Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kolorowa3

centrum leczenia otyłości kto tam sie odchudzał? napiszcie

Polecane posty

Gość a gdzie to jest
mozesz powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna84
ja sie odchudzam tam i są efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 84
lekarze ustalaj ci diete dostosowana do tewojego trybu zycia (praca szkoła)itp,przepsiuja specjalne ziulka kture sa dostepne tylko u nich i krople a takze jakis srodek dietetyczny .Robine jest badanie koputrowe na miejscu gdzie jest ilosc tkanki tłuszczowej ,jak jest przemian materi .mozna takze skorzyystac z funduszu z drowia jak ktos ma nadwage i wizyta jest za darmo ,placi sie tylko za badanie czyli 25 zl .Ale mysle ze warto jezeli ktos ma problemy z rzuceniem wagi . Jak ktoS ma jakies pytania to muj E-meil to : ern83@wp.pl lub gg :4326921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 84
przepraszam nie nadwage tylko otylosć :) co do funduszu zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba tylko głodowa dieta
tłumaczy Twoje byki "Czarna 84" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 84
wiem pisze strasznie :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja też
mam mozna powiedzieć otyłośc-20kg. bo to juz nie jest nadwaga :( odchudzam się na diecie 1000kcal, mam nadzieje, że będę dalej chudnąć bo już zrzuciłam 10kg. chce się jeszcze pozbyć chociaż 15 przeklętych kg!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 20kg nadwagi
moja lekarka nazwała moje kilogramy otyłościa 😠 😡 :o :( musze schudnąććććććć muszęęę!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem kazda grubaska chce schudnac bo dosc ma tego zycia ,moze zacznij sie leczyc w tyn centrum czarna 84 sie tam odchudza i mowi ze z rezultatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem kazda grubaska chce schudnac bo dosc ma tego zycia ,moze zacznij sie leczyc w tyn centrum czarna 84 sie tam odchudza i mowi ze z rezultatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadwaga 20kg
kurcze kliknelam na "filie" i w moim miescie nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadwaga 20kg
kurcze kliknelam na "filie" i w moim miescie nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim rowniez nie ma i dlatego zalozylam ten topik aby sie dowiedziec cos od osob juz leczacych sie tam bo jednak wyjazd do innego miasta wiaze sie z kosztami wiekszymi narazie odezwala sie tylko czarna84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadwaga 20kg
ja znam ten link zaglądam tam czasem. narazie odchudzam się na własna reke, efekty ponoć widać. 3maj się, życzę Ci wytrwałości🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra powiem wam coś o tym centrum. Ja i całkiem spore grono znajomych nie jest zadowolone. Na początku wyglądało pięknie, badania, oznaczenie tkanki tłuszczowej, wywiad na temat chorób trybu zycia itp. Potem pani doktór dala diete taką na 2 tyg, potem powtarzasz od nowa, kropelki homeopatyczne (potwornie drogie) i zestaw ziól. Diety miały sie róznic między soba... po porówna niu okazało sie że własciwie prawie się nie róznią... drobiazgi polegające na wiekszej/mniejszej dawce jedzonka. Kropelki na mnie nie dzialały w ogóle... zioła piłam pracowicie - efekt? Zerowy. Tak jakbym pila trawę. Przez miesiąc schudlam 2 kg, a potem nic. Pani mi zarzuciła ze pewnie nie trzymam diety - co nie było prawdą bo po kiego mialam wywalać kupę kasy na wizyty i robić z siebie idiotkę. Jedynie znajomy przez 2 miesiące zchudł 8 kg... potem stop.... i mimo pilnowania sie błyskawicznie wrócił do wagi. Reszta dokladnie to samo. Gdyby to było tylko moje dośwaidczenie, powiedzialabym że to maja wina, alele nie... pojechało nas wtedy 5 osób. Dieta jest standardowa, wcale nie ustalana indywidualnie.... zgodnie z nawykami jedzeniowymi, tym co sie lubi a co nie itp. Mnie pani doktor powiedziala ze jak przestane jeść słodycze, ciastka, czipsy, orzeszki i hamburgery to zaczne chudnąć.... a jak duzo jarzyn i owocow to dopiero bedzie. Błłłłłłłaaaaaahaha. Nie jem czekolady bo nie lubię. Czipsów nie znoszę organicznie, podobnie orzeszków, hamburgerow nie jadam bo to świństwo, a ciasto z kremem powoduje odruch wymiotny. Jarzyny lubię i owoce też. Nie używam smietany, smalcu