Odpowiedz na ten temat

ciąg dalszy odchudzanie po 40 część 2

• gość 2017.10.11 [17:03]
    tu Alexia usmiech.gif
    Też nie mogę się zalogować smutas.gif ....
    Szszsz mam znajome kobietki pracujące w edukacji i faktycznie różne rzeczy się dzieją , nie daj się zwariować to nic nie da.
    U mnie w pracy też meksyk i najgorsze jest to że my nie mamy siły przebicia a cierpią na tym zwykli ludzie, ale tam na górze tylko liczą kasę a co tam ich obchodzi zwykły pacjentsmutas.gif
    Jeśli chodzi o dietkowanie staram się jeść rozsądnie chociaż nie zawsze mi to wychodzi, był nawet delikatny spadek ale czy się utrzyma to się okaże.
    Córka zaczęła zaoczną magisterkę także teraz część weekendów poświęcam na opiekę nad małym i czasu wolnego dla siebie mam niewiele, ale są rzeczy ważne i ważniejsze. Nasz brzdąc zaczął już chodzić (9 m-cy) także nie można go spuścić z oka, ale to sama radość w domu usmiech.gif
    Pozdrawiam kobietki , może w końcu rozkręcimy nasze forum usmiech.gif
  • bakla 2017.10.11 [17:55]
    Hej
    Oj dziewczynki ja jakoś nie moge wejść w diete na 100 % niby jem rozsądnie ale i ciągi obrzarstwa mi sie zdarzają na wage też nie wchodze ale i tak wiem że przytyłam smutas.gif
    Szszsz czasem i upić sie można a jak ci to pomoże to jak najbardziej ale jak wytrzeźwiejesz dalej ta sama sytuacja w pracy będzie jezyk.gifsmiech.gif
    Ech u mnie też za wesoło nie jest też atmosfera gęsta to chyba takie czasy że ludzie robią sie okropni i czasem aż trudno uwieżyć że ta wredna koleżanka kilka lat temu była inną zupełnie osobą.
  • gość 2017.10.11 [23:17]
    To Galia
    Właśnie leżę przeziębiona smutas.gif Pół dnia załatwiałam różne drobne sprawy, ale potem padłam. Pospałam trochę i jest lepiej.
    Bakla, trzymaj się . Może ta koleżanka ma jakieś problemy, z którymi sobie nie radzi? Może z czasem jeszcze wszystko wróci do normy, skoro kiedyś było lepiej.
    Alexia, gratulacje dla córki. Masz rację, że są rzeczy ważne i ważniejsze. Opieka na wnusiem pewnie jest dość wyczerpująca, ale przyjemna. Wczoraj bawiłam się z córeczką mojej bratanicy (6,5 m-ca) i wróciłam cała w skowronkach usmiech.gif
    U mnie też delikatny spadek. Może jeszcze trochę dam radę?
    Szyszka, wyczerpana jesteś emocjonalnie. Widać, że to wszystko cię dołuje. Szukasz sposobu, żeby zapomnieć choć na chwilę. Szkoda twojego zdrowia, spróbuj się jakoś psychicznie zdystansować. Przy takich zmianach zawsze wychodzą na jaw gorsze strony ludzkich charakterów.
    Trzymam kciuki za lepszy czas.
    Pozdrawiam ciepło usmiech.gif
  • Alexia1971 2017.10.13 [21:53]
    Witam wieczorową porą usmiech.gif
    Najszybciej udaje mi się wejść na forum z telefonu, osobiście wolę pisać na kompie ale coś ta kafe szwankuje.
    Galiu fajnie że się pokazała. Dużo zdrówka .Ten jesienny czas nie sprzyja i łatwo łapiemy jakieś choróbska. Praktycznie nie ma dnia bez deszczu , a jak tylko gdzieś ruszę rowerem to zmoknę.
    A opika nad wnusiem to czysta przyjemność, to takie pogodne dziecko , tylko ta pogoda nie pozwala nam na spacerki.
    Baklu bierzemy się za siebie usmiech.gif
    A jeśli chodzi o sprawy związane z forum to dziś był dobry dzień a wczoraj wieczorem zaliczyłam kijeczki i oby takie dni były coraz częściej usmiech.gif
    Pozdrawiam
    Malutkimi kroczkami do celu: start 91 kg zaczynamy !!! 01.2014 - 84 kg... 01.2015 -80 kg... 01.2016- 74 kg...06. 2016 - 69,8 kg ....01.2017-73,5 kg ... i walczymy dalej o ,,6"
  • Jeich 2017.10.13 [23:05]
    Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę?
    Chcesz spalić zbędny tłuszcz?
    Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie?
    Chcesz stać się prawdziwą bestią?
    Chcesz stać się sławny i bogaty?
    Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie?
    Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz…
    Jest teraz na wyciągnięcie ręki
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce:www.igortreneronline.pl
    Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia niesamowitej przygody
    PAKIET DZIK to według wielu firm z branży sportu, zdrowia i suplementacji największa REWOLUCJA NA RYNKU trenerskim. PAKIET DZIK to jedyne tak skuteczne rozwiązanie w całej Polsce i Europie, które pozwala Ci w ciągu zaledwie tygodnia spalić tłuszcz i zbudować potężną muskulaturę
    PAKIET DZIK to jedyne rozwiązanie w Polsce i Europie w którym razem z planem treningowym, dietą i suplementacją otrzymujesz sekretną wiedzę opracowaną przez specjalistów, podzieloną na etapy kiedy masz ją stosować. Ta wiedza jest dostępna tylko dla wybranych. To wszystko pozwala Ci wreszcie na ekstremalnie skuteczną i szybką przemianę
  • szszsz75 wczoraj [11:11]
    Witajcie poniedziałkowo- magiczny dzień diety. Kurde zrobiłam sobie tak długie paznokcie, że nie mogę pisać swobodnie. Ja ruszam dzisiaj. Zważę się 1 listopada, na pewno przytyłam ale nie chcę tego widzieć. Wracam do zup tyle, że na początku będę jadła do oporu jak tylko przyjdzie mi ochota na jedzenie.
    Upić się nie upiłam- wódka mi nie wchodzi. Piątek i sobata cały zalatany. Teraz 2 tygodnie też podobnie. Malowanie pokoju syna i instalowanie nowych mebli, załatwianie lekarzy- mój młody ma mieć zabieg i potrzebuję 4 zaświadczeń od innych lekarzy, ech życie.
    01.08.17- waga 76 kg/04.09.17- waga 72kg/
  • bakla wczoraj [23:03]
    Szszsz mam nadzieje że ci sie uda wrócić do zupek bo mi jakos nie wychodzi.
    Oj tak życie życie ja dzisiaj znowu byłam w szpitalu mam tydzień zwolnienia jakiś pechowy ten rok dla mnie to już 3 raz i mam nadzieje że ostatni.
  • gość dziś [09:55]
    Hej!
    To Galia
    Szyszka, mało ci zostało do końca, walcz. Czas po diecie też nie jest łatwy, bo cały czas musimy się pilnować. Ale może w pewnym wieku wszyscy tak mają, tyle że ci szczupli pilnują się bardziej.
    Bakla, trzymaj się. Rzeczywiście sporo tych choróbsk w tym roku zaliczyłaś. Ta niech będzie ostatnia. Do diety jeszcze wrócisz. Wierzę w ciebie.
    Alexia, na pewno z wnusiem dajecie sobie nawzajem dużo radości usmiech.gif Jesteś bardzo pozytywną osobą, dzieci dobrze się czują w towarzystwie spokojnych, zrównoważonych i pogodnych ludzi.
    Ja ciągle walczę z przeziębieniem, teraz już właściwie z chrypą. Głos straciłam już prawie całkowicie smutas.gif Do tego doszły jakieś sensacje żołądkowe smutas.gif
    Ale za oknem przepiękna pogoda, słońce, ciepło, kolorowo. Oby jak najdłużej usmiech.gif
    Miłego dnia!
  • eeeee1 dziś [10:42]
    Ja polecam firmę budowlaną Firma godna polecenia http://roslandomdesign.pl/. Usługa kierownika budowy na najwyższym poziomie. Fachowe doradztwo, doskonały kontakt.
  • Alexiia1971 dziś [13:54]
    Witam usmiech.gif
    Galiu faktycznie zajmowanie się wnusiem zabiera mi sporo mojego ,, wolnego " czasu ale taka jest potrzeba . A jest to naprawdę przyjemnie spędzony czas.
    Baklu no to faktycznie ten rok pod względem zdrowia dobry dla Ciebie nie jest , dużo zdrówka usmiech.gif
    A ja cały czas i pilnuje się i mam wpadki , wagę kontroluje non stop i na razie jedynie udaje mi się trzymać wagę. Dobre i to ale chciałoby się trochę tego tłuszczyku pozbyć.
    Wczoraj mieliśmy piękną jesienną pogodę i pospacerowałam z koleżanką przeszło 3 godziny, dawno tyle się nie nadeptałam.
    A dziś wykorzystuje ciepło i myję okna .
    Miłego dnia życzę usmiech.gif
  • bakla dziś [14:45]
    Cześć dziewuszki dziękuje mam nadzieje że już będzie lepiej ale z 2 strony im człowiek starszytym więcej chorób sie łapie ale i tak nie jest źle żadnych leków na stałe nie przyjmuje.
    A są i plusy tego zwolnienia dzisiaj całe przedpołudnie byłam na kijkach a jak wracałam zahaczyłaam o las u nas też pogoda przecudna. Nie włączyłam endomondo ale dużo przeszłam byłam na nowej trasie.
  • bakla dziś [14:46]
    A i dzisiaj jak narazie to zupkowo u mnie smiech.gif
  • bakla dziś [14:48]
    Alexia z takim maleństwem to sama przyjemność a jeszcze jak grzeczny to już sama rozkoszusmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...