Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łokitokiokidoki

co jeść na diecie na śniadanie??

Polecane posty

Gość łokitokiokidoki

zainspirowałam się sylwetką małgorzaty sochy, w jednym z wywiadów powiedziała że nie je weglowodanów: makaronu, ryżu, pieczywa i ziemniaków. Co w takim razie jeść na śniadanie?? od dziecka byłam wychowywana tak że na śniadanie musiały być 2 kromki chleba. Nie wyobrażam sobie zjedzenia płatków z mlekiem bo jest mi potem słabo. Dla mnie sniadanie musi być solidne...co jecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -dietowiczka-
u mnie sprawdza się: owsianka płatki owsiane+mleko+pół łyżeczki cukru+cynamon jajecznica z 2-3 jaj sama lub z pieczarkami cebulą papryką, do tego keczup jakiś ogórek kiszony, omlet z warzywami serek wiejski z pomidorem i ogórkiem sałatki np grecka, z pora, jarzynowa, z kurczakiem parówki z szynki z keczupem i musztardą jajka na twardo z majonezem lub na miękko są też przepisy na zastąpienie chleba np chleb z fasoli lub bułeczki z opiekacza z otrębów jest sporo możliwości wystarczy wejść na tematy różnych diet ja bym się nie kierowała tym że socha nie je makaronu chleba ziemniaków itp lepiej to zastąpić brązowym ryżem, pełnoziarnistym makaronem i chlebem ja tak jedząc chudłam a ograniczając całkiem waga stała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobnie jak dietowiczka: twarożek z rzodkiewką i szczypiorkiem, parówkę lub kiełbaskę z grilla, jajecznice i omlety z cebulą czy pomidorem, może być na bekonie, krewetki na maśle z czosnkiem i pietruszką, wszystko bez chleba ani owsianka ani muesli jakoś mi rano nie wchodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atratka
można jesc wszystko ale nie łacztc wegli z białkami i sie chudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łokitokiokidoki
a możecie powiedzieć jak zzrobic omlet bo nigdy nie robiłam. ostatnio znalazłam przepis na omlet w którym potrzebne było 10 białek. Pomijam fakt ze nie zamierzam do śniadania zużyć 10 jajek to nie wiem nawet co miałabym potem zrobic z tymi żółtkami. Nie wiem czemu ale wydaje mi się że jak na śniadanie zjem np. sam twarożek z warzywami to zemdleje. A co mylślicie o tym aby jeśc twarozek np. z waflami ryżowymi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łokitokiokidoki
a dlaczego walfi nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie sniadanie musi byc na słodko - nie wyobrażam sobie słonego omleta albo co gorsza jakiegoś miesa. Ostatnio moje 1 sniadania to jogurt jogobella ligt z otrebami owsianymi. Ewentualnie ciasto otrębowe, które pieke i zamrażam w porcjach - tylko otręby jajka i serek, ewentualnie tarte jabłko + można dodać pestki słonecznika, suszone sliwki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jarzebinka, mozesz podac przepis na to ciacho i mniej wiecej ile ma kalori jesli wiesz ? Bylabym wdzieczna. Nie wiem czy dobrze mysle, ale na sniadanie lub drugie sniadanie powinno sie jesc cos solidnego, z bialkiem np. jajko. Ostatnio jednak slyszalam jakas rewolucyjna metode odchudzania gdzie to bialko wskazane jest na wieczor jako ostatni posilek... Co o tym sadzicie ? Ja sie powoli przymiezam do zmiany moich nawykow zywieniowych i nie wiem w co mam wierzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwerkaja22
ja jem co mam i tak spale to w dzien na kolacje białko a obiad roznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol 38
Witam. Super artykuł na temat śniadania znalazłem na fanpage Ścieżka Zdrowia. Co jakiś czas wstawiają różne propozycje śniadań. Link do ich strony www.sciezka-zdrowia.eu polecam mi ułatwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zara991
Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, więc potrzeba czegoś specjalnego, dobrego, lekkiego i zarazem dającego energię. Idealnym jedzonkiem, który zawiera w sobie te wszystkie cechy to chrupkie owocowe musli Fitella od Gellwe. Dostępne są różne smaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz jedzenia
moim największym problemem jest to ze nie mam czasu na zrobienie porządnego posiłku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zaraz bedzie jakis link na gotowe pyszne sniadanko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na śniadanie to obowiązkowo produkty mleczne muszą się pojawić. Pamiętam jeszcze jak byłam dzieckiem to mama zawsze nam dawała coś dobrego, a teraz moje nawyki się w ogóle nie zmieniły. Rano obowiązkowo mleko i twaróg krążek chudy od polmlek na kanapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowaaa

Ja korzystam z diety podatkowej Optimal Fit. Często na śniadanie mam jedną lub dwie kromki chlebka pełnoziarnistego i do tego jakieś jajka, łosoś wędzony albo pomidorki z pastą.A na drugie śniadania sałatki owocowe, jogurty itd. Mi takie śniadania bardzo odpowiadają 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania

Ja jem w sumie co chce jedyne czego się staram pilnować to, żeby nie przesadzić z kaloriami, ale dopiero się tego uczę. Zainspirowałam się profilem z facebooka Niebrzuszek. Dużo mi się w głowie rozjaśniło, śledzę go także na youtube i widzę że nie trzeba wcale stosować diet. Wcześniej się głodziłam i wykupowałam drogie diety i skutki były marne. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×