Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matyldazie

catering dietetyczny Optimal Fit

Polecane posty

Hejka! Jest ktoś z Krakowa? Bo potrzebuje pomocy! :D Myślę o tym, żeby przejść na dietę i zamówić sobie catering dietetyczny bo z tym najlepiej będzie mi zrzucić zbędne kilogramy, tylko że nie wiem jaiki wybrać ;( dużo dobrych opinii słyszałam na temat Optimal Fit: że smaczne jedzenie, różnorodne, dobrze przyprawione itd aczkolwiek pytanie do Was. Czy ktoś z nimi jada? Macie jakies inne godne polecenia cateringi? Dajcie znać, licze na Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdax

Ja z nimi jadam od dwóch tygodni. A coś konkretnie chcesz wiedzieć? Nie wiem czy pomogę bo ja mam akurat diete optimal bez ryb 1500kalorii (nie cierpie ryb bleeeh). Ogólnie to w sumie daje 4/5. Narazie za dużo powiedzieć nie mogę bo to dopiero początki ale już kilogram na minusie. Mogło być więcej ale...poległam w tłusty czwartek xDDD  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okoks

Ja jestem wierna Optimal Fit, swietny catering i mają naprawde dobrą oferte dla stałych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana

U mnie się sprawdził, nie miałam czasu robić jedzenia do pracy, więc ciągle podjadałam, ale wybrałam pakiet office i widze różnicę po sobie, jestem mniej senna, bo jem wartościowy posiłek w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka

Ja dopiero zaczynam bo to mój trzeci dzień z nimi i tak sobie weszłam poczytać opinie czy to rzeczywiście mnie się trafia jakiś taki dobry, świeży zestaw czy to norma w tym cateringu. No cóż, dobrze wiedzieć, że opłacało się zamówić długoterminowo od nich jedzonko skoro jak mam takie dobre rzeczy jeść przez najbliższe tygodnie:) Jak już zrzuce troszkę ciałka to pewnie zamówie od nich tę wersję do pracy co koleżanka wyżej polecała bo widziałam w galerii na stronie fajne te posiłki. Kto nieregularnie w pracy je reka w gore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maretti

Optimal Fit to klasa sama w sobie. Jestem już dosyć długo klientem różnych cateringów pudełkowych, ale ten z optimal to chyba jeden z lepszych. Podoba mi się u nich brak monotonii i smak na bardzo wysokim poziomie. Wszystko jest bardzo zróżnicowane i pożywne. Nie zdarzyło mi się jeszcze doświadczyć jakichś nieprzyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omnia19

Bardzo dobra dieta pudełkowa, która jest dowożona także w okolice Krakowa. Było mi ciężko znaleźć jakaś sensowną dietę, co będzie smaczna ale i nie zbankrutuje za dowóz do mnie na wieś 😉 Wyszczupliło tylko mnie, nie mój portfel a dostawa jest zawsze o czasie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss

Bardzo dobry catering - otrzymuje w Wieliczce i jest to naprawde totalna wygoda, odczuwam dużą poprawę w funkcjonowaniu i kondycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palkerson

Polecam Optimal Fit. Dieta wysokokaloryczna sprawdza się w moim przypadku gdzie jest duży wysiłek fizyczny. Jeśli chodzi o smak i różnorodność to są chyba najlepsi na terenie Krakowa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyś

Ja jadłem od nich i przytyłem 5 kilo...nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisnia

Jak najbardziej również polecam! Sylwetka coraz lepsza a kilogramy spadają. Trzeba myśleć poważnie bo lato tuż tuż 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziiiikkk

plusy:
dostawa idealnie zgrywa się z moim wyjściem do roboty i nigdy nie było jakiś opóźnień

nie wygląda to jak breja - fajnie podane 

jak na diete jest smacznie

efekty są ale to zależy od diety, jak weźmiesz diete 3000kcal a chcesz się odchudzać no to sam sobie odpowiedź

minusy: 

póki co nie ma się do czego przyczepić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubosław

Optimal fit to jedyne co moge polecic z całą odpowiedzialnoscią - jak wyzej - jedzenie wyborne i cena dosc dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hustinah

Zgadzam się, dla mnie optimal zdał egzamin. Jestem z nimi od 4 miesięcy do dziś, w między czasie zmieniałam tylko diety - udało mi się schudnąć zamierzone kilka kg a teraz skupiam się na tym, żeby zdrowo jeść w pracy i nie pożerać wszystkiego co wpadnie mi w ręcę i przy automacie z batonami 🤣 No i plus nad plusy... nie pamiętam kiedy ostatnio zmywałam po obiedzie hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hardy

