Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mycha22

Chcę przytyć!!!!!!

Polecane posty

Gość mycha22

Mam 164 cm wzrostu i waże ok 50 kg!!! Bardzo chcę prztyć!!!! Pomóżcie mi bo nie wiem jak mam to zrobić!!! Potrafię zjeść naprawdę dużo ale moja waga i tak stoi w miejscu!!! Co najlepiej jeść żeby szybko przytyć?????????? Help me!!!! Plissssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanila sky
ello mycha niełam się nie jesteś sama - ja mam ten sam problem - chciałabym przytyć choć 2,3 kg bo ważę 46. naprawdę nie wiem jak to zrobić. mówi się że w ciaży kobieta tyje i jej too zostaje. niestet u mnie tak nie było - przytayłam tylko 9 kg i wychodząc ze szpitala miałam już swoja wagę sprzed ciąży!!!! staram sie od 1,5 roku i nic. mówią że to przychodzi z wiekiem ale ja mam 22 i nie chcę czekać do 30. ale z drugiej strony to fajnie przynajminiej nie wyglądam jak tłusta baba pozdrowienia i życzę apetytu aha dodam że brałąm też hormony i podobno po odstawieniu sie tyje a ja - nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha22
A wiecie może co jest na maxa kaloryczne i pomoże mi zdobyć parę kilo?? Dajcie jakieś menu....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 52
jeśli masz prawidłową przemianę materii przyczyną może być pasożyt przewodu pokarmowego.. niektórzy ludzie mają uwarunkowania genetyczne by być szczupłym... amerykanie chorują na nadwagę głównie z powodu małej ilości ruchu i stosunkowo dużej ilości spożywanego tłuszczu.. u eskimosów pomimo tłustego jedzenia nie ma osób otyłych... dużo zależy od klimatu i tzw rozwoju komórek tłuszczowych w organizmie w wcześniejszych latach rozwoju... a tak w ogóle to doceń sama siebie, gdyż osoby typu "szczapa "mają mniejsze szanse na raka piersi .. (chyba,że palisz - ale to twój wybór...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co ma
facet jesc zeby przytyc? Please pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Że co
164 i prawie 50 kilo to dla Ciebie mało? To ja chyba mam coś ten teges z głową bo mam 170cm i chcę ważyć maksymalnie 52kg, a minimalnie 48!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha22
164 cm i 49-50 kg dokladnie!! ale w moim przypadku wygladam na maxa szczupło!! nie wiem, może mam ciężkie kości!! Ja naprawde chcę przytć!! Chcę mieć przynajmniej 53-54 kg!! Wtedy będzie si:) Tak myślę:) Nie wiem tylko co takiego można jeść żeby szybko przybrać na wadze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja też jestem bardzo szczupłą osobą ale od jakiegoś czasu wziełam sie za siebie porządnie, zaczełam chodzić na siłownie i sporzywać koktaile białkowe co przyśpiesza tycie, Waga powoli idzie ale czuję ze są postępy:))) Naprawde Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha22
Czy to oznacza że żywność bogata w białko może wpływać na tycie?? Jeśli tak to jakie produkty są wysokobiałkowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 37/159
a ja mam 159 cm wzrostu i ważę tylko 37 kg :( tragedia... wstydzę się iść do lekarza a nic nie pomaga abym przytyła :( i czemu mają mnie wytykać od anorektyczek? TO NIE MOJA WINA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha22
Szczerze Ci współczuję!! Naprawdę!! Ja jestem załamana na maxa tym jak wyglądam choć znajomi mówią że nie jest źle bo zawsze może być gorzej!! Ja chcę przytyć dla własnego lepszego samopoczucia!! Wyobrażam sobie jak ty się czujesz!! Ale wydaje mi się że nie powinnaś się wstydzić iść do lekarza bo nic na tym nie tracisz, a jedynie możesz tylko zyskać!! Uwierz mi!! Przecież lekarz jest zupełnie obcą osobą a może Ci bardzo pomóc!! Pomyśl nad tym!! Mi lekarz powiedział że taka moja uroda i jeśli chcę to muszę tylko więcej jeść to może przytyje tylko że ja nie wiem co takiego mogę jeść, ale mam nadzieję że wkrótce się dowiem:) Pozdrawiam cię cieplutko!! 3maj się!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 37/159
