtv zmieniaja sie w ludzkie wraki, poprostu smieci :-o Dziekuje za uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie napisałas to co myślisz:) Ja tam wole jeddnak poćwiczyc,masz racje:) Ale bulimia to chyba choroba równiez psychiczna wiec ciezko z nią walczyc,jezeli ktos ma słabą psychike,myśle,ze tym ludziom trzeba pomagac,tylko,ze tu same dobre checi nie pomogą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna
Kobieto nie wiesz co mówisz....Często jest tak,że one i ćwiczą i stosują diety,ale chwila słabości i rzygają......Wiesz ja po moich przejściach uważam,ze łatwiej jest wyćwiczyć niż wyrzygać.....to jest taki psychiczny ból,a później i fizyczny....szkoda pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reakcja na
racja! głupie lalki. nie mają kontroli nad własnym ciałem. słabe są i bez charakteru. ja od kilku lat trenuję: siłownia , róznego rodzaju zajęcia aerobowe i wytrzymałosciowe. nie przeszkadza mi to przy najmniejszym stresie najeść się i wymiotować. od lat jest ze mną . odchodzi na jakiś czas i prędzej czy później wraca - moja bulimia. pozdrawiam. gupia lalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guciaw
owszem...masz racje..ale są 2 grupy bulimiczek tzw.puste laleczki które chcą miec tą bulimie...rzygają...odchudzają sie...i chwalą sie tym ze mają bulimie..robia wokół siebie duzo szumu.. są tez te prawdziwe...o których sie nie wie-bo sie ukrywają..wstydzą sie siebie..tego co sie z nimi dzieje..nie chcą zeby ktokolwiek o tym wiedział..a jak sie otwierają to robią to tylko dlatego ze juz sobie z tym nie radzą..chcą sie uwolnic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulima ma malo wspolnego z odchudzaniem, autorze watku... odchudzanie to tylko widoczny na zewnatrz objaw. przyczyny sa o wiele bardziej zlozone. a czemu odchudzanie? a z powodu niskiej samooceny i checi skompensowania strat poniesionych w wyniku atakow. nalog, uzaleznienie jak kazde inne. mowi ci to psycholog kliniczny in spe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze watku prosze zebys najpierw poczytal o zaburzeniach odzywiania a pozniej ocenial.......... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj dziewczynko, oby to cie nigdy nie spotkało.... brak bliskiej osoby, z czym chory nie potrafi sobie poradzić brak samoakceptacji konflikty rodzinne zaburzenia mechanizmów samoregulacji i samokontroli uszkodzenie ośrodka sytości w mózgu emocjonalne zaniedbanie dziecka w dzieciństwie ? czy to ich wina... zadna bulimiczka nie chce miec bulimi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZENADA
puste lalki ???- no coz nie ktorzy nie wiedza o czym mowia i mowia po to by cos powiedziec podczas gdy nie maja nic do powiedzenia hahhaha , wiem duzo o tym jestem bulimiczka i bardzo madrym czlowiekiem i nie wiele mam wspolnego z pusta lalka ...ech co ja sie tu bede tlumaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mince
pewnie nie masz doswiadczenia w tym temacie wiec sie nie wypowiadaj!gdybys choc troche doswiadczyla tego bólu jakim jest bulimia na pewno bys inaczej spojrzala na te sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy bylas kiedys tak zdenerwowana i tak zalamana czyms ze na sama mysl o tym co sie stalo wymiotowalas... U mnie sie tak wlasnie zaczelo. Nie chcialam tego ale to sie nie dalo kontrolowac. Bylam glodna wiec jadlam ale jak tylko skonczylam i zaczynalam wracac myslami do tego co sie wydarzylo to od razu wymiotowalam. Dzieki mojemu narzeczonemu wyszlam z tego ale musialam duzo sie napracowac bo organizm sie przyzwyczail do wymiotowania...wiec nie wydaje mi sie ze tak dokonca to byla moja wina i nie wydaje mi sie ze jestem jakas tam glupia malolata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmazynowa laleczka