Korzystałem z ich usług przez bardzo długi czas. Dieta sport pozwoliła mi na prawdę osiągać dużo na siłowni. Wcześniej chodziłem zwyczajnie słaby bo źle jadłem. Na pewno powiedzą i doradzą co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dita

Optimalfit chyba będzie optymalny 😉 ja polecam, korzystałam zanim przeszłam na urlop macierzyński i mam czas sama sobie gotować. ogólnie mają super potrawy, różnorodne, a tego mi było trzeba 🙂 zrzuciłam 5 kg 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciara

Dla mnie jest okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _El_Ba

Miałam te opinie napisać wcześniej, no ale stwierdziłam, że takie 2 miesiące to będzie idealny moment by coś powiedzieć o tym cateringu. Dieta byla dietą slim bo w czerwcu mam wesele i trochę trzeba było się za siebie wziąć. Pracuje w korpo i bym z moją pracą nigdy nie schudła bo jadłam tam co popadnie. A ztem:

Co zauważyłam?
Zgubione kilogramy ilość 6 :) czyli bardzo ładnie bo NIC poza tym nie zmieniałam. 

Zero problemów z dowozem

Codziennie coś innego nie ma nudy

Wady?

Mogłabym się czepiać, bo lubie to czasem robić ale tutaj zupełnie poważnie, nie ma sie o co czepić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gżegżółka

Polecam. Opimal fot dowozi do mnie nawet na wioskę. Smacznie i różnorodnie, wydaje mi sie ze to najlpesza oferta w małopolsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronia

Wybrony Catering moim zdaniem, bardzo świeże potrawy i oryginalne i co najważniejsze a co czuc u gigantow - nie czuć sztucznizny, tylko porzadną jakość produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbeterintino

Bardzo zachwycacie tym Optimalem? Powiedzcie, że mają dietę bezglutenową to od razu spróbuje jak takie dobre hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina koziko

swietny pyszny catering z optimal fit i wróciłam do wagi sprzed ślubu i nareszcie jestem prawdziwą sobą. To samo polecam wdszystktim grubciom, tu nawet nie chodzi o estetykę, tylko o zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadania
Dnia 12.05.2019 o 21:04, Gość gbeterintino napisał:

Bardzo zachwycacie tym Optimalem? Powiedzcie, że mają dietę bezglutenową to od razu spróbuje jak takie dobre hmmm?

Gbeterintino oczywiście że mają bo ja z takiej korzystam 🙂 Jest mega pyszna. Próbowałam wielu pudełek w KRK ale Optimal ma najlepsze bezglutenowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stala
Dnia 28.05.2019 o 12:16, Gość sadania napisał:

Gbeterintino oczywiście że mają bo ja z takiej korzystam 🙂 Jest mega pyszna. Próbowałam wielu pudełek w KRK ale Optimal ma najlepsze bezglutenowe. 

Dieta bezglutenowa ma to do siebie, że przepisy są takie monotonne, nudzą się po jakimś czasie a alernatyw wielu nie ma. Zamówiłabym ale się boje, że tu też po miesiącu będą to samo dawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosalies
14 godzin temu, Gość stala napisał:

Dieta bezglutenowa ma to do siebie, że przepisy są takie monotonne, nudzą się po jakimś czasie a alernatyw wielu nie ma. Zamówiłabym ale się boje, że tu też po miesiącu będą to samo dawać...

Zgadza się, wyeliminowanie glutenu zabiera nam wiele doznań smakowych, bo nawet sobie normalnych naleśników nie możesz zrobić, w dodatku ta dieta jest droga nawet w domowych warunkach kulinarnych. Jestem z Optimal Fit już prawie pół roku i było kilka momentów załamki, ale nadal uważam że to najlepsza dieta jaką można dostać, myślę że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madman

Ja np mogę się wypowiedzieć o diecie sport u Optimala. Jestem kulturystą i te pudełka chyba najbardziej trafiły w mój gust. Jest zawsze świeżo, makro nie przekłamane. Przyrost mam spory i o to chodzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska

Ja polecam jeszcze warszawski dzień, bardzo smaczny catering dietetyczny i faktycznie widziałam efekty. Jeszcze połączyłam to z siłownią i bardzo zadowolona byłam z rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figowa

Ja korzystam z Optimal Fit od niedawna, postanowiłam zrzucić kilka kilogramów. Jedzenie jest bardzo smaczne i róznorodne, dowożone na czas. A! i porcje są takie, że cały czas chodze pełna 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirasol

Ja juz nie korzystam, bo zaszłam w ciążę, ale przed tym regularnie zamawiałam od nich katering i powiem jedno - polecam każdemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Optimal Fit. Bezsprzecznie podpisuję się pod tymi pozytywnymi komentarzami. To super catering, nie ma się do czego przyczepic u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×