Mycha22 dziękuję za słowa otuchy jestem od Ciebie dwa latka starsza i mam swój sposób na sprawdzanie jak jest źle: tzn patrzę czy widać mi żebra jak u modelek kiedyś na wybiegach - nie ma tego efektu :) jak dla mnie jest prawie ok tylko ludzie różnie mnie postrzegają - przeciez nie będę się przed nimi rozbierać ;) kiedyś ktoś mi powiedział - jakaś studentka medycyny, ze może to być wynikiem tego że mam lekkie kości... czasem staram się w to wierzyć.. ostatnio faktycznie schudłam - kolejna sesja moja max waga to 43 - w klasie maturalnej gdzie obrzerałam się słodyczami i czekoladą, niestety ta znisczyła mi cerę i odstawiłam tą dietę... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 37/159
...i jeszcze ważne... antybiotyk, który miał mi pomóc na cerę - przepisany przez dermatologa zaowocował jedynie tym, że spadło mi 7kg :( których teraz nie mogę nadrobić :( więc - chyba należę do tych osób które łatwiej chudną niż przybywają :( a twierdzenie że z wiekiem cos przyjdzie (waga) lub przejdzie (cera) jest w moim przypadku mocno naciągane i niewiarygodne :( ...ja siebie potrafie zaakceptować... tylko czemu inni mają z tym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie dziewczyny nie ma sie czym przejmować, moj tata ma siłownie i zna sie dobrze na dietach i takich sprawach aby przytyć czy schudnąć.Ja od jakiegoś czasu jem odżywke węglowodanową na masę z Firmy Trec kosztuje ona jedyne 59 zł ale jestem z niej bardzo zadowolona bo nie mam tendencji do tycia ale po niej czuję ze powoli tyję.Jesli któraś z was chciałaby ze mną porozmawiać to zapraszam na gg 3155923 a z chęcią wam pomogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 1
ja mam zespol jelita drazliwego... po zatruciu 2 lata temu.. gdzie schudlam... 4 kilo.. od tamtej pory waga lecial i stanela... przy 50kilo... dobrze sie czulam majac 52-53.. takze tez chce zlapac 2-3kilo i tu jest problem .. z tym zespolem trudno jest przytyc... czy ktos boryka sie z podobnym problemem?? ja nie mialam wczesniej szybkiej przemiany.. od czasu tego zatrucia szlag mnie trafil... i tak juz zostalo... (najgorsze ze biust mi strasznie schudl - wpadam w depresje) jak przytyc skoro zeby dobrze sie czuc.. musze jadac rzeczy lekkie i zdrowe.. zero smieci typu fastfood .. malo smazenia.. ciast.. itpitd.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaS
obliczcie swoje zapotrzebowanie kaloryczne i dodajcie do niego 500kcal... najlepiej jesc duzo weglowodanow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jeść dużo białka, np ryby, sery, kurczaka, i jesc regularnie o tych samych porach, np mało ale czesto, przy tym mozna stosować rózne odżywki węglowodanowe które spowodują szybsze nabranie masy mięśniowej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jeść dużo białka, np ryby, sery, kurczaka, i jesc regularnie o tych samych porach, np mało ale czesto, przy tym mozna stosować rózne odżywki węglowodanowe które spowodują szybsze nabranie masy mięśniowej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jeść dużo białka, np ryby, sery, kurczaka, i jesc regularnie o tych samych porach, np mało ale czesto, przy tym mozna stosować rózne odżywki węglowodanowe które spowodują szybsze nabranie masy mięśniowej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jeść dużo białka, np ryby, sery, kurczaka, i jesc regularnie o tych samych porach, np mało ale czesto, przy tym mozna stosować rózne odżywki węglowodanowe które spowodują szybsze nabranie masy mięśniowej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashley
Heyka!! Mam bardzo podobny problem. Strasznie chcem utyć, bo wkurza mnie gdy ktoś pyta mnie o anoreksje. Ufff. Tylko co nalezy jeść? Czy są leki pomagające w szybki przybraniu wagi? ( jak znacie podajcie nazwe i orientacyjna cenę). Proszę pomóżcie. Jesli ktos chce się kontaktować przez gg zapraszam : 6363713 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak masz recję ale osoby szczupłe mają słabą tendencję do tycia i samo jedzenie zwykłych posiłków nie wystarczy, Ja piję różne koktaile węglowodanowe i czuję sie wspaniale i z miesiąca na miesiac czuję przyrost wagi i przy okazji trenuję na siłowni więc nie nabieram tłuszczu tylko mięśnia....Jeśli ktoś by chciał się poradzić zapraszam na gg 3155923 (mój tata jest osobą która sie zna na dietach więc mogę komuś pomóc:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak masz recję ale osoby szczupłe mają słabą tendencję do tycia i samo jedzenie zwykłych posiłków nie wystarczy, Ja piję różne koktaile węglowodanowe i czuję sie wspaniale i z miesiąca na miesiac czuję przyrost wagi i przy okazji trenuję na siłowni więc nie nabieram tłuszczu tylko mięśnia....Jeśli ktoś by chciał się poradzić zapraszam na gg 3155923 (mój tata jest osobą która sie zna na dietach więc mogę komuś pomóc:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha22
Do kasiunia21;) Mam pytanie, czy znasz może jakąś przykładową dietę którą mogłabym zastosować!! Jeśli tak no napisz mi, bedę bardzo wdzięczna:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsik18
Chcesz przytyć...:) A to jest pewien problem...:( Pewnie masz szybki metabolizm... Radze jesć dużo przed snem... I jedz takie produkty w których jest duuuużżżoooo BIAŁKA...:) Nie możesz nawet na chwilke poczuć głodu!!! Powinno pomóc! No to na co czekasz działaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AneCik
Dobrze ze nie jestem sama....Ja waze 45 kg przy wzroscie 164.....Tragedia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! a co powiecie na to, że ja w ciąży przytyłam 20 kg, a po tygodniu ważyłam 25 kg mniej niż przed ciążą. I tak mi zostało! I ni cholery nie mogę przybrać. Ktoś tu napisał, że nie chce czekać do 30! Ha, ja tez nie chciałam, ale to nie jest takie proste...trzydziecha na karku a ja dalej chuda jak patyk :-( . I zadne to dla mnie pocieszenie, że jest nas więcej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiu
Hej mam 180 cm wzrostu i waże 55 kg. sraszna lipa ..... !! Prosze kogokolwiek żeby powiedział mi jak pomieszać te wszystkie BIAŁKA , WĘGLOWODANY , w proszku żeby przytyć !!! Albowiem jest to najlepszy sposub alby przytyć !! Aby przytyci trzeba bardzo dużo jeść a po co jeść na śniadanie przykładowo 20 jajek (białko) jeśli mozna zjeść 2 jajka i np. 5 g białka w proszku lub na obiad 20 litrów zupy jak można jeden tależ i 5 g węglowodanów !! cały problem tkwi w tym ze nie wiem jak to się zażywa !! mój E-mail Jan.Owca@wp.pl lub 6037847 numer gadu gadu jeśli ktoś wie jak ise spożywyw te białka w proszku proszę napiać !! Z góry dziękuje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boże
naprawdę chcecie przytyć? cieszcie się, że jesteście chude. też kiedyś miałam szybką przemianę materii i chciałam przytyć, ale jak mi się udało to zapragnęłam schudnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×