Puste lalki? Nie ma to jak wrzucić wszystkich do jednego wora, co? Przepraszasz za słowa. Przeproś z gory lepiej za cały post. I właśnie to nazywa się pustotą- ocenianie ludzi pod grą pozorów, nie znając ich problemów. Nie wiesz jak to jest. Jednak się wypowiadasz. Owszem każdy ma prawo do swojego zdania, lecz zastanówmy się. Dlaczego bulimiczki to robią? Może w taki sposób uwalniają z siebie wszystkie emocje? Niektórzy palą papierochy, inni chodzą na siłownie, inni zabijają ludzi, a jeszcze inni wymiotują. Ludzie są różni. Szkoda tylko, że wszyscy dookoła nie potrafią spojrzeć na innego człowieka bardziej wyrozumiale, nie oceniając go bez wcześniejszej rozmowy. Ale ja świata nie zmienię... niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puste lalki?myslisz ze to sie robi tylko dla wyglądu?to jest zajadanie emocji,stresu,problemów,niskiej samooceny a potem wymiotowanie w celu rozłądowania napięcia,wyrzucenia zalu,złości,smutku.nie zrozumeisz tego NIGDY!twoj pogląd jest smutny ale i bardzo pusty.obrazasz nas. po prostu nas obrazasz.nie zaczleam sie odchudzac bo widzialam w gazecie chuda modelke!!!chcialm sie odchduzic zeby uczynic swe zycie lepsze(zludnie oczywiscie) meic nad czyms kontrole. ale to bezsensu tutaj to ci to tlumaczyc.zycze ci tylko abys nigdy nie spotkala sie z takim pieklem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FranzKafka
A co ty możesz kurwa o tym wiedzieć?Pffffff! Nie masz pojęcia jak to boli psychicznie i robisz to po to żeby sobie ulżyć, żeby rozładować emocje, które tłumisz w sobie przez cały czas... I życzę ci zachorowania na bulimię, żebyś się przekonała jak to jest naprawde:( ŻEANDA ŻENADA Beznadzieja Brak mi słów po prostu na debili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghj
puste lalki?!...lolitka jestes psychiatra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia18
wolałabym być pustą lalką niż bulimiczką . A jeśli mam oba to wole samą pustą lalke i zdjąć z siebie Ciezar bulimii.. Bulimia to coś czego nienawidze najbardziej na swiecie i boli 100 razy bardziej niż Twoje słowa . ps. tez cwicze . i tak sie u mnie zaczelo niestety po cwiczeniach za szybko słabłam i traciłam przytomnosc, wiec zaczelam zygac. Lenistwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A16
Zgadzam się z Żenadą. Bulimiczki to puste lalki? Post zalożycielki świadczy o kompletnej nieznjomości temtu...Brak mi słów. Cierpiałąm kiedyś na anoreksję- teraz przerodzilo się to w głodówki z naprzemiennymi "atakami" obżarstwa i bulimii... I z całym szacunkiem - nie uważam się za pustą lalkę. To choroba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulimiczka od wielu lat
jestem najlepiej wykształconą osobą w całej mojej bliższej o dalszej rodzinie, właściwie nie znam nikogo spokrewnionego ze mną z dwoma dyplomami renomowanych uczelni, a i z jednym nie ma ich aż tak wielu oczywiście ak jak poprzedniczki nie uważam się za pustą lalkę zresztą zdaje się, że wreszcie z tgo wyszłam, ale dlatego, że za bardzo się boję konsekwencji w postaci problemów ze zdrowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj Głupia \"ja jestem anty\" nie cierpie ignorantów zanim cos powiesz o poczytaj troche moze sie czegos dowiesz bulimmia to choroba psychosomatyczna ale ty pewnie jestes tak tempa ze nie wiesz co to JAK CHCESZ sie dowartosciowac to moze w inny sposób !!!!! A PO JAKA CHOLERE ZAKŁADAC TOPIK O CZYM O CZYM SIE NIE MAM POJECIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie psychiatra (a szkoda), bede psychologiem :) jak ukoncze studia teraz jeszcze jestem tylko psycholem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iduś.
Idą na łatwiznę?! O lol. A próbowałaś kiedyś wyrzygać śledzia z czekoladą?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iduś.