itd. Niestety, pani mi nie uwierzyła.... A szkoda, bo myślalam że wymysli mi jakąś dietę dla mnie a nie standard. Wiem na czym u mnie polega problem: na zajadaniu stresu... więc jak stresu niet, to chudnę. Ale to do pani doktor kompletnie nie dotarło. Tyle moich doświadczeń z centrum. Przekonalam się że nie zawsze dieta 1000 kal daje efekty.... bo jeszcze zalezy co na tej diecie jesz. No i co by nie mówić... zima to nie pora na drastyczną dietę. Nie chodzi o to że namawiam do odejścia od diety... tylko w zimie organizm gromadzi tłuszcz i dlatego dieta nie daje rezultatu... a i owoce i jarzyny w zimie nie moga być podstawą. Zauwazyłam ze jak jem regularnie... ale maleńkie porcje waga zaczyna lecieć w dól... I jeśli mogę... to nie polecam wszelkich ścisłych diet. Natomiast mogę polecić dietę nie łaczenia (bardzo żałuję że ja zarzucilam... w lecie waga leciala w dół az miło, w zimie się zlamalam) i plaz południa bo zmienia nawyki zywieniowe a nie jest się głodnym... U mnie np szokiem było ze mogę bezkarnie zjeść ser pleśniowy z winogronami.... i ... nic.. waga nie szla w górę. A zjadalam do syta, podobnie jak mięso z grilla + jarzyny. Ufffffffffffff.... ale się wymądrzyłam.... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna 84
Może jadnym pomaga drugim nie ,ja jestem zadowolona ,nieczuje sie po tej diecie głodna,a kilogramy spadają. A umnie jest wręcz przeciwnie w zimie sobie ładnie chudne a wlecie mam skłonności do tycia :/ .Mojej mamy kupela z pracy leczyla sie tam jakieś dwa lat temu ,i jest nie dopoznania kobietą i utrzymuje swoja wage nadal.Ja narazie nie narzekam bo mi dużo pomogli i jestem im wdziecznaza to :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy remis jednej osobie pomogl drugiej nie czyli jak sie uda to pomoze a jak nie to nie.Wiec nie ma co liczyć na cud pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nadal zero odzewu na moje zapytanie? kochanie napiszcie tu jesli korzystaliscie z tego centrum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uzależniona
Cześć, Kolorowa! Ważę 67 kg przy wzroście 168 cm. Według wszelkich wskaźników nie mam nadwagi, ale źle się czuję ze swoimi kg. Mój problem jest inny: jak zacznę jeść to nie mogę przestać.Dostałam maila z Centrum, że owszem, zajmuja się róznymi zaburzeniami jedzenia. Po czym na miejscu zapłaciłam 100 zł. Panie zbadały mnie, zważyły. Dały ten sam zestaw dań, które dają innym (wiem, bo dwie znajome osby też tam były). I kazały przyjść za miesiąc żeby wyciagnąć ode mnie kolejne 75 zł za wizytę. Same stwierdziły, że nie mam nadwagi, ale nie zapytały, dlaczego chcę sie odchudzać, czy uprawiam sport, czy wcześniej już probówałam sie odchudzać. Właściwie nie było żadnego dialogu. Pytały tylko, o której mogę jadać posiłki. I bardzo podkreślały, że posiłek powinien być pełnowartościowy. A tyle teraz sie mów, żeby jednak niełączyć pewnych składników. Może przy duzej nadwadze czy otyłości nie ma to takiego znaczenia. Ale przy kilku kilogramach, które chcę zrzucić, trzeba zmodyfikować dietę, szczególnie, że mam za soba już ostre odchudzanie i teraz mój organizm nie podda sie tak łatwo. Krótko pisząc, jestem całkowicie niezadowolona z wizyty w centrum Kiedy próbowałam powiedzieć coś o swoim uzależnieniu od jedzeni , Panie nie dały mi dojść do słowa. Potraktowały mnie bardzo przedmiotowo. Po prostu kolejna zarobiona stówa. Co mnie bardzo zdziwiło, Panie w ogóle!!! nie wspomniały o wysiłku fizycznym!! A przecież jestem młodą sprawną dziewczyną i dużą część kalorii mogę sama spalić, a nie tylko ograniczyć. Przecież ruch to podstawa spalania zbędnych kg u zdrowego człowieka. No i te ziółka i tabletki w sumie za 100 zł, które oczywiście można kupić tylko u nich. Mnie też to chciały wcisnąć. Teraz, jak sie nad tym zastanowię i po konsultacji ze znajomą studentka z medycyny, to przecież lekarz powinien raczej odradzić stosowanie specyfików, szczególnie przy lekkiej nadwadze. Zresztą, Panie NAWET NIE ZAPYTAŁY, ILE KG EWENTUALNIE CHCĘ ZRZUCIĆ!!! Ciekawa jestem, jaby zareagowały, gdybym powiedziała, że przy 168cm chcę ważyć np. 45 kg? Odradzam wizytę tam, sczególnie jeżeli Ktoś ma mało do zrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos jeszcze sie
tam leczyl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×