Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kuleczkaDD

chudłam...chudłam....stop...waga staneła

Polecane posty

od wakacji stosowałam diete 1000kcal i do października schudłam 10 kilo ale niestety od tego czasu staneła mi waga i nie moge zejść niżej może ktoś stosował jakąś diete ktora miala w sobie wszystkie elementy potrzebne do zdrowego odrzywiania zawierala dobra ilosc bialka itp ale zebym mogla jeszcze schudnąć 10 kilosów ...plizzz pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczko
prawdobodobnie twój organizm osiągnął maksimum w odzhudzaniu i na razie chce odpocząć.Przecież nie można bez końca chudnąć bo zostałaby z ciebie kropeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh...ale przy diecie 100 kcal zmniejszył mi sie metabolizm....wiec musze zmienic diete i schudnac tyle ile bede uwazala...a wiec moze jakies propozycje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze...niech ktoś zaproponuje jakąś diete słyszałam o south beach dużo osób ją chwali co o niej powiecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz dwa wyjscia generalnie. przerwac odchudzanie i powoli zwiekszac ilosc kalorii o 100, co tydzien najlepiej. w dwa i pol miesiaca powinnas dosc do 2000 kalorii. zakladamy, ze dalej cwiczysz. jesz te 2000 kalorii jeszcze przez okolo 2,5 miesiaca, czy przerwy w odchudzaniu masz mniej wiecej 5 miesiacy, no moze pol roku. potem wracasz znowu do 1000 kcal. druga opcja to przechodzisz na diete 500 kcal. pierwsza opcja jest lepsza, ale dluzsza. jednak zaoszczedzi ci jojo w przyszlosci. pozatym ile wazysz? moze juz jestes dosyc szczupla. im mniej wazysz tym trudniej zgubic pare kilo. lepiej wiecej jedz i staraj sie wiecej ruszac. moze nie bierzesz pod wage tego, ze budujesz mase miesniowa? miesnie sporo waza. zmierz obwody, jesli tam cos sie zmienia to jest dobrze. a jesli nie to organizm mowi stop wiec wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec problem w tym z nic sie ze mna nie dzieje waże 59 kilo i mam 165 ale powinnam schudnac przynajmniej piec kilo bo jestem jescze nastolatka i dlatego waze za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz cm w nadgarstku
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm ... wiesz co
może na jakies 3 dni całkowice zrezygnuj z węglowodanów ... a pózniej stopniowo dokładaj waga powinna ruszyć :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm ... wiesz co
ja mam 12,5 cm - obwód nadgarstka musze jeszcze z 5 kg zgubić :( mi waga spada bardzo powoli :) ale wiem , że tak jest najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyżej
a ile ważysz i ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm ... wiesz co
niby mało waże :( bo 50-51 ... ale jestem niska ok 156-157 i mój największy problem to uda :O i tyłek [ biodra 95cm:(] ćwicze ... chce zgubić 5 cm :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyżej
noto możesz spokonie chudnąć, bo masz ardzo drobne kości jeśli rzeczywiście masz tylko 12,5cm w nadgarstku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm ... wiesz co
mam bardzo drobne kości :) ... każdy nadprogramowy kg ... widać ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyżej
to na pewno;) tylko chudnij dzięki gimnastyce, a nie głodzeniu się:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm ... wiesz co
i tak jest teraz lepiej :) .. w pazdzierniku miałam 55kg i prawie 100 w biodrach :O ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm ... wiesz co
dzięki :) mysle że do wakacji wyrzezbie figure :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim razie kuleczko
masz normalny kościec(ani chudy ani gruby) dlatego przy Twoim wzroście wystarczy, że schudniesz do 54-55kg i będzesz wyglądała bardzo szczupło, a i teraz domyślam się, że bardzo ładnie wyglądasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim razie kuleczko
i być może 59kg to jest Twoja właściwa waga (dlatego kilogramy już nie spadają) więc przy niej powinnaś pozostać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wygladam jakos tragicznie ale mam jeszcze troszku wystajacy brzuszek ale wiadomo to jak sie aie sadełko wyleje to nieciekawie wyglada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim razie kuleczko
zamiast diet polecam gimnastykę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one nic ci nie zaproponuj ą
mnie sie wydaje zebys zaczela jadac 900 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja popieram Lady. najlepiej stopniowo wyjść z diety. Gdy metabolizm wróci ci do normy będziesz znw chudnąć po przejściu na dietę 1000. A może jest tak, że chudniesz, ale ćwiczysz, więc wyrabiają ci się mięśnie, które ważą więcej? I daletgo waga nie wykazuje żadnego spadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zacznie jesc wiecej
to zacznie tyć,skoro przy 1000 waga stoi ,logiczne nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim razie kuleczko
no i to właśnie powodują diety należy zmienić całkowicie sposób odżywiania i wprowadzić ruch do swojego życia, a nie stosować diety, bo przecież na diecie nie można żyć cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×