Przepraszam, ale nie mogę powstrzymać się ze śmiechu, osz kurwa, no nie mogę, lol, i my niby jesteśmy puste, o kurwa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puste laalki!!!dziewczyny ja mam medale mistrzostw polski międzynarodowe w tenisie ic o ztego osiagnelam sukces mam bulimie nie zygam ale wAGA MI SKACZE OBAJDAM SIE ALBO BULIMIA LBO WCHODZW ANOREKSJE POTRAFIE WALCZYC JAK CHCE ALE TO CIEZKA CHOROBA I NIECH NIKT NIE PISZE ZE TO PUSTE LALKI BO TO KOBIETY Z PERFEKCJA I WYKSZTALCONE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie pogadam z kimś,kto tkwi jak ja w bulimii.Możę razem będzie razniej?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula80
Chyba autorka trochę popuściławodze fantazji. Dziewczyno, czy Ty znasz problem? Znasz w ogóle jakąś bulimiczkę? Nie znasz- bo one tego nie pokazują na zewnątrz.. Ukrywają się.. Znasz może tylko takie, które zrobiły to raz czy dwa i trąbią wszem i wobec jaki jest ich sposób walki z nadwagą. Czy tak samo wyrazisz się dziewczyno o innych uzależnieniach? Narkomani/alkoholicy- ""to puste ofiary, słabe psychicznie "marionetki", które dają sobą sterować"", bo np. nie mają na co wydac kasy- tylko na narkotyki i alhokol?? Trochę poczytaj- dopiero sprobuj ułożyć sobie w główce jakiś osąd na dany temat.. i później w kolejności masz publiczne wygłaszanie/wypisywanie tego. Ps. Już były chyba podobne uwagi. Zatem dziewczyno- to też Tobie powinno dac do myślenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka sama zapewne
ma jakis nalog ..czyzby to byly papierosy ?? i nie umiesz przestac pali?? boshe ale pusta slaba psychicznie lala. zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna
I bulimiczki wcale nie są takie chude....Dlatego to nie jest sposób na odcuhdzanie jak mogłoby się wydawać....Bo czy jesteś w stanie zawsze wszytsko co do cna wymiotować?? Ja z tego nieprzymemnego bólu podczas wymiotów rezygniwałam czasami i wtedy tyłam.....albo masz maksymalne zły humor widzisz czekoladę w domu,ale obiecałaś sobie,że koniec z obrzarstwem,a musisz dbać o linię,bo jak będziesz tłusta to już w ogóle koniec świata.......i sięgasz po całą czekoladę,bo wiesz,że ją wymiotujesz i znowu wszystko będzie ok. Takie myślenie......Idziesz do toalety....katujesz swoje gardło,a tu nic...nie jesteś w stanie wydobyć z siebie tego "łajna".......płaczesz,bo czujesz się brzydka,samotna,brudna.......... Dziewczyno zanim coś napiszesz przemyśl to i nie chodzi to o to czy kogogś obrażasz czy nie,bo mnie akurat Twoje zdanie nic nie obchodzi,ale ośmieszasz się swoją niewiedzą............I potwierdzam,że bulimiczki to silne,wykształcone kobiety....Tak jest ze mną jestem silna w życiu zawodowym i na innych płaszczyznach życia, nie jakaś bojąca się szara myszka,ale gdy zamykają się dzrzwi łazienki.........to jest silniejsze ode mnie.......Jestem najlepszą studentką na roku renomowanej uczelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, biedna ,znam ja ten ból...a rano uczucie spieczonych ust i myśl ,że wstaję z pustym żołądkiem i mogę zacząć od nowa,a tym razem dopilnuję sie i nie obeżrę....po czym wieczorem rozpacz wymiotów i przygnębienie...istny dół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zgadzam z autorka- te ktore pisza na frum o bulimi to w wiekswosci lenie. te z prawdziwym problemem psychiczna nie przesiaduja tutaj i nie pisza jakie sa biedne, tylko cierpia w samotnosci; bulimia, anoreksja ... to ukrywanie sie. a nie pisanie na forum, ze sie objadla a potem wyzygala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×